Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Deseneaza Limitele Dragostei - [+18]

#18
cine pana mea era?:zuppy06:...te rog eu mult de tot sa nu ma mai lasi asa in suspansfix atunci cand este mai important spui va urma:)) pe bune de ce imi faci una ca asta?..asa dupa aceasta "mica" iesire a mea :-" vreau sa spun ca imi place foarte mult ideea ficului pentru ca este 100% originala chiar daca doar partea cu carnetul este luata de la death note,restul este original adik partea cu dragonii,cu tot ce se spune despre carnet,faptul ca ce desenzi in el prinde viata,ideile ,si pot continua dar probabil ca teai plictisi:))..deci ca sa nu o mai lungim atat iti spun ca iubesc ficul tau si ca astept urmatorul capitol:*:X
lol! ce viata de kkt sa stai si sa speri ca vei intalni iubirea vietii tale si ea sa nu aparaZuppy16..iar cand crezi ca a aparut iti dai seama ca nu te merita ce chestie sa crezi in iubire Zuppy15..ridicol ..poate cel mai ridicol lucru existent pe lumea asta am crezut in iubire si am suferit:closedeyes: ...acum sunt doar o umbra din ceea ce am fost candva :dead:



Răspunsuri în acest subiect
RE: Deseneaza Limitele Dragostei - [+18] - de Yin - 12-03-2011, 05:49 PM
RE: Deseneaza Limitele Dragostei - [+18] - de ~fl0@3e#de#c!3e$~ - 04-04-2011, 11:56 PM
RE: Deseneaza Limitele Dragostei - [+18] - de Yin - 15-04-2011, 12:07 AM
RE: Deseneaza Limitele Dragostei - [+18] - de Innaa. - 01-08-2011, 07:51 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Dincolo de limitele intunericului si luminii(Naruto) :.:. Onytsa :.:. xOxO 19 14.399 12-05-2010, 03:09 PM
Ultimul răspuns: Elena.


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)