Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

hi hi !

#9
(06-08-2010, 09:55 PM)noname96 A scris: Bine ai venit Lia!!!Se pare ca esti o persoana foarte sociabila deci nu-ti va fi greu sa-ti faci prieteni pe Animezup(If you want we can be friends too 4 )M-am uitat peste ce-ai zis mai sus si pare-se ca impartasim cateva hobby-uri si semanam destul de bn in materie de gusturi(exceptand yaoi...)de vreme ce si mie imi place sa desenez,la capitolul muzica ascult orice inafara de manele/muzica populara si sunt o mare fana Beast Master si Dengeki Daisy(ador autorul!!!e nemaipomenit cum un barbat poate scrie doar shoujo-uri si chiar mai bn decat unele femei! 21 )Sa-ti spun sincer nu prea am intrebari ce sa-ti pun de vreme ce ceilalti mi-au luat-o inainte dar daca vreodata ai nevoie de ajutor sau esti in pana de manga/anime(am o lista lungggaaaaaaa 21 ),poti veni la mn Smile (de fapt sunt foarte multe pers pe forum care sunt dispusi sa dea o mana de ajutor deci nu ezita niciodata!lumea de aici e ff prietenoasa).Deocamdata nu-ti pot spune decat bine ai venit si distractie placuta! 4

/(^__^)/ aww thanks si normal ca vreau sa fim prietene *eyes sparkling* ahh ma bucur sa aud ca avem multe in comun si pari foarte draguta si de treaba ^^ ...*High five =D* ca esti fana Beast Master si Dengeki Daisy XD .....multumesc pentru oferta XD dar momentan am ce viziona dar e o durere mare sa astept cate 6 zile pana vine urmatorul episod x.x ......am auzit de acest site de la o prietena si ea mi-o zis la fel ,^^ acuma ma bucur ca am ascultat-o pentru ca , cei de pe forum sunt chiar prietenosi.!
Mersi din nou si sper sa ne mai auzim ^^
[Imagine: 1111_p1.gif]



Răspunsuri în acest subiect
hi hi ! - de Meko-chan - 29-06-2010, 11:44 AM
RE: hi hi ! - de Madu - 29-06-2010, 12:00 PM
RE: hi hi ! - de Meko-chan - 04-08-2010, 11:08 PM
RE: hi hi ! - de Jun - 29-06-2010, 12:26 PM
RE: hi hi ! - de Luka - 05-08-2010, 01:33 PM
RE: hi hi ! - de Meko-chan - 06-08-2010, 02:22 AM
RE: hi hi ! - de noname... - 06-08-2010, 09:55 PM
RE: hi hi ! - de Meko-chan - 12-08-2010, 07:43 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)