Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

• Ðaηgerσus Ł๏√ξ •

#32
si cred ca va spun ce urma sa se intample . poi....

intentionam sa fac cuplul peinsaku . vroiam sa ramana insarcinata cu el . dar restul omenirii stia ca gaara este tatal copilului . acum va intrebati cum ajunge la gaara . poi o sa-si gaseasca la un moment dat acea borseta . o sa caute in ea si o sa gaseasca acel tratat de pace intre suna si konoha . o sa vrea sa-l duca in suna si pleaca sa-l duca dupa care acolo va ramane . dar inainte de astea ea se va imprietenii cu pain si usor vor ajunge la o relatie foarte apropiata . chiar una de dragoste . pain nu o sa stie ca este tata si meru o va vizita pe saku seara de seara in suna . din acest motiv era si o iubire periculoasa . pentru ca gaara nu stia de asta sinici akatsuki . se intalneau in secret . cand pain vrea sa se retraga de tot .sa nu o mai viziteze niciodata sakura ii spune ca el este tatal copilului si are un soc . dupa care sasuke moare ucis de gaara . itachi o sa regrete si o sa creada ca este vina sakurei . din acest motiv o agreseaza si pierde copilul . pain o s-o ia razna . sakura o sa incerce sa-l calmeze . zadarnic insa . o sa fie o lupta mare si pana la urma ei doi o sa ramana fericiti impreuna . ... the end

si acum sa-mi para rau ... sa nu-mi para .... ala bala portocala .... nu-mi pare ^^

[Imagine: 3825.gif]
[Imagine: 82s.png]
When you look into my eyes, tell me what you see,
Do you feel my love for you, makes you HAPPY, sets you free?




Răspunsuri în acest subiect
RE: • Ðaηgerσus Ł๏√ξ • - de Zummy - 04-10-2011, 09:41 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)