Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Razbunare dulce Razbunare [+16 / +18] [hentai]

#3
Bun se pare ca acum e randul meu greseli cred ca sunt cu duiumul nu prea am avut timp sa il corectez.In unele parti chiar si mie mi se pare mega aiurea dar trebuie sa se lege intr-un fel de urmatoarele noastre capitole si cum alta idee nu mi-a venit nu am avut de ales.So...enjoy!

Capitolul 2
Eric P.O.V

Doamne nu se mai opreste odata.Intind mana profund enervat si opresc aparatul micut ce facea atata zgomot.Ma ridic din pat si incerc sa rezist tentatiei de a ma tranti inapoi.Razele soarelui isi faceau loc printre draperiile netrase.Le-am dat la o parte si am simtit cun caldura astrului imi atinge pielea fina. Plec in baie si fac un dus rapid urmat de intregul ritual de inviorare.Privesc oglinda si imi admir corpul bine facut.Nu vreau sa ma laud dar ma mentin bine pentru varsta mea.Am 27 de ani si ma numesc Eric Hunter.Cand eram mic ma amuza numele,toti spuneau ca sunt un fel de vanator,pe vremea aceea nestiind ce se va intampla pe parcursul vieti mele.Dupa ani de studi, spre surprinderea mea, am ajuns doar un simplu profesor de istorie ,insa asta e doar un fel de acoperire.In realitate, incerc sa gasesc ultimi mostenitori ai asa-zisului Conte de Monte-Cristo deoarece trebuie sa respect promisiunea facuta parintilor mei: de a ucide orice urma de om ce ar avea vreo legatura biologica cu acel “cotropitor” daca ii pot spune asa.Dupa cum am aflat de la niste surse aici in “Orasul Ingerilor” isi fac veacul ultimi mostenitori ai contelui. Oricum destul cu palavrageala se pare ca e deja tarziu si eu urmeaza sa intarzi la prima zi de scoala.Ma imbrac repede si iau micul dejun in graba, ies pe usa si scot din garaj un Porsche negru.A fost o incantare sa vad ca strazile nu erau aglomerate ca de obicei.Ajung la scoala si parchez masina undeva la umbra.Intru in incinta scoli si dau de o multime de adolescenti galagiosi si de cativa profesori ce incercau sa se facea auziti.Inaintez in multime si exact cand credeam ca am ajuns intr-un loc mai liber simt cum cineva se buseste de mine facand ca teancul de harti ce il aveam in mana mana sa cada imprastiindu-se pe jos.Ridic capul si intalnesc o pereche de ochi oarecum speriati.
-Uita-te pe unde mergi,domnisoara!am spus eu cu o voce destul de autoritara.Fata si-a cerut scuze, si-a ridicat privirea si am putut observa ca ceva in legatura cu mine o facuse sa amuteasca.Pentru a o trezi din transa am luat teancul de foi pe care mi le inmanase de pe jos si am lovit-o foarte usor in cap.
-S-a intamplat ceva?am intrebat-o eu calm
-Nu,scuzati-ma!spuse aceasta dupa care s-a indreptat catre intrarea in sala de clasa.
Am plecat in cancelarie si mi-am lasat toate hartogariile acelea pe masa ovala.Incaperea era una impunatoare cu un dulapior in spate unde se puteau vedea cateva cataloage.Imi iau orarul si vad ca am ora la XI A.Pasesc mai in fata pentru a lua catalogul si dupa ce i-am
salutat pe ceilalti profesori m-am indreptat spre clasa.Fara sa intru am stiut ca nu va fi usor deloc avand in vedere tipetele din incapere.Cum m-au vazut au amutit, insa dupa o fractiune de secunda si-au vazut din nou de discutia lor.Am pasit pana la catedra de unde puteam vedea intreaga “priveliste”. Acum se pare ca devenisem omul invizibil,m-am decis sa aplic o metoda mai veche dar cum nu aveam de gand sa imi rup unghiile din cauza elevilor am hotarat sa iau o creta.Am asezat varful pe tabla si haosul a inceput,scartaitul provocat de creta i-a facut pe elevi sa fie atenti la mine fara sa mai spuna alte cuvinte. -Se pare ca a trebuit sa recurg la asta pentru a ma face auzit,sicer sper sa nu mai fie nevoie sa o mai fac inca o data.Acum prezentarile de rigoare: ma numesc Eric Hunter si de azi voi fi noul vostru profesor de istorie si se pare ca si noul diriginte din cate am inteles.Sper sa ne intelegem bine si sa nu aveam probleme.Dupa ce am terminat de vorbit m-am uitat prin clasa pentru a vedea reactia elevilor.In spatele clasei am observat fata de care m-a lovisem pe hol impreuna cu o colega ce susoteau ceva legat de istorie,nu prea am inteles ce vorbeau.M-am hotarat intr-un tarziu sa fac prezenta.Pe la a treia pagina observ numele Isabelle de’Narcosèe.Mi se pare cunoscut si in minte imi revine momentul cand adolescenta s-a lovit de mine, atunci am avut ocazia sa ii privesc ecusonul. Deci ea era fata.Cum imi doream sa destind atmosfera si sa vad ce reactie are tanara m-am gandit sa ii pocesc putin numele.Isabele de’Narcose?I-am pronuntat numele asa cum se scrie si asteptam reactia.Observ ca se ridica de pe scaun imediat ce pronunt numele ei cu o privire oarecum furioasa si in acelasi timp indignata
-Se pronunta Narcoze nu Narcose,iar numele este Izabel nu Isabele si as vrea sa fie clar pe viitor acest lucru.Vorbele ei chiar m-au amuzat si am incercat sa spun ceva pentru ai inchide gura.
-Domnisoara eu nu cunosc limba franceza asa de bine si fiindu-ti profesor si in acelasi timp diriginte imi permit sa iti spun cum imi vine mie mai repede.Daca nu iti convine da-ma in judecata.Dupa ce am spus acestea,in sinea mea, incercam sa ma abtin din ras.Aceasta “iesire” era mai mult provocata de expresia fetei sale decat de situatie in sine. Parca ceva pe chipul ei imi spunea ca e furioasa Pana la jumatatea orei nu s-au intamplat prea multe lucruri; am vorbit cu elevi despre tot felul de subiecte cum ar fi uniformele,orarul si alte lucruri care tin de diriginte.Cand credeam ca nimic interesant nu se va intampla aud niste zgomote ce veneau de dupa usa urmate apoi de apasarea clantei ce a provocat deschiderea usii. Imediat ce am observat cine era la usa am ramas oarecum surprins.Asta arata cam cat de atent am fost eu la catalog.
-Unchiule!se aude glasul baiatului ce tocmai intrase in clasa .Un glas plin de uimire si el la randul lui.Ce cauti aici?
-Poi m-am mutat din Londra cu niste treburi si iata-ma aici dar oricum avem timp sa vorbim dupa ore.L-am vazut cum se aseaza in ultima banca de la fereastra impreuna cu fata de care era insotit.Se pare ca nepotul meu nu are gusturi prea rele.In sinea mea incepusem sa rad.Nu stiu de ce ,dar am avut impresia ca atunci cand Marius a intrat pe usa,expresia chipului Isabellei s-a preschimbat din furie in tristete iar apoi revenind la o privire taioasa.


