Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Top 5 caractere din naruto care nu iti plac

#8
1.Hinata Hyuuga- Well, pur si simplu nu pot sa o suport, adica inteleg ca ii place foarte mult de Naruto dar cum sa lesine de fiecare data cand il vede? Nu, prea timida si speriata pentru gusturile mele, plus ca arata..just awkward..oke?(And it's just my opinion!)
2.Sasuke- O fi el leu ca mine si alea alea dar e prea ingamfat si se crede superior tuturor, in plus mai are si "turma" aia galagioasa de fane dupa el.
3.Itachi- La fel ca si frate'su numai ca e varianta mai batrana si mai ridata.
4.Sakura- Urasc felul ei de a fi, mai ales faza cu: "Aaa!!!Sasuke-kun, Sasuke-kun!!!" si atunci cand ii impinge niste pumni lui Naru' imi vine sa ii trag eu ei ca sa vada cum e 22!
5.Kabuto- Care e treaba cu ochelaristul asta? Mi se pare un mos care se crede destept dar defapt e un papa-lapte care nici sa se lupte nu stie.
Pentru iubire nu se multumeste, in consecinta, n-o sa-ti multumesc nici eu. Doar te iubesc sublim si nebuneste, atat de pur, total, nepamantesc.



Răspunsuri în acest subiect
RE: Top 5 caractere din naruto care nu iti plac - de Hannah Lily Potter. - 09-07-2011, 01:58 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Naruto Shippuden 292 / Naruto Chapter 616 (Update saptamanal) George 43 28.284 01-06-2013, 09:21 PM
Ultimul răspuns: Aggie
  Naruto. Naruto Shippuden -> Movie list Rose ^^ 0 2.410 31-01-2012, 09:39 PM
Ultimul răspuns: Rose ^^


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)