Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce ai face daca.....

Uuuu ;x
Da ' eu nu-l iubesc = ]]
Inima mea e luataa d Sas'ke ` . [ stiuu ca si eu sunt o alta pshiopata bla bla ] : ))
Next ;Cfd Deidei ti-ar spune ca te -a inselat in timp ce aveati o relatie ? 15

' You say you love rain,but you use an umbrella to walk under it.You say you love sun,but you seek shade when it is shining.You say love wind,but when it comes you close your window.So that's why I'm scared when you say you love me. ' -Bob Marley

Off: CamiiSuu, facem grupul psihopatelor? Si mie imi place Sasuke:chuu:

On: Eu NU as avea o relatie cu el si punct! Nici nu vreau sa-mi imaginez .

Ce ai face daca Sasuke ar veni la tine acasa si ti-ar oferi un buchet de trandafiri rosii?
[Imagine: 25rd0nd.jpg]

Il iubesc, i'asi multumi si l'as chema la o gustare 105

Cf daca Pain ti-ar spune ca te iubeste?

Poi mi'as cere scuze si i'as spune ca sunt luata 71 Doar daca nu vrea sa se dueleze cu Dei-kun 71

Cfd Konohamaru ti'ar pune frisca in pantaloni?
[Imagine: EnvYQ.png]

L'as omora si eu dupa ce i'asi face acelasi lucru

Cf daca Naruto ti-ar da cu o caramida rosie in cap?

L-as lua la bataie pana taieturile de pe obraz ar deveni , din 3, 100!!
Next: Cfd Sasuke-chan ar veni la tine pe un chopper si ti-ar spune: "You want to go with me,Baby? (nu mai spun ca ar fi imbracat cu geaca de piele, casca Hamlet si restu...)
[Imagine: 302xdzc.jpg]
Voi, nepasatori de moarte, dispretuitori de viata,
Ce-ati probat cu-avantul vostru lumii pusa in mirare,
Ca din vultur vultur naste, din stejar stejar rasare!

Mai mult ca sigur m-aÅŸ uita la el aÅŸa o.O ÅŸi apoi aÅŸa -_-"
Prefer un băiat drăguţ, nu unul care are un "chopper" (motocicletă cred), se îmbracă în geacă neagră de piele, casă Hamlet şi restul.
Pfu!

Next : Ce-ai face dacă ai primi un ursuleţ de pluş de la cineva din anime ? Pe cine ai bănui că ţi l-a trimis ?
[Imagine: 73m8sj.png]


Pe Deidara fiindcă, desigur, aş face parte din Akatsuki şi, iar desigur, ar exista o legătură între artele noastre. [wtf, e cel mai tare. Şi, e răspunsul meu, eu aleg cine mi-l dă.]

Next . . . chiar trebuie? Bineee, se fac toate echipele şi tu nu ai în care să intri, numărul maxim e atins la toate. Ce faci? [nu mă lua cu "vai, mă atrenez singur/ă ca un ninja cool ce sunt", vreau răspunsuri mai puţin previzibile]
[align=right]
[font=times new roman]You’re under no obligation to be the same person you were five minutes ago.

Pai, as incercca sa intru la anul, sau as elimana pe cel mai slab dintre ninja care exista Zuppy05

Cf daca Kakashi ti-ar cere sa ii dau o tigara?

I-as spune : n-am asa ceva....nici foc. : ))
Ce ai face dacăăă Naruto ar vărsa inghetată in tricoul tău si ar spune că te ajută să te cureti ? [ fără inspiratie... :dead: ]
[Imagine: 1page-img1.jpg]
Ciumpy




Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Ce ai face daca... [3] Rose ^^ 104 47.009 16-05-2013, 11:42 PM
Ultimul răspuns: hero1hero


Utilizatori care citesc acest subiect:
8 Vizitator(i)