Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Forţele Răului Absolut RPG [ playground ]

#12
OOC : Era vorba că postează boss, dar bănuiesc că se va trece cu vederea .

[Imagine: th_1010816khaq7tqehz.gif]

M–am pomenit cu minunea lângă mine și am mai tresărit o dată, simțindu-l pe pipernicitul ăla nemernic Percival cum începea să mă muște de piept, – al naibii șoarec, – spre a mă anunța că femeie ai grijă că eu o să pic !, așa că i-am băgat codița năzdrăvană înapoi în buzunar înainte ca altcineva să îl vadă.
Mi–m fluturat mâna cu nonșalanță și am mormâit un :
— N–am habar, dar pare șmecher.
Tot timpul ăsta îi număram piercing–urile și înjuram în sinea mea. Frăție ce mi–aș fi dorit și mi se permită să mă “găuresc” așa frumos, zău — e foarte mișto. Însă cu o mamă ca a mea de unde. Mă și miram cum o fi a ei, de a lăsat–o să se înfrumusețeze astfel. Mi–am căscat gura să mai zic ceva, apoi am dat din cap.
— Drăguț pierce. Și toate celelalte — interesantă coafură.
Mi–am mușcat buza de ciudă, ciudă că eu nu am avut accesul la asemenea modalități anarhiste de exteriorizare. Mereu mi s–au părut fascinante.
— N–am făcut cunoștință, nu ? Nu, mi–aș fi amintit sigur; — apoi am încuviințat ușor în chip de salut și mi–am afișat numele încrezătoare.

[Imagine: th_1010816khaq7tqehz.gif]

OOC : Shadow.Kiss cred, sau oricine. Iartă–ne Snow., Lynn .
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -



Răspunsuri în acest subiect
RE: Forţele Răului Absolut RPG [ playground ] - de Allen - 07-12-2011, 11:23 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  ForÅ£ele Răului Absolut RPG Flash 21 9.374 06-12-2011, 01:20 PM
Ultimul răspuns: Flash


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)