Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Inca o sansa! [Tokio Hotel: Twincest +16.. +18]

#6
Nu am mai trecut de mult cu un next aici, speran ca poate cineva imi va lasa un coment, dar se pare ca m-am inselat, poate ficul nu este chiar atat de bun precum speram.. ;))
Mai un un next, poate totusi cineva se ingaduie si imi lasa un coment sa stiu macar ca nu scriu degeaba si sa stiu daca rog unul dintre moderatori sa-l inchida :D
P.s: Scuza-ti eventualele greseli, daca inca mai am! X_X
4.

A doua zi,tot eu am fost cel care s-a trezit devreme. Ca in fiecare an, am fost vizitati de familie, prieteni buni, si unu-doi paparazzi.
Gustav imi aduse, cadoul pentru Bill. Ca debocei i-am multumit, i-am promis ca data viitoare sunt atent, el isi dadu ochii peste cap si imi ura la multi ani, intinzandu-mi cadoul meu. Ultimul cd aparut a lui SamiDelux. Lui Bill ii cumpara un lantic din argint, cu o pentagrama mare, chiar foarte mare cu un schelete rastignit de ea. Pe mine unu ma inspaimanta, dar cand I l-am inmanat lui Bill, era nespus de fericit. Era cat pe ce sa ma sarute, noroc ca mi-am intors capul la timp.
Pe la jumatatea noptii incepura musafiri sa isi aduca si ei aminte ca mai ai o casa. Printre primi a fost si David, care avea foarte mult de munca de dimineata, apoi au inceput sa plece si restu, ramanand doar cu mama si Gordon.
-Iubitule, are grija Tom de tine? Il intreaba mama razand.
-Are, are! Se uita la mine cu subinteles si mi-am dat ochii peste cap.
Mama il saruta pe obraz, apoi intra cu Bill in bucatarie, parca vrand sa vorbeasca doar cu el. Am ridicat nepasator din umeri, intocandu-ma la cel care lua locul tatalui meu. Imi facu semn sa iau loc langa el si asta am si facut. Nu am stat si am vorbit decat pe plan profesional, daca imi mai pierd tipul cu fete, prin cluburi. Imi dadeam ochii peste cap si bufneam, ori ma jucam cu pirceul din buza, iritat de intrebarile lui. Nu mai eram un pusti de 15-16 ani in care urlau hormoni.
La un moment dat, si eu si Gordon ne-am ridicat de pe canapea, aproape fugind pana la bucatarie. Un sunet de spart se auzi din aceea camera. Bill statea rezemat in palme pe masa cu scaunul trantit, iar el in picioare privind-o pe mama cu niste ochii mari si incruntat. Ea statea in partea opusa a camerei, rezemata de bufet si-l privea tacuta. Amandoi cand ne vazura in pragul usi zambira fals. Mama veni la Gordon sarutandu-l pe obraz informandu-l ca doreste sa plece. Bill nu facu decat sa zambeasca ca prostul si sa taca.
Imediat ce au plecat, Bill s-a napustit asupra mea cu saruturi. Am inceput sa rad, in timp ce incercam sa ii rapund, apoi, la un moment dat i-am simtit obraji umezi si respiratia neregulata. Mi-am deschis ochii si m-am panicat cand am observat sa plangea.
-Bill, ce-i? l-am luat de umeri. De ce plangi?
Plangea cu sughituri si bufnea din ce in ce mai tare cand incerca sa deschida gura.
-Mama…mama…mi-a …gasit o fata! Ma stranse brusc in brate.
M-am albit la fata.
-Poftim??
-A zis ca este foarte frumoasa, si ca sigur imi va placea de ea…
Am oftat strangandu-l si eu in brate, lasandu-l sa se descarce. Bombanea ceva legat de fata aia si de mine. Cred ca mi-a refacut modelul de pe tricou cu ajutorul lacrimilor sale negre, din cauza machiajului.
-Nu o vreau pe aia! Vreau sa stau cu tine..Te vreau doar pe tine..
-Stiu, l-am sarutat pe obraz. Si eu!
L-am luat de brat si l-am tras pana la mine in camera. El continua sa imi zica ca nu vrea, si ca vrea altecav, la un moment dat am inceput sa rad. Cand a inchis usa de la camera, inca avea lacrimi in ochii si isi tragea nasu.
-..pun pariu ca este vre-o fana obsesata si nenorocita…
I-am facut semn sa se aseze pe pat si asculta ordinul, dar inca dadea din gura.
-Bill! Am strigat la el si l-am intins pe spate. Taci odata! A amutit. Taci si las-o in pace pe aia. Esti cu mine, e ziua noastra si vreau sa ne bucuram de ea.
Se uita cateva momente lungi la mine, apoi isi trase nasu si ma saruta.
-Asa-I! Ai dreptate…Isi puse mainile in jurul gatului meu si ma stranse in brate. Nu plec de langa tine nici de-al dracului.
