Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hallo lume:]

#1
Hallo!
Eu sunt Sonia dar puteti sa-mi spuneti Zuzu sau XoXo sau Sonny. Sunt din Cluj dar am venit in Londra la scoala. Sunt mai mereu vesela dar ma si enervez repede... Ascult mult rock cum ar fi: Marilyn Manson, Evanescence, Paramore, TH, An Cafe, BVB, Linkin Park... etc. Imi place stilul Emo, Gotich, Punk. Imi plac animeurile: Naruto, Gravitation, Death Note, Rainbow Gate si etc. Daca aveti intrebari de pus nu ezitati:]
Zbye!
[Imagine: luv.jpg]
[Imagine: namehl.jpg]
Tokio Hotel <3



Răspunsuri în acest subiect
Hallo lume:] - de Zuzu XoXo - 12-03-2011, 03:19 PM
RE: Hallo lume:] - de ~~Kitoka~~ - 12-03-2011, 03:52 PM
RE: Hallo lume:] - de Switchâ„¢ - 12-03-2011, 04:03 PM
RE: Hallo lume:] - de Yin - 12-03-2011, 04:31 PM
RE: Hallo lume:] - de Zuzu XoXo - 12-03-2011, 07:32 PM
RE: Hallo lume:] - de Zuzu XoXo - 12-03-2011, 08:19 PM
RE: Hallo lume:] - de Evelyn - 12-03-2011, 09:34 PM
RE: Hallo lume:] - de Zuzu XoXo - 12-03-2011, 10:24 PM
RE: Hallo lume:] - de Daria - 13-03-2011, 01:22 AM
RE: Hallo lume:] - de Zuzu XoXo - 13-03-2011, 02:07 AM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Hallo ! Ruxi. 15 9.537 10-07-2011, 11:20 PM
Ultimul răspuns: Ruxi.
  Hallo There ^^ ^.^Vampix^.^ 7 5.542 04-06-2011, 05:49 PM
Ultimul răspuns: Hanna2300
  (╯▽╰)Yo! Salut! Ohayo! Hallo! Hello!(╯▽â†â™ªDeathRebel_Zupilyxa♪ 4 3.481 28-07-2010, 12:46 PM
Ultimul răspuns: ♪DeathRebel_Zupilyxa♪
  Ohayo, Hi, Salutare, Hallo, Salut DeathRebel 9 6.619 05-08-2009, 12:06 PM
Ultimul răspuns: DeathRebel
  Hallo![click] BuTtErFlY 2 3.434 04-05-2009, 08:23 PM
Ultimul răspuns: Ryuu


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)