Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Amber. vs Abbeh.

#4
Yo guys!
…s-ar parea ca am picat prima [luand in considerare ca Ang. nu si-a editat inca post-ul]…and I’m not sure if I like it or not, dar nu conteaza, ce conteaza acum e parera mea [care sincer, ma-ndoiesc ca matters too much].
Tema e atat de generala si exploatabila, incat ma surprinde ca v-ati limitat , pentru ca potentialul e acolo, doar ca…luand un comentariu pentru ambele fotografii – angles! You gotta learn working with angles. Totusi, tind sa cred ca mi-am dat seama care lucrare a e cui…mi-am diminuat din farmec…

Prima lucrare
Nu-mi dau seama ce imi place si ce nu. Imi place fotografia per anslamblu, e simplista dar transmite o stare de calm, nu-mi place in schimb ca, partea de culoare pare atat de lucrata incat ii diminueaza din farmecul initial, desi imbinarea culorilor e atat de armonioasa incat estompeaza chestia asta. [si nu, nu ma contrazic, doar comentez din doua perspective: a mea si a alter ego-ului meu <glumesc!>]. So, ceea ce accentueaza cel mai tare tema estetizand poza demential de mult e modul in care ai lasat floarea sa preia controlul, captand astfel toata atentia. I-ai estompat umbrele si ai lasat oarecum esenta [pozei] prin floare. In the end, I like it, you made your point.
There’s a photo, there’s a point. There’s some art. And there’s my v.o.t.e.

A doua lucrare
Simplist, asta e primul cuvant care imi vine in minte cand ma uit la poza ta. Si nu simplist intr-un mod artistic ci pur si simplu…simplist. Creatura aceea e atat, dar atat de .a d o r a b i l a. incat daca, ai fi lucrat cu unghiurile putin mai mult, ti-ar fi iesit o poza traznet. Indraznesc sa spun ca puteai lucra putin si cu contrastul si balanta culorii, ar fi ajutat extrem de mult…pacat de poza. Si background-ul. Eu inteleg ca poate adorabiliciunii nu ii placea sa fie mutate dintr-o parte intr-alta, dar are o caracteristica aparte, si e fotogenic [did I say this?] sunt sigura ca astepta sa il muti undeva si sa incepi sa ii strigi <Give me agony baby! Gimme ecstasy! Now sadness…and happiness…work with me baby!>. De ce? Fundalul e prea…alb…aka nu il pune in valoare deloc, si suge tot charm-ul pozei.


Cred ca am spus tot ce-aveam de zis. Gratzie de entertainment…it was fun.
I’m out now, good luck kiddos!

Strangers have the best candies
[Imagine: 9B19F2F8D024899728F06BF94F09CF3B.gif]
Out of my mind...back in 5 minutes.




Răspunsuri în acest subiect
Amber. vs Abbeh. - de Abbeh. - 30-07-2011, 05:16 PM
RE: Amber. vs Abbeh. - de Ang. - 30-07-2011, 06:10 PM
RE: Amber. vs Abbeh. - de History - 31-07-2011, 11:19 AM
RE: Amber. vs Abbeh. - de Chlo - 31-07-2011, 01:06 PM
RE: Amber. vs Abbeh. - de Daria - 31-07-2011, 05:21 PM
RE: Amber. vs Abbeh. - de Ryuu - 31-07-2011, 05:52 PM
RE: Amber. vs Abbeh. - de History - 11-08-2011, 04:41 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Duel : Abbeh vs. CoCaa~ C0caaa!na ~.~ 5 5.920 16-12-2011, 07:44 AM
Ultimul răspuns: Abbeh.
  Nebunie totală vs. Abbeh. Abbeh. 2 2.118 14-12-2011, 08:39 PM
Ultimul răspuns: Ana
  Abbeh vs Marina. Abbeh. 3 3.777 20-11-2010, 10:59 PM
Ultimul răspuns: Abbeh.


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)