Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Inca o sansa! [Tokio Hotel: Twincest +16.. +18]

#3
B3ky: :D Am incercat sa-ti urmez sfatul si sa reduc din dialog, sa le imbin asa cum ai zis.. dar cred ca mai trebuie sa lucrez la asta si o sa reusesc :>! ^^" Te astept cu critici ;))
anime_addicted: Ma bucur foarte mult ca iti place :"> si nu, nu voi folosi stelute pentru a cenzura nimic:)) si mie imi place sa dau tot pe fata, ca sa zic asa;))


2.
Si-a strans picioarele si nu si-a luat mainile dintre picioare pana am ajuns in camera. L-am simtit cum ma privea cand l-am bagat in baia mea.
L-am asezat pe dulapul de langa chiuveta si i-am facut semn sa se dezbrace.
Ma privi cu ochii mari si intrebatori. Sigur urma sa imi confirme ca este la mine in baie si ca el de fapt astepta sa-l duc la el.
-Jos, textila! I-am ordonat si am iesit din baie. Fac si eu cu tine.
Am strigat dupa ce am inchis usa amintindu-mi unde sunt prosoapele. Am luat doua, mari si pufoase apoi m-am dezbracat aruncand hainele prin camera. L-am auzit pe Bill cand a dat drumul la dus si a inchis geamul cabinei.
Am intrat in baie, si i-am luat hainele de pe jos aruncandu-le in masina de spalat. Inainte sa intru langa Bill, a trebuit sa ma mai uit inca odata la minunata mea cabina de dus.
Pozitionata in coltul camerei, are cada si cabina, si pot sta intins, bine mersi. Am zambit cand l-am vazut pe brunetul meu cum se aseza intr-un colt, lasand apa sa pice pe el.
Nici nu se uita la mine cand am intrat si eu inauntru si l-am tras, sa-si lipeasca spatele de pieptul meu.
Nu am putut sa imi stapanesc un hohot de ras si am bufnit, el se uita cu coltul ochiului la mine si isi lua genunchi in brate. Cand m-am intins dupa gelul de dus m-a oprit.
-Stai, vreau sa vorbim!
Am lasat mana jos si l-am imbratisat asteptand sa de-a drumul la aparatul care nu se mai opreste niciodata, adica gura lui.
Au tacut cateva momente frecandu-si mainile.
- De ce a trebuit sa fim impreuna?
Intrebarea m-a lovit ca un ciocan, in capul pieptului. Iar tonul lui, mi-a oprit inima.
-Adica? M-am rastit ca prostul, iar Bill ofta.
-De ce a trebuit sa fim frati?
-Eh…pai…ca asa a vrut Dumnezeu? I-am raspuns cu o intrebare, balbaindu-ma.
Nu zicea nimic. Gaurea peretele cu privirea sa goala si stiam ca se gandeste la tot felul de idioteni. Nu m-ar fi mirat daca ar fi urmat sa imi spuna ca relatia noastra este cea care va aduce apocalipsa. Ce naiba era cu el?
-Bill? Ar trebui sa stiu ca sexul in bucatarie iti afecteaza gandirea?
-Tom! A tipat intorcandu-se cu fata spre mine.
-Ce? De cand gandesti tu asa?
-De…acum!
Isi presa mainile deasupra penisului sau, continuand sa-si frece degetele. Nu am mai zis nimic cateva momente destul de lungi, iar linistea devenea din ce in pe mai enervanta si prea apasatoare.
Auzeam absolute orice, simteam orice vibratie, iar lupta care se afla in interiorul meu intre confuzie si uimire déjà era prea insuportabila.
Nu era nici macar un metru distranta intre noi doi, tacea, nici macar nu se misca, deabea respira si inceta sa isi mai dea parul de pe fata. Clar dorea sa evite orice contact vizual cu mine. Nu m-am putu abtine si am spart gheata. Am tras aer in piepit iar el a ridicat capu si privirea lui ma innbunea. Era confuz si atat de…prostanac!
-Vrei sa fim ca inainte? Doar frati? L-am intrebat cu jumatate de gura sperand din tot sufletu sa spuna nu.
Nu s-a clintit. Se uita prin mine si tacu. La un moment dat ridica din umeri, iar privirea lui se schimba brusc.
-Nu mai vreau sa ne ascundem! Nu-mi place cand vine cineva la noi si trebuie sa pastram distanta!
-Dar, nu ne …m-am oprit. Avea dreptate. Ne ascundeam. Gustav cu Georg si Andreas nu au nimic impotriva! Am zis eu repede si prost.
-Dar mama? David? Fani? Nu-mi place cand vine mama la noi si nici sa ne tinem de mana nu mai putem.
M-am uitat lung la el, si am oftat. Nu stiam ce sa zic. Avea dreptate, totusi dar nu puteam sa zicem nimic. Ce drcu? Suntem frati…Tot ce era intre noi incalca legile naturi. Nu mai zic de actul sexual pe care il avem in fiecare seara, poate chiar si ziua, déjà o atingere simpla pe gat, abdomen sau un sarut…Pana si un simplu gand era impotriva relatiei noastre.
