Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Sirenland inscrieri

#4
Exista un lucru pe care l-ai gresit, nu spun asta din rautate vreau doar sa-ti spun ca nu pot sa-mi fac fisa deoarece nu stiu introducerea. Pe aceasta pagina ar fi trebui sa fie introducerea si pe celalat sa inceapa, nu e o greaseala mare dar te-asi ruga sa pui si aici ideea povestii ca sa stiu si eu ca sa scriu. Introducerea ca sa spun asa ai pus-o in partea cealalta, ai putea s-o copi si aici? Fara suparare.

Nume: Mira De Contes
Varsta: 14 ani ( trebuia sa dai o limita de varsta)
Este: Fata
Locatie: Oceanul Atlantic
Grupa sanguina: Nu le stiu ( presupun ca trebuia sa le dau pe alea de sirena)
Caracter: O fire increzatoare care nu se lasa pre usor batuta, incearca un lucru pana reuseste. Chiar daca o supara ceva ea prefera sa taca decat sa arate sa are o slabiciune.
Putere: Ea creeaza o magie care ii vinteca pe locuitorii din mare.
Istorie personala: Trebuia sa fie printesa dar un om rau i-a omorat pe parintii sai, si ea acum locuieste cu vrajitoarea marii care o invata magia vintecari.
Infatisare: Parul il are brunet si des, la varfuri este putin ondulat iar in rest aste drept. Ochii ii are negri ca intunericul. Corpul dezvoltat.

Sper ca nu te-ai suparat ca ti-am spus unde ai gresit. Sper ca nu te superi ca spun si asta dar ar fi treuit sa se adune mai multe persoane.



Răspunsuri în acest subiect
Sirenland inscrieri - de Michiyo道代 - 15-11-2010, 10:47 PM
RE: Sirenland inscrieri - de Maria - 16-11-2010, 10:16 AM
RE: Sirenland inscrieri - de Michiyo道代 - 16-11-2010, 05:47 PM
RE: Sirenland inscrieri - de Miranda. - 17-11-2010, 10:17 AM
RE: Sirenland inscrieri - de Michiyo道代 - 17-11-2010, 03:27 PM
RE: Sirenland inscrieri - de Kimera - 07-07-2011, 11:03 AM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Sirenland Michiyo道代 119 70.293 17-08-2011, 06:22 PM
Ultimul răspuns: Miranda.


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)