Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Lanțuri +18

#9
Capitolul IV


Acum regret enorm de mult că nu am ținut evidența mai clară a locurilor pe care le-am vizitat. După momentul Ziggy, ceva s-a schimbat în mine. M-am angajat la o benzinărie unde adoram să mă aflu. Mirosul de benzină mă făcea să mă simt bine. După nici două săptămâni mi-am permis să dau prima rată pentru o garsonieră. Nu îmi trebuia o casă mare, ci doar un loc la care în mod abstract, să mă pot întoarce. Câștigam bine, deoarece nu mereu scoteam bonul fiscal, iar în chitanței spuneam că sunt ‚pierderi’ și că pompele ar trebui inspectate mai bine. Cunoscusem un tip, Alec Dernier, un superb francez al cărui accent mă omora cu zile. Venise să își alimenteze motorul. După două ore venise să cumpere o gumă. Îmi spunea că stătea aproape, dar mințea. Prima casă era la zece minute. Benzinăria era amplastă pe marginea unei autostrăzi, în mijlocul pustiului. A doua zi eram liberă. Nici nu mă trezisem bine că telefonul mi-a sunat. Unul dintre colegii mei mi-au spus că sunt căutată de cineva care insistă să mă vadă. Am luat autobuzul, apoi am coborât la metrou. După două stații am coborât și am luat taxiul. Nu mare mi-a fost surprinderea când l-am întâlnit pe Alec din nou.

- De trei ori în două zile? Cu ce te pot ajuta, l-am întrebat pe un ton foare mămos, asemeni unui părinte care vrea să fie util.

- De obicei nu aș fi avut curajul să spun asta nimănui, dar văd în tine ceva și îmi pari o persoană minunată. Aș vrea să ieși cu mine.

Simțeam emoția din glasul lui. Era un copil încă necopt care se amorezaze de o persoană ce abia reușea să se mențină la suprafața apei. Inițial am vrut să îl refuz, dar mi-am zis, ‚de ce nu?’ Era un bărbat foarte frumos, dar cum am spus, încă necopt. Eram sigură că îmi putea oferi o noapte frumoasă. Ar fi fost norocosul cu numărul trei, dar nu cel din urmă. După el avea oricum să vină altul. Așa eram eu. Vroiam să mă schimb. Vroiam să am o relație stabilă, dar știam că oricine înlocuia pe oricine în această lume.

Am ajuns la un bar foarte frumos. Eu eram îmbrăcată cu o pereche de jeanși scurți, un tricou pe care scria ‚vegetarian since tomorrow’, iar în picioare aveam niște opincuțe. De obicei mă îmbrăcam în negru și cât mai acoperită pentru că aveam complexe asupra faptului cum arătam. Aveam sânii micii și fundul mare. Lumea zicea că este atât de mare pentru că îmi place să o iau pe la spate, dar era doar o moștenire genetică.

Mi-am aprins o țigară. Un chelner chel mi-a zis că pot fuma doar în sala specială. Ne-am mutat de la masa noastră. Am trecut printr-un hol. Acolo m-am oprit. Am aruncat țigara pe jos. Am stins-o, apoi l-am sărutat pe Alec. Acesta a fost surprins de gestul meu. M-am coborât pe trupul lui și m-am oprit în dreptul organului. Eram cea mai mare curvă a momentului. Acesta încercă să mă facă să înțeleg că nu își dorește asta, sau cel puțin nu aici.

Mi-am băgat p*** în localul lor de nefumători cu săli speciale pentru handicapați. L-am luat de mână și ne-am urcat pe motor. I-am explicat cum să ajungă la mine acasă. Începusem să cred că este un pămpălău. Am ajuns în dreptul ușii mele. Am deschis-o și brusc brațele lui m-au ridicat. Mi-am înconjurat picioarele în jurul taliei lui și ne-am sărutat cu adevărat. M-a trântit cu capul de perete. Am scos un ‚au’ în șoaptă. Îmi plăceau cei care mă tratau violent și nu mă protejau ca pe un porțelan. Mi-a rup tricoul meu bio. Avea o putere incredibilă. Nu i-a luat mult să anticipeze unde se afla patul. M-a trântit pe pat apoi mi-a tras pantalonii de pe mine. Și-a dat jos tricoul. Cureau nu se desfăcea și m-a bufnit râsul. Am râs isteric preț de câteva secunde. Mă simțeam chiar bine. A aruncat-o cât de departe a putut apoi și-a tras pantalonii cu tot cu boxeri. Mi-a dat jos chiloții și a început să mă masturbeze. De cele mai multe ori ei, partenerii mei, cei mulți și fără nume sau figură, și-o băgau pur și simplu.

Alec încerca să îmi ofere anumite plăceri. Plăceri de care aș fi avut nevoie acum trei ani când un drogat m-a violat în baia unui club. Nu am suferit prea mult pentru acel moment din pricina faptului că acel individ a murit la o lună după incident. Fusese ucis. În lumea asta orice lucru are mai multe laturi. După ce mă udasem, și-a băgat-o ușor în mine. Încerca să poarte o discuție cu mine, lucru care nu prea îi ieșea. Mă întreba dacă mă doare, dacă e ceva ce nu îmi place, dacă mă simt inconfortabil. Prea multe întrebări. Mi-a sărit țandăra și i-am spus.

- Fute-mă odată, că nu sunt virgină în p*** mea.

I-am observat reacția. Nu se aștepta ca eu să fiu o asemenea bestie. Și-o scoase din mine și se dădu jos din pat. L-am văzut cum își aduna hainele. Tot ce am mai auzit a fost sunetul ușii închizându-se, după care am adormit. Conduce moartea pe două roți și se sperie de o pizdă care înjură. Bărbații, cine îi înțelege?



Răspunsuri în acest subiect
Lanțuri +18 - de sarawulf - 17-05-2011, 11:55 AM
RE: Lanțuri +18 - de Mad Hatter - 18-05-2011, 09:24 AM
RE: Lanțuri +18 - de sarawulf - 18-05-2011, 09:31 PM
RE: Lanțuri +18 - de Mad Hatter - 18-05-2011, 09:58 PM
RE: Lanțuri +18 - de Ymequa - 21-05-2011, 09:18 PM
RE: Lanțuri +18 - de sarawulf - 21-05-2011, 10:46 PM
RE: Lanțuri +18 - de Mad Hatter - 21-05-2011, 11:16 PM
RE: Lanțuri +18 - de Katniss - 22-05-2011, 01:18 AM
RE: Lanțuri +18 - de sarawulf - 22-05-2011, 05:24 PM
RE: Lanțuri +18 - de Katniss - 22-05-2011, 06:21 PM
RE: Lanțuri +18 - de Mad Hatter - 26-05-2011, 10:53 AM
RE: Lanțuri +18 - de sarawulf - 26-05-2011, 11:00 PM
RE: Lanțuri +18 - de Ymequa - 26-05-2011, 11:48 PM
RE: Lanțuri +18 - de sarawulf - 31-05-2011, 08:45 PM
RE: Lanțuri +18 - de Ymequa - 31-05-2011, 09:15 PM
RE: Lanțuri +18 - de Rin - 31-05-2011, 10:38 PM
RE: Lanțuri +18 - de Mad Hatter - 01-06-2011, 05:19 PM
RE: Lanțuri +18 - de X-EnergY - 01-06-2011, 09:00 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)