Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Haru wo Daiteita: Winter Cicada

#6
Am renunta la el cand am vazut cum arata roscatelul mamii (eram PRO roscatii atunci -nu ca acum nu as fi). >.> Asa ca l-am abandonat, asta a fost acum ceva timp. Dupa ce mi-am luat laptop-ul, peste cateva zile, hai sa caut ceva la care sa ma uit. Pana la urma i-am dat o sansa lui Fuyu no Semi (Winter Cicada). Sa moara Veta... TT^TT Bocit, bocit, bocit. Frumos anime, mai. Si nu sunt doar eu cea care recomanda, ci si alte persoane cu slujba (mi-a zis X ca prietenul sau de la munca, japonez, i-a recomandat sa se uite la Fuyu no Semi -as vrea si eu asemenea coleg, dar asta e alta poveste >.>).

Anime-ul e frumos, dar.... FUFUFUFUFUFUFUFUFUFUFU! Imi venea sa ii dau una cand a zis "Nu mai esti cum erai" atunci cand tipul roscat i-a salvat viata omorandu-si un camarad. TT^TT Ce naiba?! Iar la sfarsit zice ca stie ca a fost vina lui pentru ce a ajus el si ii pare rau. Eram gen: you fucking kidding me?

Cam 'multa' istorie. In unele parti, incercand sa inteleg si etc., m-a cam obosit, dar... YAOI -> ISTORIE! Merge, merge. 21 Ce nu fac eu pentru yoai... 21
Nu stiu ce sa zic. 9?
Grafica e buna, povestea e buna, iubire interzisa buna, alte chestii misto care au fost bune, dar totusi... de ce nu si-a lasat parul blond? 21 Sau nu putea?
Recomand! Nu va lasati pacaliti de aia de la palarie deasupra la barbie (rima, rima)!
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2



Răspunsuri în acest subiect
Haru wo Daiteita: Winter Cicada - de aoixtenshi - 02-05-2009, 10:21 AM
RE: Haru wo Daiteita: Winter Cicada - de myuu - 28-03-2010, 03:19 AM
RE: Haru wo Daiteita: Winter Cicada - de Twisted - 07-09-2010, 04:42 PM
RE: Haru wo Daiteita: Winter Cicada - de DeDal N. - 18-03-2011, 01:52 PM
RE: Haru wo Daiteita: Winter Cicada - de yaoi maniac - 19-05-2012, 12:33 PM
RE: Haru wo Daiteita: Winter Cicada - de MsCreed - 22-05-2012, 07:08 PM
RE: Haru wo Daiteita: Winter Cicada - de Rain - 15-12-2012, 11:21 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Haru wo Daiteita Lye 8 7.627 17-03-2011, 10:47 PM
Ultimul răspuns: DeDal N.


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)