Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce ai face daca.....

Ooo,pai,fiind o persoana diabolica,incerc sa o fac sa ia foc cu mine.[Avand in vedere ca nu o suport pe Karin.]

Ce ai face daca Neji ti-ar turna cola pe tastatura PC-ului si ti-ar murdari toata camera cu vopsea de culoare roz?

Vreau să-l stiu fericit şi să ştie că atunci când o să fie pregătit, o să fiu mereu acolo pentru el. Îmi pare rău amice! Mi-aş fi dorit să fi văzut că ai luat-o pe poteca greşită. Te voi iubi mereu pentru ce ai făcut pentru mine. Multumec! Mi-aş fi dorit totuşi să fiu eu aceea micuţă prietenă a ta pe care să o iubeşti şi nu de care să te îndrăgosteşti.
Cu un suflet infantil, pierdut în întuneric, micuţa ta mereu cu capul în nori.

Paii ... nu are nimic daca imi vopseste camere in roz : )) . [ e destul de cute culoarea xD ] ....dar sa imi verse cola pe tastatura ? Nemernicul ... Ii trag o bataie zdravana pe care sa n-o uite niciodata . '71

Next : Cfd te-ai trezi intr-o dimineata cu Lee in pat si el ti-ar marturisi ca a fost cea mai minunata noapte din viata lui ? : )) .

' You say you love rain,but you use an umbrella to walk under it.You say you love sun,but you seek shade when it is shining.You say love wind,but when it comes you close your window.So that's why I'm scared when you say you love me. ' -Bob Marley

Huh? X_X Cee? I'as da' una de sa nu o poata duce, si l'as da afara din patul meu, camera mea, casa mea 21

Ce ai face daca Sasuke te'ar face analfabeta21 ?
we all have our horrors and our demons to fight, but how can i win when i'm paralyzed?

L'as face sa regrete ca a zis asta 19 NImeni nu ma face pe mn analfabeta. Cu atat mai putin el. Sunt mult mai desteapta ca el. A dat modestia in mn pe la 2 jum noaptea 21))

Cfd Deidara te-aar tavali in noroi?
[Imagine: EnvYQ.png]

Omg, you are sooooo dead! si as incepe sa fug dupa el... Probabil ca daca l-as prinde n-ar mai scapa din mainile mele. Daaa... M-a murdarit 24. Cat tupeu si ce ambitie.

Ce ai face daca te-ar invita Shikamaru la un suc 15

Daca mi-ar spune-o pe un ton mai frumos,nu pe tonu` ala nepasator,probabil ca as merge.

Ce ai face daca te-ai trezi cu Gaara in banca la ora de mate?

Vreau să-l stiu fericit şi să ştie că atunci când o să fie pregătit, o să fiu mereu acolo pentru el. Îmi pare rău amice! Mi-aş fi dorit să fi văzut că ai luat-o pe poteca greşită. Te voi iubi mereu pentru ce ai făcut pentru mine. Multumec! Mi-aş fi dorit totuşi să fiu eu aceea micuţă prietenă a ta pe care să o iubeşti şi nu de care să te îndrăgosteşti.
Cu un suflet infantil, pierdut în întuneric, micuţa ta mereu cu capul în nori.

Ah, se poate`21 ?Pai probabil m'as prezenta, si as fi atenta la ora, sa nu ma mai scoata la tabla`:]]

Ce ai face daca Akamaru ar sari pe tine si Kiba nu ar face nimic? 21
we all have our horrors and our demons to fight, but how can i win when i'm paralyzed?

L-as mangaia pe Akamaru,normal.Imi plac cainii,si clar,Kiba nu-si mai primeste cainele inapoi!21

Ce-ai face daca -aaa,nu mai am idei...- Sakura ar sustine ca i-ai furat rochia-ea fiind in lenjerie intima-, chemand politia si televiziunea?

P.S.: Scuza lipsa de ``inspiratie``...

Vreau să-l stiu fericit şi să ştie că atunci când o să fie pregătit, o să fiu mereu acolo pentru el. Îmi pare rău amice! Mi-aş fi dorit să fi văzut că ai luat-o pe poteca greşită. Te voi iubi mereu pentru ce ai făcut pentru mine. Multumec! Mi-aş fi dorit totuşi să fiu eu aceea micuţă prietenă a ta pe care să o iubeşti şi nu de care să te îndrăgosteşti.
Cu un suflet infantil, pierdut în întuneric, micuţa ta mereu cu capul în nori.

Nuu` ar vrea cumva sa mergem si la OTV? : ]] . OMG . Ce rochie ? Eu cred ca e cam ticnita . [ sau eu sunt aia ? : )) ] .

Next;Cfd Ino te-ar invita la petrecerea ei in pijama? : )) .[lipsa de inspiratie17]

' You say you love rain,but you use an umbrella to walk under it.You say you love sun,but you seek shade when it is shining.You say love wind,but when it comes you close your window.So that's why I'm scared when you say you love me. ' -Bob Marley

Nu as accepta... de ce sa merg la o petrecere in pijama cand pot sa dorm foarte bine si acasa21

Next:Ce ai face daca Naruto ar varsa castronul cu ramen pe bluza ta preferata?



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Ce ai face daca... [3] Rose ^^ 104 47.014 16-05-2013, 11:42 PM
Ultimul răspuns: hero1hero


Utilizatori care citesc acest subiect:
5 Vizitator(i)