Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Kōden - Family Chronicles [GaaraxOC]

#2
Felicitari, in sfarsit ai revenit!!! Imoto`chan, ma bucur ca ai postat aceasta poveste pe acest site si ma bucur ca am citit acest inceput.
N'as avea momentan nimic de reprosat, inceputul imi place, n-am observat vreo anume gresala si asta-i bine.
Nu pot sa-mi fac pe moment o anume idee, insa presupun ca povestea din anime'ul Naruto, tu o vei schimba mai mult si vei incerca sa faci aceasta poveste cat mai originala, chiar daca are anumite personaje si ideei dintr-un anime destul de cunoscut.
Pot spune ca mi-a placut inceputul, chiar daca nu'mi dau seama pe moment ce se petrece, acest lucru il voi afla in capitolele ce vor urma si pe care le voi citi cu mare placere...
Un lucru care nu-mi place, este estetica sau mai bine asezarea textului in pagina, ar fi trebuit sa-l lasi normal fara sa il incadrezi pe tot in centru [ asta este parerea mea ^.^ ].
Greseli de tastare/exprimare sau gramaticale eu una n-am observat si nici nu prea cred ca sunt, iar daca sunt, eu, una nu le-am dat atentie.
Descrierea e destul de buna, stii bine ca descrii frumos si ca ai un stil placut de-a scrie :x ...
Momentan nu stiu ce sa mai spun, astept sa citesc continuarea si-ti urez succes >:D<
Ganbatte ...
* Z-Bye *

P.S - Te rog frumos sa adaugi daca doresti sau nu critica >:D<



Răspunsuri în acest subiect
RE: Kōden - Family Chronicles - de Little Star - 13-07-2010, 12:25 AM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Chronicles of Sapheria CyBeR 2 3.652 24-01-2010, 12:16 AM
Ultimul răspuns: CyBeR
  Cristal Chronicles wolfkidgirl 1 2.540 30-10-2009, 11:35 PM
Ultimul răspuns: BloodyInnocence
  Sisters Witch Chronicles Nightmare Dream 5 4.151 21-10-2009, 10:57 PM
Ultimul răspuns: Nightmare Dream


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)