Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Llama drama

Am incercat C9. Mi se pare super naspa pentru ca nu poti controla caracterul ca in jocurile normale. Ataci din mouse. E total aiurea. Cat despre Aion.. cred ca o sa-l incerc. Mometan mi-am luat trialul la TERA. Apoi poate ma reapuc de JD.

Edit: !@Min: la ce?!
[Imagine: dh4h3a.png]

~.~
„Nu poti cunoaste cu adevarat decat ceea ce renunti a stapani.”

(30-07-2012, 02:39 PM)Niska A scris: Am incercat C9. Mi se pare super naspa pentru ca nu poti controla caracterul ca in jocurile normale. Ataci din mouse. E total aiurea. Cat despre Aion.. cred ca o sa-l incerc. Mometan mi-am luat trialul la TERA. Apoi poate ma reapuc de JD.

Edit: !@Min: la ce?!

Am si uitat cum e sa joci un mmo pe official....Oricum nu mai e distractia care era acum 2-3 ani pe unele mmo-uri
Elda Taluta
Sarks Sark
Ark Alks

Mie serverele private mi se par super stupide! Am jucat Blade 'n Soul (joc care apare probabil abia pe la inceputul lui 2013). Joc super ok, grafica minunata, dar server plin, plic de bug-uri. Nu se merita sa joc pe un privat. Nu are farmec, plus ca nu gasesti vreunul cu updates la zi, sau, cel putin cu unul in urma.
[Imagine: dh4h3a.png]

~.~
„Nu poti cunoaste cu adevarat decat ceea ce renunti a stapani.”

(30-07-2012, 02:49 PM)Niska A scris: Mie serverele private mi se par super stupide! Am jucat Blade 'n Soul (joc care apare probabil abia pe la inceputul lui 2013). Joc super ok, grafica minunata, dar server plin, plic de bug-uri. Nu se merita sa joc pe un privat. Nu are farmec, plus ca nu gasesti vreunul cu updates la zi, sau, cel putin cu unul in urma.

Normal ca era fail daca jocul inca nu e aparut official xD
Acum depinde si de comunitate,privatele sunt bune pentru jocuri P2P sau daca ai chef de un pvp bun. Oricum experinta se castiga pe officiale in orice caz.
Aaaa incearca fiesta online 21 Tin minte,primul meu mmo
Elda Taluta
Sarks Sark
Ark Alks

(30-07-2012, 01:31 PM)Unia A scris: In sfarsit merg sa vad The Dark Knight Rises !!! /fangirl mode on Yay omg Christian Bale, Gary Oldman, Joseph Gordon Levitt, Anne Hathaway, Morgan Freeman! /fangirl mode off.

L-am vazut azi noapte <3. Fell in love with Joseph Gordon Levitt for the second time. It was fuuuuuuuuuu awesome 8
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

Ah, attention w****s, a few of them on every forum. Lol. There's no such thing as a close "friendship" between a girl and a guy, at least not from his point of view. I've got told that by numerous ex bfs and I've been proven that it's the way things work. Once a guy attaches to you like that, he already wants you.

I'm in love with my best guy "friend" at the moment, but it was such a natural thing for him to be in my life that it took me years to realize it. He knew, he told me 2 years ago about it.

Cat despre politica, s-a facut referendum si aici si ma f*t pe el, pentru ca m-am dus in Nicosia sa-mi fac pasaportul, 2 ore jumate de condus pana acolo si inca atat intors si era inchis la Ambasada Romana 22
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

^24))))))))
[Imagine: Jun0xCa.png]

Arya a explicat mai bine decat mine . 21))


Incepe scrima.

Nah, eu sunt de acord cu ce spune. De fiecare data m-am indragostit de cel mai bun prieten al meu, invers, sau chiar reciproc. Asta e. Uneori e mai bine sa stai departe de genul asta de relatii. Spre exemplu vorbesc zilnic cu un tip (nu e mare distanta intre noi, practic sunt orase vecine) si aproape ca nu e zi in care sa ajungem, in discutia noastra, la un punct care numai 'discutie intre prieteni' nu este. Hah, e aiurea.
[Imagine: dh4h3a.png]

~.~
„Nu poti cunoaste cu adevarat decat ceea ce renunti a stapani.”

Cum adica depasiti "discutia intre prieteni"?Va faceti avansuri sexuale sau ce?



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Llama drama Aly 1.019 264.568 10-05-2020, 11:52 AM
Ultimul răspuns: Syryus
  Llama drama (reloaded) Syryus 990 268.127 19-04-2013, 04:01 AM
Ultimul răspuns: Lia
  Llama drama Ryuu 300 83.821 19-08-2012, 12:58 AM
Ultimul răspuns: Lia
  Llama wars Lia 473 148.425 26-07-2012, 12:54 AM
Ultimul răspuns: Lia
  Llama, llama, doorknob, ankle, llama Lia 514 164.130 07-07-2012, 01:55 AM
Ultimul răspuns: Lia
  Llama, llama, mushroom, damma Aly 567 151.315 26-06-2012, 09:48 AM
Ultimul răspuns: Lexxu
  Llama, llama, mushroom, llama Lia 489 127.249 07-06-2012, 05:09 PM
Ultimul răspuns: Aly
  Llama, llama, duck Lia 392 116.397 21-05-2012, 10:39 PM
Ultimul răspuns: yaoi maniac


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)