Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Filmele Horror ....coincidente in timpul vizionari

#17
Mi sa intamplat si mie.... eram cu o prietena.... Ne uitam la un film( bunika stie cum se cheama) in care era tipul ala cu o masca de "moartea" si omora oameni dintr-un liceu( era filelist inchis si nu puteam descarca filme misto4) In momentul cand o tipa din film raspunde la un telefon si ucigasul spune:"Draga mea,ai raspuns? Te voi omora" si atunci o omoara pe tipa aia.Pac incepe sa sune telefonul.Eu... batman raspund la telefon fara sa ma uit cine era.Din telefon se aude: "Draga mea..." Cand am auzit asta am inchis telefonul si am tipat asa de tare ca a acoperit sunetul facut de difuzoarele date la maxim21
A doua zi am aflat ca cea care ma sunase era mama si vroia sa ma intrebe:"Draga mea,ai inchis geamul din balcon ca afara ploua cu galeata" 21 N-am sa uit faza vre-o data21
[Imagine: 302xdzc.jpg]
Voi, nepasatori de moarte, dispretuitori de viata,
Ce-ati probat cu-avantul vostru lumii pusa in mirare,
Ca din vultur vultur naste, din stejar stejar rasare!



Răspunsuri în acest subiect
RE: Filmele Horror ....coincidente in timpul vizionari - de Lectina96 - 12-03-2011, 08:11 PM
RE: Filmele Horror ....coincidente in timpul vizionari - de street king - 01-06-2010, 11:21 PM
RE: Filmele Horror ....coincidente in timpul vizionari - de Stormrage - 31-12-2010, 02:07 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Horror Stories Robb'™ 4 4.162 17-07-2011, 08:43 PM
Ultimul răspuns: Robb'™
  Horror clips - sau clipuri de speriat copii. Ma'eth 3 7.336 11-08-2008, 03:11 PM
Ultimul răspuns: Melyeter


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)