_____
acum pozele:
http://photos3.hi5.com/0122/558/966/Yqlnbc558966-02.jpg Eric Hunter
http://photos1.hi5.com/0125/241/824/IKNl0Z241824-02.jpg Marius
http://photos2.hi5.com/0124/802/897/BBQAdV802897-02.jpg Melissa (fata ce il insotea pe Marius)



Răspunsuri în acest subiect
Razbunare dulce Razbunare [+16 / +18] [hentai] - de Falling Rain~~^.^~~ - 09-04-2010, 01:46 PM
RE: Razbunare dulce Razbunare[Hentai…+16..+18] by Falling Rain and CrazyStar - de Suicide Thoughts - 10-04-2010, 02:11 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Naruto] Razbunare Kissingyougoodbye 1 2.480 02-05-2013, 04:35 PM
Ultimul răspuns: yaoi maniac
  [Naruto] Drumul spre razbunare(SasuSaku) CiokolataxPortocala 6 4.811 10-08-2012, 05:19 PM
Ultimul răspuns: RalucaGabor
  [Yaoi] Dragoste sau razbunare? AbiiShu' 4 4.137 06-08-2012, 03:29 PM
Ultimul răspuns: Ai_4ever
  Razbunare de argint Camelie. 13 6.577 23-07-2011, 02:49 PM
Ultimul răspuns: Akane Hime
  Dulce octombrie. Mad Hatter 15 6.583 18-06-2011, 11:09 PM
Ultimul răspuns: Meal.
  Dulce rai si scump infern **angels** 0 1.828 23-05-2011, 08:37 PM
Ultimul răspuns: **angels**
  Intre razbunare si iubire uselessHope 7 5.395 31-10-2010, 01:12 PM
Ultimul răspuns: Marina.
  Elixirul vietii! Vinul dulce...[+16] Ryuu 2 2.596 12-09-2010, 03:57 PM
Ultimul răspuns: MisS.sAdiStic
  Iubire si razbunare(fic naruhina) Gabriella 15 12.162 12-05-2010, 09:28 PM
Ultimul răspuns: Gabriella
  MuÅŸcătură dulce amăruie Teh 46 20.516 24-01-2010, 12:11 AM
Ultimul răspuns: Elusive wolf


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)