Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Deseneaza Limitele Dragostei - [+18]

#27
(19-04-2011, 11:33 PM).::Min::. A scris: Am cateva intrebari:
~ CUm poate fi imblanzit un desen? Scri "bland" pe foaie deasupra lui? Nu inteleg.
~ De ce este atat de periculos caietul? El nu face decat animale, care nu pot sa distruga nimic, nu au nici o putere.
~ DE ce vrea King caietul? Si de unde are caietul geaman? Ai specificat ca Sasuke afost primul, deci nu putea sa treaca prin mana lui King. Si nu ar cauta caietul lui Sakura daca ar avea unu.

Sper sa-mi raspunzi candva.

1. Gandeste-te de exemplu la Hannu si la Zanra. La dragoni, in general. Ti se par astea fiind fiinte usor de imblanzit? Sasuke a adaptat o tehnica prin care sa le imblanzeasca. De aceea Hannu si Zanra s-au facut nevazuti pentru lumea oamenilor (cand ei pot acum oricand sa-si dezvaluie formele umanilor), datorita lui Sasuke, dar odata cu aceasta, a disparut si abilitatea lor de a ajuta. Pe cand, daca celelalte desene nu sunt imblanzite, vor putea si vazute si vor putea distruge. Sper ca te-am lamurit :D

2. Raspunsu' ti l'am dat pe undeva la intrebarea 1 :P

3. Mmm... aici nu mai e ceea ce pare. O sa vezi mai incolo despre ce vorbesc :->
[Imagine: SIGN.png]
Thanks ^Ciresica^
SasuSaku fics || Miky`s Smile Zone



Răspunsuri în acest subiect
RE: Deseneaza Limitele Dragostei - [+18] - de Yin - 12-03-2011, 05:49 PM
RE: Deseneaza Limitele Dragostei - [+18] - de Yin - 15-04-2011, 12:07 AM
RE: Deseneaza Limitele Dragostei - [+18] - de Miky sweetie :3 - 20-04-2011, 09:03 AM
RE: Deseneaza Limitele Dragostei - [+18] - de Innaa. - 01-08-2011, 07:51 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Dincolo de limitele intunericului si luminii(Naruto) :.:. Onytsa :.:. xOxO 19 14.436 12-05-2010, 03:09 PM
Ultimul răspuns: Elena.


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)