-Iar mama vrea nepoti, pentru Dumnezeu!
Am inceput sa rad cand l-am auzit pe Bill. Uitasem complet ultima discutie cu mama. Iar in seara aia l-am visat pe Bill gravid. Nu a fost o experienta prea frumoasa si stiu cat de mult vrea mama un mostenitor sau chiar o fetita. Sincer, si eu m-am gandit la un moment dar cum ar fi sa am propria familie, dar asta a fost ceva pe moment care trecu mai repede decat cand veni.
-Eu te iubesc! Am ridicat din umeri. Nu o sa te parasesc daca vrei sa ne despartim. Pana la urma nu scapi de mine, am inceput sa rad. Suntem frati.
Mi-a zambit si m-a luat in brate, sarutandu-ma pe obraz. Dupa ce mi-a lasat o stampila pe obraz, s-a urcat pe bazinul meu si m-a strans in brate.
-Nu vreau sa ma lasi! La cine ma mai vait eu ca ma doare fundul?
Am stat putin sa ma gadesc la ce se refera, apoi am bufnit in ras.
-Doamne, Bill! Doar tu puteai sa spui asa ceva.
Bill incepu sa rada, dar brusc se opri. Eu continuam sa zambesc ca un copil cretin ce se uita la ceva mult iubit. Isi puse mainile reci pe ambi mei obraji si ma trase spre fata lui sarutandu-ma patimas. Am raspuns la sarut mai mult decat fericit, plimbandu-mi delicat mainile pe spatele lui ud.
Isi puse picioarele in ambele parti a bazinului meu, apoi isi presa mandria pe a mea. Am gemut amandoi odata, dar nu am rupt sarutul, iar el a inceput sase miste usor.
Doamne, ce bine era!
M-a muscat usor de buza, apoi cobora cu sarutul pana pe barbie, apoi isi presa obrazul de al meu.
-Tom, stiu un medicament care m-ar scapa de raceala…
Am ras si mi-am dat ochii peste cap.
-Serios? Ma costa mult? L-am intrebat, punandu-I o man ape fund.
A zambit si a dat din cap ca nu, apoi isi zdrobi buzele de ale mele asezandu-se in genunchi. Era greu sa-l sarut in pozitia asta, dar stiam ce face. Isi cobora mainile pe corpul meu, fara sa intrerupa sarutul, si imi masa usor mandria.
Ce bun era cu mainile lui, dar ce bun era si cu gura…
Am stiut imediat ce a ajuns la nivelul meu. L-am prins cu ambele de solduri si l-am impins pe bazinul meu. A gemut atat de tare, am simtit cum mi s-a facut pielea de gaina. Am uitat complet ca nu il pregatisem…Cred ca il durea…
Mi-a capturat buzele din nou, si a inceput sa se miste usor. Imi puse o mana in spatele capului si adanci sarutul. Simteam reactia lui de fiecare data cand se misca. Il durea, tare. Dar, la dracu ce bine ma simteam eu.
I-am bagat mana in par si l-am tras, in asa fel sa intrerup sarutul. El in acel moment, isi lasa o mare parte din greutate pe bazinul meu, si am simtit amandoi cat de adanc eram in el.
Am gemut. M-am dat cu capul de geamul cabinei, iar Bill isi puse fruntea pe umarul meu.
A inceput, din nou sa se miste si simteam cum inebunesc de placere.
Mi-am indoit genunchi si mi-am pus mainile pe soldurile lui, si am gemut atat de tare. Am ramas surprins de propria reactie.
Imi lua, din nou, fata in maini si ma saruta. Doamne cat de delicioase ii erau buzele…
Incepu sa faca miscari lungi si circulare, atat de…experte!
Stiam ca nu mai resizt mult, urmand sa devin animalic,dar cand a vrut sa-l imping, sa ma urc pe el, se prinse de manerul bateriei de la dus, lipindu-ma la loc de geamul rece.
-Eu, doar eu! Respira greu, in timp ce imi zambea pervers.
Credeam ca inebunesc! De ce drcu ma torutra in halu asta? Stia cum fac daca nu i-o trag acum, cand simteam…Oare asa se simte si el?
Am incercat sa-mi iau gandul de la excitarea mea si m-am concentrat pe el. Avea ochii inchisi, la fiecare miscare puteam observa cu nisi inghitea gemetele. De ce facea asta? De ce dracu nu scotea nici un sunet?
Mi-am dat capul pe spate si mi-am ridicat pieptul. Doamne ce senzatie…
-Tomi…
M-a luat de barbie si ma privi atat de fascinat. Parea atat de fericit la reactia mea. Ce chip angelic avea demonul asta…
Imi prinse parul in pumn si ma trase usor, in asa fel sa-mi dau capul pe spate. Am scos un sunet mic, involuntar, desigur, iar el ma musca de gat, apoi ma saruta pana pe peipt.
-Iti place?
M-am uitat la el socat. Pentru cateva moment mi-am simtit obraji arzand.
Nu am prea avut ce sa spun. Doream sa ii spun cat de bine ma simt, sau cat de tare ma inebuneste, dar orgoliul meu ma refuza, iar el isi puse mainile in jurul gatului meu, punand mai multa presiune pe bazinul meu.