I-am inlaturat mainile, iar el se uita lung la mine si confuz. I-am zambit si am inceput sa ii sarut gatul, bagandu-mi mainile pe sub tricoul lui, masandu-I pielea cu varful degetelor mele. Incerca de multe ori sa “domine” si el, dar de fiecare data ii stricam planurile, pana la un moment dat cand bufni usor nervos.
-Eu, doar eu! I-am soptit, muscandu-l de lobul urechi.
Facu ochii mari, apoi se inrosi, iar eu am chicotit cand i-am vazut fata.
Rapid l-am debarasat de haine, si pe mine la fel, apoi am inceput, din nou sa il torturez cu atingeri tandre.
Ii sarutam pieptul, incepand sa ma joc cu unul dintre sfarcurile lui. Bill isi musca buza de jos, mimand un “Au” fara sa scoata nici un sunet, dar ii reactiona corpul. La fel am facut si cu celalalt, unde am fost putin mai rau, iar el scapa un geamat mic.
I-am lasat o dara umeda cu limba pe abdomen pana aproape de mandria lui, care era déjà intarita. Cand mi-a simtit respiratia aproape s-a ridicat, rezemandu-se in coate privindu-ma cu ochii mari. Nu l-am privit, stiam déjà ca e rosu tot cu buzele muscate.
I-am strans-o usor, pentru inceput, iar Bill déjà isi pierdea mintile. Era oarecum amuzant sa il vad asa, dar tare ma mai excita.
Isi lasa capul pe spate, ridicandu-si pieptul cand am inceput sa imi misc mana, destul de rapid. Era foarte excitat si nu cred ca mai rezista mult…
Am incetinit ritul, iar el incepu déjà sa gafaie. I-am luat-o usor in gura, iar el ma striga surprins, strangand cearceafurile in mana.
-Tom!! Incerca sa isi stranga picioarele, dar nu reusea din cauza mea.
Il impiedicam sa isi apropie piciarele, sa isi “aline suferinta”, sa zic asa.
Incepuse sa geama din ce in ce mai tare, si aproape rupea lenjeria, isi ridica pipetul de nenumarate ori, chiar si soldurile, aproape inecandu-ma, dar am continuat, chiar apelasem la un ritm mai rapid, sa-l aduc mai repede la orgasm.
Brusc:
-Ahh, Tom! Tipa si isi baga o mana in parul meu.
I-am pus o mana pe burta si i-am simtit muschi incordandu-se. Zambind in colturi, am rarit miscarile, presandu-mi limba pe varful penisului, iar Bill gemu puternic, eliberandu-se in gura mea.
M-am ridicat in genunchi, asezandu-ma intre picioarele lui mai bine. M-am sters la gura cu dosul palmei si m-am rezemant in palme, deasupra lui privindu-l putin. Statea, aproape fara vlaga intins, parul scurt ii era iprastiat acoperindu-I fata. Ochii ii erau intre deschisi, buzele la fel, picaturi de transpiratie si ele prezente, iar respiratia ii era grea. Am scancit usor, cand isi intoarse privirea la mine si rapid mi-am pus o mana intre picioare.
Drace, ma durea! Eram atat de excitat si trebuia sa fac rapid ceva in legatura cu asta, altfel ma lua nebuneala.
L-am sarutat suav pe Bill, mangaindu-I coapsele, facandu-l sa-si desparta mai tare picioarele si l-am patruns. Greu. Am fost surprins chiar.
Nu era prima oara cand o faceam si de mult nu mi-a mai fost atat de greu sa il patrund, iar Bill de mult nu mai gemea in halul asta de la prima patrundere.
-Tom! Ma stranse puternic de brate, strangand din ochii. Ma doare…
Si pe mine ma durea. Trebuia sa ma misc rapid… Ma inebunea senzatia pe care o aveam in el. Simteam cat de mare sunt in el, si cum corpul lui ma strangea. Stiam ca urma sa i-o trag destul de tare, dar nu aveam sa fac asta...Aveam sa fac dragoste cu el! Sa il fac sa uite de fata aia si de restul lumi si sa stie doar de mine, si ce facem noi acum.
L-am sarutat pe gat, inca nemiscat, dar el tot suspina din cand in cand. Ma faceam si mai mare si simtea.
-Bill, i-am soptit usor si pervers, trebuie sa ma misc! l-am sarutat pe obraz.
- Stiu, imi raspunse greu, misca-te..
-Sigur vrei asta? L-am muscat de buza inferioara.
-Da, vreau , Tom! Ma privi in ochii.
Mi-am lipit fruntea de al lui, privindu-l fix in ochii strangandu-l de coapse si retragandu-ma dureros de usor, pentru amandoi, dar la nici o fractiune de secunda l-am patrus din nou, putin mai tare. Am gemut amandoi.
