Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Kpop reality shows

#3
Sakuraaaa ....hug imposibil sa nu faci tu un thread legat de kpop ... good >:d<
So ,wanna be my gilfriend ohh i saw it dar pot sa critic nu ? [ please don't be mad stiu ca nu a fost vina trupei asa ca 21 ] Cand au venit toate fetele alea eliminarea nu a fost deloc facuta cum trebuie >.> fetele nici macar nu se stiau de prea mult timp , unele sigur au fost eliminate de altele ce le credeau un fel de inamic , enfin ...mi-a placut ... extrem de mult .

Minidrama ..ohh omo , omo ... imposibil sa nu o fi vazut atat de cute si kyaa :X

WGM -> Am vazut-o si pe ceea din 2008 in care a fost Kim hyun joong and others ... dar din pacate cand vreau sa vizionez mai toate episoadele de la Crown ji si tipa aia [ ca mereu ii uit numele] niciodata nu gasesc TT^TT nu pe toate cel putin ... Am vizionat si pe ceea cu Kangin si Yoonji[ asa o chema nu ?] si pe Taeyeon cu al ei pudding ...dar nu a fost la fel de amuzant ca cuplurile precedente ...4

Acum vizionez wgm cu Yonghwa si Seohyun , dar 24 mi-a atars atentia un cuplu nou Nichkhun de la 2pm si Victoria de la ..f(x) cred in principiu am vazut doar primul.. ba nu al doilea lor episod in Wgm ... dar fac un cuplu dragut :X [ mai ales ca eu nu am ascutat pana in prezent melodii de la 2pm sau f(x) imi plac cei doi ]

ce mi-a mai placut aigoo ....Full house super junior [ aici ] e foarte amuzant 4
Hello babby - Cei drept la SHinee mi-a placut enorm Iar la Snsd nu stiu era amuzant dar parca nu imi placea la fel de mult ca la Shinee
Ce mi-ar mai fi placut sa vad God Daddy [ Ft island- hongki , Superjunior-heechul also three others mans that i don't know21] dar nu il gasesc complet pe youtube sau cu cu subs ...
Again mi-ar mai fi placut ... sa vizionez I have an uncle [Super junior 15]dar nu gasesc decat prima parte din episodul unu TT^TT .



Ar mai fost de la ~Suju Mistery 6
Explorers of the Human Body
Super Adonis Camp
Super junior Intimate note 24 e criminal
~SS501 Thank You For waking Us Up!
SOS by M.Net
SS501 Stalker by M.Net


Iar acum pe moment nu imi mai aduc aminte ...ce am mai vizionat
.I dont need anyone in my life who does not want to be there.
.Sometimes i cant , sometimes i dont want to , and sometimes i dont even try.
.I am nostalgic , cinical and lonely , so i may hurt you.



Răspunsuri în acest subiect
Kpop reality shows - de SooMin - 08-07-2010, 12:22 AM
RE: Kpop reality shows - de Elusive wolf - 08-07-2010, 12:33 AM
RE: Kpop reality shows - de nemo-chii - 09-07-2010, 12:18 AM
RE: Kpop reality shows - de SooMin - 11-07-2010, 02:03 AM
RE: Kpop reality shows - de midori.isaai - 09-09-2010, 07:31 PM
RE: Kpop reality shows - de Aerith - 21-08-2011, 11:20 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Choose the song [Kpop] βεκi 47 29.077 08-04-2013, 12:21 PM
Ultimul răspuns: Aerith
  Ce melodii kpop recomandati pentru "incepatori" Sosetuta' 5 5.407 19-08-2011, 02:01 PM
Ultimul răspuns: Aylin
  Top 5 Kpop Idols SooMin 14 9.821 26-07-2011, 08:46 PM
Ultimul răspuns: Aerith
  `KPOP Adiccted . Ciel 4 5.902 16-07-2011, 04:11 PM
Ultimul răspuns: KarinaD


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)