Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Reptila de la ora 12:00

#2
pot dak tot ma rogi asa frumos.....
mai lasa dialogul si pune descriere.actiunea e grabiiita..:mean:.de la Kurenai cea stupefiata ai trecut la somn..:zz:...soneria? sau telefonul cum suna?:study:
"par negru lucios si o piele alba"? doar atat? puteai sa spui<< Am visat o persoana supla, cu parul negru ca abanosul se stralucea in lumina soarelui, cu o piele alba ca spuma laptelui....etc>> mai multe detalii
mai ai si mici greselute de tastare da le trec cu vederea ca si mie mi se intampla...si acolo c vocea aia...<<aud o voce groasa, dar totusi familiara care imi tot spunea sa am grija ce fac si sa fiu atent la prietenii mei>> puteai so transformi in vb indirecta.sau:<<dintr-o dat aud telefonul sunand>> puteai sa faci cv de genul<< nu apuc sa-i inchid lui Kisame, ca telefonul meu suna iar>>
ma rog e totusi un inceput bunicel
cand pui tot cap.....sa ma nunti :) ^_^
Stiu ca stii ca stiu ca el stie ca noi nu stiam,dar noi stim ca se preface si ca stie ca noi stim ca el nu stie, dar noi stiam ca defapt stie.
Logic nu?Defapt ca sa fie logic trebuie sa-mi intelegi logica,caree logic ca-ai logica,deci imi intelegeti logica logica.

[Imagine: 6486781.png][Imagine: 6820207.png]
http://macsimania.myfreeforum.ro/f1-primul-forum



Răspunsuri în acest subiect
Reptila de la ora 12:00 - de $tefan - 29-04-2011, 10:40 PM
RE: Reptila de la ora 12:00 - de Zuzy Is Angell - 30-04-2011, 12:15 AM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Reptila de la ora 12:00 $tefan 6 3.907 30-04-2011, 10:36 PM
Ultimul răspuns: ♪RockPrincess♪
  Reptila de la ora 12:00 $tefan 0 1.939 29-04-2011, 10:39 PM
Ultimul răspuns: $tefan


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)