Si asa am continuat ceva timp, inebunindu-l cu miscari lente si adanci. Durerea era atat de mare, din ce in ce mai mare si atat de placuta. Ma excita rau, dar nu destul. Nu destul pentru a face ce aveam de gand…Trebuia sa il provoc mai tare sa ma provoace si el.
-Tom! Vocea lui era mai mult o soapta senzuala.
I-am prins buzele intr-un sarut pasional bagandu-mi limba in gura lui formand un joc. Am observat ca se concentra asupra sarutului, inghitindu-si gemetele, si nu era bine, aveam nevoia sa-l aud.
L-am patruns puternic, iar el isi dadu capul pe spate aproape tipand.
La un moment dat, devenea nerabdator si incepu sa isi miste si el soldurile. L-am lasat, eu ramanand la acelasi ritm. Ritmul meu, il inebunea pe el si pe mine ma provoca atat de tare. Aveam nevoia sa fiu cat se poate de mare, chiar daca era atat de dureros. Nu stiu cat mai aveam sa rezist.
-Tom, Tom, mai tare! Aproape soptea.
Da, planul meu functiona perfect.
-Tom, te rog…
Am chicotit chinuit si l-am muscat de lobul urechi. El facu, ceva, nu stiu ce si ma stranse atat de puternic inauntrul sau, facandu-ma sa gem. Cata placere. Si repeta de fiecare data cand ma miscam, pana cand, brusc Bill isi ridica pieptul si gemu atat de tare, socandu-ma. Ii gasisem punctul, deci nu mai trebuia sa ma abtin mult. Am dat startul unor patrunderi mai adanci si mai puternice, insistand pe acel loc.
- Da, Tom, acolo, acolo! Asa! Tipa fiecare cuvant.
Nici nu aveam sa ma indrept in alta parte. Incepusem si eu sa gem, iar la un moment dat, chiar am fost surpins. L-am ridicat la nivelul meu, strangandu-si puternic picioarele in jurul taliei mele, lasandu-si toata greutatea pe mine. In acel moment, am simtit cum parca s-a rupt ceva inauntrul sau, si eram si mai adanc. Am simtit amandoi un val de caldura puternica, iar Bill isi dadu capul pe spate gemand.
-Da, da, da! Isi puse mainile in jurul gatului meu. Tom, vin-o..Am nevoie sa vi in mine…
Imi sopti, punandu-si capul pe umarul meu.
-Fa-ma! I-am ordonat, iar el se supuse.
A facut din nou acel “ceva” si ma stranse puternic. Acum eu gemeam prea tare si eram inebunit.
Nu mai eram constient de nimic altceva decat de faptul ca trebuia sa ii arat lui Bill cat de multi il ador si-l iubesc si-l doresc… Nu auzeam decat cum imi striga numele, simteam decat placerea cum se scurgea prin venele noastre si atat mai conta...
[Imagine: TheYaoiGuild.jpg]
Nush...cred ca astept sa pice ceva din cer...mai greu decat un fulg sau o picatura de apa sau sa gasesc pestisoru de aur alb, ca sa imi indeplineasca mai mult de 3 dorinte...
[Imagine: TheYaoiGuild02.jpg]



Răspunsuri în acest subiect
RE: Inca o sansa! [Tokio Hotel: Twincest +16.. +18] - de BlackBunny - 07-07-2010, 01:38 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Pentru ca inca te mai iubesc Debb.' 41 34.420 22-09-2011, 09:00 AM
Ultimul răspuns: DeMentă
  O noua sansa la iubire Mùsè 3 2.905 18-07-2011, 03:06 PM
Ultimul răspuns: Mùsè
  Oarba, dar inca te pot simti! Ely1496 19 10.377 29-04-2011, 10:51 PM
Ultimul răspuns: .Dudiii
  Soul mates [twincest] Kiufu^^ 2 2.942 10-04-2011, 10:19 PM
Ultimul răspuns: ..Chris.
  Eu inca te mai iubesc Juneko 5 4.769 03-04-2011, 01:21 PM
Ultimul răspuns: Miranda.
  O noua sansa la iubire ingerash-visator 8 5.863 15-03-2011, 08:28 PM
Ultimul răspuns: ~Ioana*Yoanna~
  Minuni inca exista DJ_Biscuite 3 3.252 07-02-2011, 08:42 PM
Ultimul răspuns: Abbeh.
  16 ani si inca o zi deeaH2elen 4 3.515 24-01-2011, 04:58 PM
Ultimul răspuns: deeaH2elen
  Dincolo de adevar( titlu inca nedefinit ) Lanna 0 1.854 25-10-2010, 10:30 PM
Ultimul răspuns: Lanna
  My worst nightmare is losing you [Tokio Hotel twincest; made by two yaoi lovers] angeliqueVampire 20 14.451 07-03-2010, 03:07 PM
Ultimul răspuns: Aiumy


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)