-Ahhh…
L-am auzit cand a chicotit. Doamne, daca s-ar fi miscat mai repede…
Isi plimba mana dreapta pe pieptul meu, in timp ce imi captura iar buzele. Am simtit si auzit, cum ii scapa un sunet mic. Cred ca asa incerca el sa se abtina.
Al naibi, isi dadu seama ca mi-am dat seama, si incepu sa se miste mai repede. Eram mai mult decat fericit! Doamne, cat de bine era. De cand era el atat de bun?
Nu stiu ce imi facea, dar nici mort nu il opream. Mari, din nou ritmul, si am inceput sa gem, mai puternic. Mai mult simbolic, fiindca imi placea sa-l vad si sa-l simt pe Bill cum se straduie sa ma inebuneasca. La un moment dat ii scapa un suspin. Cat pot sa ador sunetele scoase de el. Isi puse rapid mana la gura, punand multa presiune pe bazinul meu.
-Bill! Am strigat.
-Hmm…
I-am luat cateva fire care e lipira de fata lui si l-am sarutat scurt, apoi mi-am preset obrazul de al lui si am gemut, simbolic desigur, in urechia lui. Am simtit corpul cum ii reactiona.
-Vreau sa te aud si eu pe tine! I-am soptit usor si pervers, iar cat ar fi vrut el de mult, nu avea cum sa se abtina.
Mi-am miscat si eu, pentru prima oara, lovindu-mi soldurile de ale lui Bill, iar el isi inchise ochii si gemu.
Am simtit cum mi se apropa orgasul si stiam ca va fi prea puternic. M-am incordat, iar Bill ma simti. Nu am avut cum sa nu ii vad zambetul satisfacut cand imi simti muschi cum se incordau, si incepu sa se miste mai repede.
Fara sa-mi dau seama incepusem sa si tremur. Ce dracu se intampla cu mine? Aveam aceleasi reacti ca ale lui Bill, cand eu sunt deasupra…Dar era bine, prea bine! De fapt, era bine de fiecare data, ca doar eram cu el.
-Bill, nu mai rezist prea mult!
Parca i-am putut vedea cornitele de demon cand zambi, si mari ritmul. Am gemut amandoi, cand imi captura buzele cu ale sale, iar eu i-am prins soldurile, fara sa vreau infigandu-mi unghiile in el.
Chiar daca parea epuizat, bufni usor in ras cand i-am striggat numele, parca eram in agonie. Se amuza de faptul ca eu eram inebunit de ceea ce imi facea si continua sa ma tortureze. Isi puse mainile in jurul gatului meu si ma saruta, atat pasional.
-Vino Tomi! In mine… Ma musca usor de lobul urechii. Puternic! Te rog...
Gata, cuvientele lui au fost ultima picatura.
Nu credeam ca voi ajunge sa tip, atat de tare la un orgasm. M-am lipit de geamul cabinei si gafaind, iar Bill reactiona si el puternic la venirea mea.
[Imagine: TheYaoiGuild.jpg]
Nush...cred ca astept sa pice ceva din cer...mai greu decat un fulg sau o picatura de apa sau sa gasesc pestisoru de aur alb, ca sa imi indeplineasca mai mult de 3 dorinte...
[Imagine: TheYaoiGuild02.jpg]



Răspunsuri în acest subiect
RE: Inca o sansa! [Tokio Hotel: Twincest +16.. +18] - de BlackBunny - 22-05-2010, 12:51 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Pentru ca inca te mai iubesc Debb.' 41 34.449 22-09-2011, 09:00 AM
Ultimul răspuns: DeMentă
  O noua sansa la iubire Mùsè 3 2.906 18-07-2011, 03:06 PM
Ultimul răspuns: Mùsè
  Oarba, dar inca te pot simti! Ely1496 19 10.395 29-04-2011, 10:51 PM
Ultimul răspuns: .Dudiii
  Soul mates [twincest] Kiufu^^ 2 2.948 10-04-2011, 10:19 PM
Ultimul răspuns: ..Chris.
  Eu inca te mai iubesc Juneko 5 4.771 03-04-2011, 01:21 PM
Ultimul răspuns: Miranda.
  O noua sansa la iubire ingerash-visator 8 5.867 15-03-2011, 08:28 PM
Ultimul răspuns: ~Ioana*Yoanna~
  Minuni inca exista DJ_Biscuite 3 3.256 07-02-2011, 08:42 PM
Ultimul răspuns: Abbeh.
  16 ani si inca o zi deeaH2elen 4 3.516 24-01-2011, 04:58 PM
Ultimul răspuns: deeaH2elen
  Dincolo de adevar( titlu inca nedefinit ) Lanna 0 1.854 25-10-2010, 10:30 PM
Ultimul răspuns: Lanna
  My worst nightmare is losing you [Tokio Hotel twincest; made by two yaoi lovers] angeliqueVampire 20 14.453 07-03-2010, 03:07 PM
Ultimul răspuns: Aiumy


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)