Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: hi hi !
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Ohayo Gozaimasu ma numesc Liana ( care este foare des incurcat cu liliana ….asa ca spuneti-mi doar Lia =_='') asa … Sunt un ‘’capricorn’’ de 15 ani si yuuup anul acesta o sa merg la liceu ( intarziat XD)- Filologie bilingv engleza ( nu sunt chiar asa un geniu la romana o-o’’ , dar liceul la care vreau sa merg are numai obtiunea aceasta cu bilingv engleza =.=’’).( nu ma innebuniti la cap de ce nu am mers la alt liceu ( motive personale V.V) .….. Soo let's go on with the ‘fun' stuff ( a.k.a boring stuff :/) ….

Sigh* culoarea preferata ( doar sa o privesc probabil ) ar fi turcoaz-ul …. Iubesc animalele ( nu ma puneti sa aleg X.X ) Muzica : hmmm in ‘’capitolul’’ acesta cred ca ar merge cam ( am zis cam) orice tip .. IN AFARA de manele … nici hard rock-ul nu ma prea incanta =.=’’ …uhh V.V si nici melodiile populare ( sorry Romania )

Asa …nu am nici un talent sa cant la un instrument musical XD dar pot si imi place sa desenez :3 (in still manga sau animale ^^) you can say that I am a normal and boring type person XD

La capitolul anime-uri toate celalalte : Inu. YYH. Kaleido Death Note etc le am vazut si nu mai are rost sa le mai enumar (ca doara e cam plictisitor sa auzi aceleasi chestii asa-i ?:3) asa ca voi zice din anime-urile preferate :

-(Type) Harem : preferatul La corda d'oro <3

-Yaoi ( yeah I am an yaoi fangirl :/) : Junjou Romantica, Sukisyo .

-Emotional : Clannad si Air ( the movie ) ( not going to lie ..dar chiar am plans T-T)

-Romance : Ceres (=.= am plans si la asta )

-Comedy :Sii o urcat in top anime-ul acela care era on-going dar din nefericire s a terminat DURARARA ! XD ( inainte era Skip Beat :3 )

Etc , etc si da am citit la unele manga-ul ( manga-ul clarifica mai multe chestii decat anime-ul <3) si si unele manga-uri care ( din nefericire nu au nici macar OVAs) Beast Master my fav <3 and Hybrid Child
Cred ca voi astepta sa apara Kuroshitsuji II si un nou anime ‘’Togainu No Chi’’ :3 dar momentan astept episoade din UraBoku ^^.

Hmmm OK acuma urmeaza sa-mi cer scuze ca a tinut atata XD si abia astept sa va cunosc pe toti ^-^ Ja Ne!
Bine ai venit pe Animezup, Meko-chan!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Bun venit pe forum hug Lia am cate-va intrebari pentru tine:
Mancarea preferata?
Practici vre-un sport?
Iti place tigrul siberian?ca tot am vazut ca iti plac animanele
Trupa preferata?
Si cam atat bun venit pe forum.
Buna.Bine ai venit pe Animezup Lia.Sper sa te distrezi pe aici si a-ti faci multi prieteni.Cateva intrebari...
1.Ai vreun animal de companie acasa?[lipsa de inspiratie]
2.Ce iti place sa faci in timpul liber?
3.Ai frati/surori?Daca da,cum ii/le cheama?
4.Aaa nu cred ca ai spus,de unde esti?

Cam atat,sper sa fim prietene si sa ne intelegem bine,si inca o data bun venit printre noi!
(29-06-2010, 12:00 PM)Madu A scris: [ -> ]Bun venit pe forum hug Lia am cate-va intrebari pentru tine:
Mancarea preferata?
Practici vre-un sport?
Iti place tigrul siberian?ca tot am vazut ca iti plac animanele
Trupa preferata?
Si cam atat bun venit pe forum.

ahhhh D= scuze pt. raspunsul tarziu de tot !!! ...asa ^^ pai deobicei, o data la 10 zile , familia mea face pui pe sticla care e preferata mea <3 yup XD pui pe sticla !!! ... nu practic nici un sport (doar vara volei de distractie cu prietenele ) .... yup ador nuanta blanei lui ^^ si animalul in sine normal....
trupa preferata : cand eram mai mica eram fana TATU >_<.
siii multumesc sper sa ne intelegem pe viitor Zuppy11[posturi unite]
(29-06-2010, 12:26 PM)~Misaki~ A scris: [ -> ]Buna.Bine ai venit pe Animezup Lia.Sper sa te distrezi pe aici si a-ti faci multi prieteni.Cateva intrebari...
1.Ai vreun animal de companie acasa?[lipsa de inspiratie]
2.Ce iti place sa faci in timpul liber?
3.Ai frati/surori?Daca da,cum ii/le cheama?
4.Aaa nu cred ca ai spus,de unde esti?

Cam atat,sper sa fim prietene si sa ne intelegem bine,si inca o data bun venit printre noi!

