Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce ai face daca... 2

Eu: Aha,si de ce imi spui mie asta?O.o.Crezi ca imi pasa?Crezi ca eu nu am de facut altceva in viata decat sa stiu daca vrei sa iti schimbi sexu? 24.
*Il dau pe geam afara din casa*

Next: Ce ai face daca Orochimaru ar dansa dezbracat pe casa ta?Si nu orice fel de dans..ci Hula,dansul din Hawaii 15.
Pentru iubire nu se multumeste, in consecinta, n-o sa-ti multumesc nici eu. Doar te iubesc sublim si nebuneste, atat de pur, total, nepamantesc.

Orochimaru ? Dezbracat ? Pe casa mea ? Dansand? 24 Sun la politie ! La armata ! Sau la . . . Sasuke 15 . Hehe . . .

Next : Ce-ai face daca l-ai vedea pe Kakashi la un chiosc de ziare cumparand o revista Playboy ? [ 9 ]
[Imagine: pleasestaybymyside.jpg]
Thank you, Valkyrja . -smiles-

E ceva normal sa il vad pe Kakashi cumparand reviste xxx,deci ca de fiecare data l-as saluta,asta bineinteles daca ma vede si el pe mine.
Daca nu,as trece repede pe langa el,uitandu-ma cu expresie de genul "O.O" si apoi:
Eu: Mda,si frumos,si destept 4.
Bineinteles,ca o ironie,apoi as pleca mai departe rugandu-ma sa nu mai vad si alte minuni 24.

Next: Ce ai face daca Sakura,care e la regim,ar fi atat de infometata incat cand te vede se repede la tine sa te infulece pentru ca i se pare ca esti o bucata de pizza?
Pentru iubire nu se multumeste, in consecinta, n-o sa-ti multumesc nici eu. Doar te iubesc sublim si nebuneste, atat de pur, total, nepamantesc.

O dau de pe mine si ii spun ca nu sunt pizza, ii spun ca este acolo un sandwich [mda, n- am scris bine 22] mare aratand catre Sasuke 24

Ce ai face daca Hidan ti- ar lua cadou de ziua ta o villa mobilata ... etc. ?

Nu , mulţumesc . Totuşi ,apreciez gestul . * smile *

Next ;Ce ai face dacă ai vedea`o pe Sakura în camera ta ,lipind postere din revista playboy ?
[ Mă părăseşte inspiraţia ]

' You say you love rain,but you use an umbrella to walk under it.You say you love sun,but you seek shade when it is shining.You say love wind,but when it comes you close your window.So that's why I'm scared when you say you love me. ' -Bob Marley

I-as trage o palma zdravana si as rupe posterele alea de pe peretii , si le-as lipii cu scotch de paru` ei . 21 Merita . Nobody messes with my room !

Next : Ce-ai face daca i-ai vedea pe Gaara Si Sasuke facand dragoste nebuna in patu ` tau ? [9]
[Imagine: pleasestaybymyside.jpg]
Thank you, Valkyrja . -smiles-

Gaylooor ! Iesiti afara din camera mea !
Si poc ii pleznesc si lovesc si ...aah 24)

Next ; Ce ai face daca Sakura te-ar pupa pe buze ?


' You say you love rain,but you use an umbrella to walk under it.You say you love sun,but you seek shade when it is shining.You say love wind,but when it comes you close your window.So that's why I'm scared when you say you love me. ' -Bob Marley

Yuckkkk, scarbos. Dear, nu sunt pe invers sau ceva - i- as spune. Apoi i- as trage o palma bine meritate de i- as inrosi fata aia urata. [10]

Ce ai face daca Deidara te- ar prinde/trage de par?

I-as da una sub centura. Nimeni nu se atinge de parul meu1 Cahiar daca e bunaciunea de Deidara =p~, nimeni! 24

Ce ai face daca l-ai gasi pe Sasuke gol in dulapul tau zicandu-ti: Lasa-ma sa stau cu tine noaptea asta sweety ?
" Ce mi-a placut odata imi place intotdeauna, pentru ca optiunea mea este motivata. Fie ca urasc, fie ca iubesc, stiu clar de ce... "


Suntem diferiti atunci cand avem pe cineva care ne iubeste pentru ca... acestia ne ofera sute de motive de a trai.

Mi-as face cruce si as spune: "Ai fumat ceva? O_O.Noi doi suntem veri idiotule!Du-te si te culca 24"Daca nu vrea sa plece,o sun pe Kamy sa vina sa il ia x3!!Eu in nici un caz nu o sa dorm o noapte fierbinte cu var'miu.Daca nici una dintre chestiile astea nu merg,il leg fedeles si il dau in strada,gol cum e 24,sa vada lumea ca farmecul nudistului nu merge cu mine 24.

Ce ai face daca Itachi ti-ar spune ca arati ca bunica'sa si apoi s-ar oferi sa te treaca strada? xD
Pentru iubire nu se multumeste, in consecinta, n-o sa-ti multumesc nici eu. Doar te iubesc sublim si nebuneste, atat de pur, total, nepamantesc.



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Ce ai face daca....? ^Light~In~The~Dark^ 4 3.577 29-12-2011, 06:28 PM
Ultimul răspuns: Ana
  â—„Ce ai face daca ai fi in corpul altui om?â—„ Himisoara. 1 1.881 22-03-2010, 09:43 AM
Ultimul răspuns: Flash
  ce ati face daca ati avea personajele din naruto in fata voastra? Ryuu 1 2.801 09-11-2008, 10:57 PM
Ultimul răspuns: Flash
  Ce a-ti face daca a-ti deveni zeu/zeita? Magica Bloom 3 3.704 06-10-2007, 02:58 PM
Ultimul răspuns: Lye


Utilizatori care citesc acest subiect:
10 Vizitator(i)