Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

• Ðaηgerσus Ł๏√ξ •

#4
Heei!
Deocamdata nu observ foarte tare despre ce vrea sa fie vorba in fic. Doar ca Sakura este rapita. :-?. Mda. Deci, sa trec la partea dura.
In primul rand. Ai foarte multe greseli de exprimare in ambele capitole. Numai dau exemplu. Incearca sa cauti si sa te corectezi. Ce am mai observat. Aceeasi greseala pe care am facut-o si eu la inceput. Nu se lasa spatiu inaintea unui semn de punctuatie ci dupa. Cu descrierea mergi binisor. Dar ce m-a deranjat la descriere. M-ai bombardat cu cuvantul "iad". Cred ca daca stau sa-l numar l-ai folosit de peste 20 de ori. Incearca sa pui sinonime si sa nu te repeti pentru ca strica esteticu'. Dialogul nu a fost in cantitati mari si asta e bine. Ce-mi mai place este ca ai pus-o pe Sakura intr-un rol ceva mai dur. Ai facut-o mai tupeista. Imi place :).
Sunt nerabdatoare sa vad cum continui. Astept next'ul. Sa ma anunti. Ok?
Hai ca te-am lasat.
Hugs! >:D< :*:X
Ştiai că cea mai puternică bombă atomică detonată vreodată a avut o forţă explozivă de 50 megatone de TNT (trinitrotoluen), de 2.500 de ori mai mare decât bomba de la Nagasaki?

[Imagine: aintallthat.gif]
Yeah... You Know.



Răspunsuri în acest subiect
RE: O inima zdrobita in caderea petalelor de trandafir - de Search - 09-06-2011, 02:29 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)