Sorry !! Sorry!!gomen ;.; raspuns tarziiiuuu ....
animal de companie ^^ da ... am o fetita perus numita Polly ( parintii or numit-o asa pt. ca , credeam ca-i baiat si acuma s-o obisnuit cu numele ==''..... in timpul liber mai nou desenez ( still anime) dar mai ies afara si cu cea mai buna prietena a mea :3..... nope XD nu am frati/surori..... ahh si sunt din Hunedoara-Deva mai precis .... ^^ si eu sper sa ne intelegem si sa fim prietene multumesc inca o data Zuppy11 hehe
welcome lia! sper sa te simti bine pe forulul asta ^^ uite cateva intrebari:

1. iti plac pisicile? x3
2. culoarea parului? 4
3. ziua de nastere?
4. iti place vocaloid?
5. personaj preferat?
6. manga preferat? (am vazut c-ai citit ceva)

cam atat mi-a venit in minte Smile sper sa ne intelegem bine ^^
(05-08-2010, 01:33 PM)Luka A scris: [ -> ]welcome lia! sper sa te simti bine pe forulul asta ^^ uite cateva intrebari:

1. iti plac pisicile? x3
2. culoarea parului? 4
3. ziua de nastere?
4. iti place vocaloid?
5. personaj preferat?
6. manga preferat? (am vazut c-ai citit ceva)

cam atat mi-a venit in minte Smile sper sa ne intelegem bine ^^

arigatou x3 !! 1 normal ca-mi plac mai ales cel tigrut ^^
2 Sunt bruneta! 3 ziua nasterii 30 decembrie ( si mandra de a fi capricorn ^o^) 4 Imi place vocaloid =o ( de len si rin <3) 5 hmm pers. preferat din orice anime ? =o ....ca pers. fem. o am pe Kyoko ( skip beat ** pur si simplu ii ador personalitatea xD) iar cel masc. hmm ;.; solomon ( din blood+ just because there ain't sweet guys like him).
6 Beast master , dengeki daisy <3 si junjou romantica ( i'm a sucker for cute romances, dar urasc telenovelele ) ^^ hehe eu sunt sigura ca ne vom intelege =3
Bine ai venit Lia!!!Se pare ca esti o persoana foarte sociabila deci nu-ti va fi greu sa-ti faci prieteni pe Animezup(If you want we can be friends too 4 )M-am uitat peste ce-ai zis mai sus si pare-se ca impartasim cateva hobby-uri si semanam destul de bn in materie de gusturi(exceptand yaoi...)de vreme ce si mie imi place sa desenez,la capitolul muzica ascult orice inafara de manele/muzica populara si sunt o mare fana Beast Master si Dengeki Daisy(ador autorul!!!e nemaipomenit cum un barbat poate scrie doar shoujo-uri si chiar mai bn decat unele femei! 21 )Sa-ti spun sincer nu prea am intrebari ce sa-ti pun de vreme ce ceilalti mi-au luat-o inainte dar daca vreodata ai nevoie de ajutor sau esti in pana de manga/anime(am o lista lungggaaaaaaa 21 ),poti veni la mn Smile (de fapt sunt foarte multe pers pe forum care sunt dispusi sa dea o mana de ajutor deci nu ezita niciodata!lumea de aici e ff prietenoasa).Deocamdata nu-ti pot spune decat bine ai venit si distractie placuta! 4
(06-08-2010, 09:55 PM)noname96 A scris: [ -> ]Bine ai venit Lia!!!Se pare ca esti o persoana foarte sociabila deci nu-ti va fi greu sa-ti faci prieteni pe Animezup(If you want we can be friends too 4 )M-am uitat peste ce-ai zis mai sus si pare-se ca impartasim cateva hobby-uri si semanam destul de bn in materie de gusturi(exceptand yaoi...)de vreme ce si mie imi place sa desenez,la capitolul muzica ascult orice inafara de manele/muzica populara si sunt o mare fana Beast Master si Dengeki Daisy(ador autorul!!!e nemaipomenit cum un barbat poate scrie doar shoujo-uri si chiar mai bn decat unele femei! 21 )Sa-ti spun sincer nu prea am intrebari ce sa-ti pun de vreme ce ceilalti mi-au luat-o inainte dar daca vreodata ai nevoie de ajutor sau esti in pana de manga/anime(am o lista lungggaaaaaaa 21 ),poti veni la mn Smile (de fapt sunt foarte multe pers pe forum care sunt dispusi sa dea o mana de ajutor deci nu ezita niciodata!lumea de aici e ff prietenoasa).Deocamdata nu-ti pot spune decat bine ai venit si distractie placuta! 4

/(^__^)/ aww thanks si normal ca vreau sa fim prietene *eyes sparkling* ahh ma bucur sa aud ca avem multe in comun si pari foarte draguta si de treaba ^^ ...*High five =D* ca esti fana Beast Master si Dengeki Daisy XD .....multumesc pentru oferta XD dar momentan am ce viziona dar e o durere mare sa astept cate 6 zile pana vine urmatorul episod x.x ......am auzit de acest site de la o prietena si ea mi-o zis la fel ,^^ acuma ma bucur ca am ascultat-o pentru ca , cei de pe forum sunt chiar prietenosi.!
Mersi din nou si sper sa ne mai auzim ^^