Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Zup Wars-Razboiul Clonelor(by Amy)

#1
Ok Ok...S`o luam cu inceputul!Happy Birthday Zup ^_^

Acum..sa va zic in ce consta.Mai intai imi cer scuze ca il postez atat de tarziu.Am avut probleme.S`a blocat programul si tot ce era salvat s`a dus..nu am recuperat nimic asa ca in 5 ore am reusit sa`l refac,dar nu pe tot.Am insistat sa`l postez AZI deoarece AZI e ziua zup.Asa ca l`am impartit.Promit Ca o sa termin cat de repede pot.Maine ^_^

Acum...sunt sigura ca nu o sa pricepeti mai nimic.Nu are logica deloc.Ma rog.Este inspirat din..eh..fapte reale ^^'
Many Tnx to kaname pt ca a conturat replicile,yulobo ca m`a ajutat cu staff`ul si Serenity care mi`a fost alaturi pana intr`un anumit punct in care a trebuit sa plece(A fost rapita!!!).

Este inspirat,cum am mai zis,pt cine a fost atunci on,dintr`o "scena" de pe shout.Pare cam ciudat dar mi s`a parut foarte original.Aveam ideea asta mai de mult iar cand mi`a zis marina de ziua zup:Hoppaa!! I must do this.!

Zup Wars-Razboiul Clonelor

Ma rog..Enjoy!In unele locuri trebe pusa pauza ca sa cititi.Asa si ultima chestie:

USERI SUNT PERSONAJE.NU VOI!TOATE "INSULTELE" SUNT PT PERSONAJE NU PT VOI! Sper ca ati inteles.Deci nu ma refer la voi ci la personaje,ok?
Da...daca nu va convine ceva,luati-va de kaname.Ea a facut scenariul >.>
[Imagine: FES_Icon_by_ShardRenzi.jpg]



Răspunsuri în acest subiect
Zup Wars-Razboiul Clonelor(by Amy) - de Amy8D - 07-07-2008, 10:53 PM
RE: Amy Has A Present Too![Not Only Shiva xD] - de yulobo - 08-07-2008, 07:40 AM
RE: Zup Wars-Razboiul Clonelor(by Amy) - de Amy8D - 09-07-2008, 04:43 PM
RE: Zup Wars-Razboiul Clonelor(by Amy) - de yulobo - 09-07-2008, 06:18 PM
RE: Zup Wars-Razboiul Clonelor(by Amy) - de Amy8D - 10-07-2008, 10:46 AM
RE: Zup Wars-Razboiul Clonelor(by Amy) - de Flaw - 10-07-2008, 01:01 PM
RE: Zup Wars-Razboiul Clonelor(by Amy) - de Amy8D - 10-07-2008, 01:11 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)