Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Need for speed

#19
[center]Capitolul 10[/center]

Stateam in cada imensa din baie si ma jucam cu spuma din apa, in timp ce nepoata batranei Asakurei, Leda, imi ingrijea parul, mormaind din cand in cand, soarele nefast de pe continentul american sau castile de motoare. Iubita Ledei, Natalia, imi masa talpile picioarele, aproape adormindu-ma.
- Esti pentru prima data in Hong Kong? Ma intreba Natalia, iar ochii albastri-safir, se fixara o clipa in ai mei, apoi ii cobori supusa, chit ca nu ii dadeam mai mult de saptispe ani - eu eram cu jumatate de an mai mare decat ea.
- Sunt pentru prima data, dar tu? O intreb in spaniola pe blondina - avea parul galben ca aurul, lung pana la fund, cu breton filat, ce ii intra in ochii aceeai de safir.
- Nu chiar. Stapanul Hironobu mereu ne trimite pe noi trei la vilele sale din lume, pentru a pregati camerele si locul pentru sosirea lui, imi raspunse Natalia, terminand cu o talpa si luand-o pe cealalta in poala.
Aproape am adormit in cada, dar am fost trezit de batrana ce o chema pe Leda sa o ajute la nu stiu ce chesti in gospadarie. Ma spal pe cap si ma ridic din vana, luand pe mine un halat pufos si moale, iar Natalia imi zambi usor rusinata si pleca din camera, cand se auzi glasul lui Kim. Ies din baie si cand vreau sa ies si din dormitor, Kaito imi bloca iesirea, impingandu-ma inapoi in incapere. Isi duce un deget la buze, dandu-mi de inteles sa tac din gura. Trag aer in piept si incep sa imi caut niste haine in care sa dorm. Pana la urma am ales o pereche de boxeri, din panza in carouri, de culori deschise. Imi usuc parul cu prosopul si ma asez pe pat, scotandu-mi mobilul si incepand sa ma joc pe el un joc destul de haios. Scot un mic chitait cand niste buze imi atinsera pilea spatelui.
- Mai speriat, murmur, cand m-am intors panicat si i-am zambit usor lui Kim-Gil. Ce s-a intamplat? Il intreb, cand barbatul se tranti langa mine in pat, pe spate si ofta obosit.
- Eh, prosti de ale lor, spuse satenul, zambind amuzant cand am inceput sa il desfac la camasa uda, semn ca l-a prins ploaia. Vremea nu a tinut cu mine, cand am iesit de la intalnire si pana la statia de tranvai a fost cale lunga, imi marturisi, cand i-am dat jos camasa si i-am dat-o in primire Asakurei. Sa sti ca sunt obisnuit sa merg cu transporturi in comun, imi spuse amuzat, dandu-si jos si panataloni urmati de boxeri, ramand in toata splendoarea in fata mea.
Rosesc tot la fata, mai ales cand i-am vazut mandria, cu care putea sa se mandreasca fara retinere. Tanarul incepu sa rada amuzat de chipul meu rosu, apoi ma pupa dragastos pe frunte, spunand daca vreau sa il acompaniez la baie pot veni fara sa il deranjez. Il vad cum se duse in baie si nu m-am putut sa nu imi musc obrazul pe interior. Trebuia sa ii dau mamei dreptate cand a spus ca japonezi si coreeni arata fenomenal cu muschi. Pe atunci o credeam nebuna ca era in limba dupa Gackt, dar acum imi parea rau ca faceam mereu misto de ea, ca avea postere cu cantaretul prin camera ei. Trag aer in piept si ma ridic in picioare, ducandu-ma in baie, pe motiv ca nu m-am spalat pe dinti. Cand am intrat, am avut parte de o imagine, ce m-a facut sa inrosesc si sa ma excit fara sa vreau. Kim-Gil iesi din cabina de dus si incepu sa se stearga pe trupul frumos, cu muschi puternici ce se contractau la fiecare miscare pe care o facea. Parul saten-inchis, era lipit de piele, dandu-i un aer cu adevatar pervers. Coreeanul imi zambi, invartind prosopul ud, apropiindu-se de mine. Il trecu pe dupa talia mea, tragandu-ma mult mai aproape de el, incat sfarcurile sale intarite de la aerul cam rece din incapere, imi atingea usor pielea pieltului.
- Ti s-a spus ca esti foarte scump cand esti rosu in obraji? Ma intreba, punandu-si mainile puternice si mari pe talia mea, tragandu-ma mult mai aproape de trupul sau rece, ce imi facea pielea de gaina.
M-am inrosit si mai rau cand buzele sale se apasara pe obrazul meu, dar imi simteam buzele pulsand de mai mult decat pupicuri de gradinita. I-am iau chipul in mainile mele si il trag spre mine, iar buzele noastre se intalnira pentru prima data si impactul fusese cu totul explozibil si devastator in corpul meu. Limba calda si naravasa, imi intredeschise buzele si se strecura in lacasul limbi mele, invitand-o la joaca. M-am agatat de umeri sai puternici, fiindca imi simteam ca picioarele imi vor ceda in orice clipa. Limbile noastre se mangaiau si se atingeau in cele mai perverse moduri, in timp ce buzele ni s-au contopit la propriu, despartindu-se doar cand tanarul isi schimba pozitia capului, atunci eu trageam aer in piept. Degetele sale incepura sa ma mangaie pe spate, dandu-mi fiori dulci de-a lungul sirei spinarii...
- Stapane, va cauta Sa No Bayu, spuse Leda, batand in usa de la baie, trezindu-ne din mireasma dulce a senzualitati si a sexualitati.
- Dormi fara mine, ingerasule. Sigur ca Sa No Bayu o sa ma tina cel putin doua ore la telefon, imi sopti logodnicul meu si imi mai dadu un mic sarut de noapte buna pe buze.
Am ramas cateva minute in baie, apoi ca printr-un vis, m-am dus in patul ce il imparteam cu satenul. M-am invelit in cearceaful subtire din satin aurit, ce purta mirosul trupul barbatul, in care am adormit, visand la sarutul magic din baie.
Buzele sale sunt atat de fine si de dulci...

