Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

• Ðaηgerσus Ł๏√ξ •

#30
Ok iubirica....In primul rand incep cu ce nu mi-aplacut.

Cum naiba ti-ai ales titlul? Deci mi se pare asa melodramatic, nici macar telenovele nu au titluri de astea. Dar, daca tie ti-a placut e ok. Nu e un titlu gresit, doar ca mie nu imi place,oricum gusturile nu se discuta :) ( da de unde...cine a zis asta traia in pestera)

Asa...vreau sa te felicit pentru ca de la primul capitol la al doilea am observat o evolutie. La fel cu fiecare capitol care a urmat.

Naratiunea este buna insa la descrierea sentimentelor....nu stiu, pur si simplu nu pot sa iti intelg persoanjele, imi dai prea putine informatii in legatura cu acest lucru si asta face ca povestea sa decurga greoi.

Imi place asezarea in pagina, mai ales in ultimul capitol cand si fontul mi-a placut.

Te-ai gandit vreodata sa folosesti diacritice? Capitolele nu sunt foarte mari si nu ti-ar fi foarte greu sa folosesti.

Mie mi-ar placea daca ai da titlu capitolelor...nu e obligatoriu...pur si simplu imi place mie cand vad capitole cu titlu.

Ma doare capul de mor si cred ca ma duc sa dorm dar astept un nou capitol si o minte mai limpede ca sa pot sa dezvolt tot ce am de zis.

Ps.Anunta-ma si pe mine cand mai postezi. :)



Răspunsuri în acest subiect
RE: O inima zdrobita in caderea petalelor de trandafir - de LLC - 08-09-2011, 07:48 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)