Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Deseneaza Limitele Dragostei - [+18]

#2
buna, am aterizat din avion aici intamplator, aveam alta destinatie, dar se pare ca titlui tau ma oprit, ceea ce inseamna ca imi place:X atrage atentia titlu. Ai descriere, dar mai poti pune, dialog bun si naratiunea e ok, se imbina frumos modurile de expunere si nu este plictisitor nimic, este dinamic si plin de mister, mai ales acel caiet :>. Actiunea sta linistita in banca ei si nu o supara nimeni ca sa o ia la fuga, asa tine-o bine ca faci foarte bine:)). Grseli nu am vazut, bravo.
Imi place faza cu dragoni, deci e un fic original si nu cred ca mai are nimeni ideei ca ale tale.
Faptu ca ai puso pe Ino sora mai mare a lui Sakura imi place si deasemenea iubesc si chestia cu detectiv-psiholog, interesant :>.... Totusi Sasuke o cunoaste pe Sakura, de a avut acel presentiment sau nu e nimic important, e doar un mic sentiment?:-? ei vom afla la nextu

P.S.: imi place si astept nextu. Te rog mult cu o cireasa in varf sa ma anunti si pe mine;;):pls: Spor la scris
:*:*
:bye:
[Imagine: h8v.gif]
 



Răspunsuri în acest subiect
RE: Deseneaza Limitele Dragostei (SasuSaku +18) - de Rose ^^ - 01-03-2011, 12:18 PM
RE: Deseneaza Limitele Dragostei - [+18] - de Yin - 12-03-2011, 05:49 PM
RE: Deseneaza Limitele Dragostei - [+18] - de Yin - 15-04-2011, 12:07 AM
RE: Deseneaza Limitele Dragostei - [+18] - de Innaa. - 01-08-2011, 07:51 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Dincolo de limitele intunericului si luminii(Naruto) :.:. Onytsa :.:. xOxO 19 14.391 12-05-2010, 03:09 PM
Ultimul răspuns: Elena.


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)