Leda
Natalia
[Imagine: opus.jpg?t=1332600540]
If I can't move Heaven, I'll raise Hell... - Sebastian Morgenstern (The mortal instruments)
Perfect enemyMy fan fic blog[Imagine: chibi_4003.gif]Yo man, chibi Manu^.^



Răspunsuri în acest subiect
Need for speed - de Nywa - 13-08-2011, 10:13 PM
RE: Need for speed [Yaoi +18] - de Drama Queen - 13-08-2011, 10:46 PM
RE: Need for speed [Yaoi +18] - de HanniGram - 14-08-2011, 09:16 AM
RE: Need for speed [Yaoi +18] - de alexutzy97 - 14-08-2011, 05:45 PM
RE: Need for speed [Yaoi +18] - de Nywa - 15-08-2011, 10:25 PM
RE: Need for speed [Yaoi +18] - de Drama Queen - 16-08-2011, 09:56 AM
RE: Need for speed [Yaoi +18] - de HanniGram - 16-08-2011, 01:25 PM
RE: Need for speed [Yaoi +18] - de Nywa - 03-09-2011, 10:49 PM
RE: Need for speed [Yaoi +18] - de Nywa - 16-09-2011, 03:38 PM
RE: Need for speed [Yaoi +18] - de Beatrix LaVey - 18-09-2011, 09:03 PM
RE: Need for speed [Yaoi +18] - de Nywa - 30-09-2011, 08:46 PM
RE: Need for speed [Yaoi +18] - de Nywa - 27-10-2011, 04:44 PM
RE: Need for speed [Yaoi +18] - de Nywa - 26-11-2011, 10:43 PM
RE: [yaoi] Need for speed - de Nywa - 09-12-2011, 10:08 PM
RE: [yaoi] Need for speed - de Kimera - 10-12-2011, 07:45 PM
RE: [yaoi] Need for speed - de Nywa - 24-12-2011, 07:36 PM
RE: [yaoi] Need for speed - de dot dot curve :) - 26-12-2011, 02:07 PM
RE: [yaoi] Need for speed - de Nywa - 07-01-2012, 05:06 PM
RE: Need for speed - de Nywa - 22-01-2012, 07:22 PM
RE: Need for speed - de PervyTeoYaoi_Shinee - 22-01-2012, 11:17 PM
RE: Need for speed - de Nywa - 28-01-2012, 05:49 PM
RE: Need for speed - de PervyTeoYaoi_Shinee - 28-01-2012, 11:28 PM
RE: Need for speed - de AbiiShu' - 01-02-2012, 06:38 PM
RE: Need for speed - de Nywa - 18-02-2012, 10:42 AM
RE: Need for speed - de AbiiShu' - 19-02-2012, 07:00 PM
RE: Need for speed - de Nywa - 01-03-2012, 08:48 PM
RE: Need for speed - de AbiiShu' - 04-03-2012, 12:13 PM
RE: Need for speed - de Nywa - 11-03-2012, 12:59 PM
RE: Need for speed - de Nywa - 25-03-2012, 05:27 PM
RE: Need for speed - de Nywa - 08-04-2012, 01:15 PM
RE: Need for speed - de PervyTeoYaoi_Shinee - 08-04-2012, 09:56 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Anger and speed kyokusanagi 4 2.908 18-07-2011, 11:45 PM
Ultimul răspuns: Leontina


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)