Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce ai face daca.....

Iuuh !! Mai bine nuh ... I-as spune ca sunt prea tanara sa mor si as fugi mancand pamantul 20

Next : Ce ai face daca Gaara ar fi fratele tau mai mic ? :X 105

Imprevizibilul sporeste entuziazmul fiecarei povesti de dragoste.
Iar eu pretuiesc fiecare moment neasteptat. (o^.^o)

I love :
Mizuki-chi...o(^-^)o [ my mammy ] ; Layla. [ my sury ] ; Kayla. [ my sis ] ; E. H. [ my daddy ] ; PnÈ™ . [ my little rainbow ] ; Eve. [ Prajiturica mea ] ; Briskly. and Ronnie.

[Imagine: desktop.png]

Is something about change !!!



N'as face nimic 106 Asta e


Cfd ai vedeao pe Sakura citind o revista playboy?
[Imagine: EnvYQ.png]

Cred ca as rade cu lacrimi 21 i-as face si o poza ca sa imi amintesc momentul si altadata 21
Ce perversa-i asta mica 21

Next : Ce ai face daca scumpul Deidera ar ramane agatat de un pom ? [ 29 ]

Imprevizibilul sporeste entuziazmul fiecarei povesti de dragoste.
Iar eu pretuiesc fiecare moment neasteptat. (o^.^o)

I love :
Mizuki-chi...o(^-^)o [ my mammy ] ; Layla. [ my sury ] ; Kayla. [ my sis ] ; E. H. [ my daddy ] ; PnÈ™ . [ my little rainbow ] ; Eve. [ Prajiturica mea ] ; Briskly. and Ronnie.

[Imagine: desktop.png]

Is something about change !!!



L'as ajuta sa se dea jos de acolo si dupa 15 nu mai zic 71

Cfd Gaara ar avea chef de prostioare cu tine?5 [For So^Simple15]
[Imagine: EnvYQ.png]

Eh 9 Multumesk 5
Ce visee :X =p~ eu am chef de prostioare cu el de cand il stiu deci ... probabil ca as ajunge sa il tin ostatic ... adica mai vrea sa si plece totul sau nimic - in cazul meu se pune totul 2124 9

I just love my little Gaara-kun :X

Next : Ce ai face daca s-ar intampla ca Deidei sa fie profesorul tau de sport ? [ For Dei-kun ... ultima promit 71 ]

Imprevizibilul sporeste entuziazmul fiecarei povesti de dragoste.
Iar eu pretuiesc fiecare moment neasteptat. (o^.^o)

I love :
Mizuki-chi...o(^-^)o [ my mammy ] ; Layla. [ my sury ] ; Kayla. [ my sis ] ; E. H. [ my daddy ] ; PnÈ™ . [ my little rainbow ] ; Eve. [ Prajiturica mea ] ; Briskly. and Ronnie.

[Imagine: desktop.png]

Is something about change !!!



Vai 105 As fi cea mai buna la sport :X As bate orice record:X Si o sa il si violez dp ore 71 Saracu 9 Mie mila de el 24

Cfd Sasori l'ar omori pe...pe...pe...Justin Biberon? Bieber pardon

PS:So^Simple poti sa mai pui intrebari ptr mine ca eu nu ma supar:X Raspund cu placere la ele9
[Imagine: EnvYQ.png]

Ahh, l'asi felicita de o mie de ori si i-asi face cinste la un suc o prajitura ceva 24

Cf daca Kakuzu ar vrea sa-l omoare pe Pain si sa stapaneasca el Akatzuki?

O_O aaa? Valeuuuu ! fugiti lumee! Zombie Kakuzu s-a trezit din mortiii :-S
Pai cred ca l-as lua de parul ala care ii iesea din gura si l-as duce la cuafor sa il tunda 24) Apoi l-as machia si farda sa arate ca o fata si as rade de el impreuna cu Pain si toti ceilalti 21

Next: Cfd Shikamaru ar folosi tehnica umbrei pe tine si ar vrea sa te omoare? 19

NU ar face asta cuiva atat de inocent si dragalas ca mine 108 ... Ma pricep sa duc cu zaharelul pe oricine 4 .

Next : Ce ai face daca Kiba l-ar lasa pe Akamaru sa urineze pe tine ? 21

PS Dei-kun ... nici pe mine nu ma deranjeaza dar nu vreau sa se supere cineva ca este exclus . Ocazional o sa mai pun intrebari pentru tine dar numai in cazul in care nimeni altcineva nu participa la intrebari 4 Luv iu !! 71

Imprevizibilul sporeste entuziazmul fiecarei povesti de dragoste.
Iar eu pretuiesc fiecare moment neasteptat. (o^.^o)

I love :
Mizuki-chi...o(^-^)o [ my mammy ] ; Layla. [ my sury ] ; Kayla. [ my sis ] ; E. H. [ my daddy ] ; PnÈ™ . [ my little rainbow ] ; Eve. [ Prajiturica mea ] ; Briskly. and Ronnie.

[Imagine: desktop.png]

Is something about change !!!



24 Cum sa faca una ca asta? 108 M-am suparat pe el !46

Next: Cfd trebuie sa dai un test la care nu ai invatat si singurul care te lasa sa copiezi e Naruto? :]]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Ce ai face daca... [3] Rose ^^ 104 47.650 16-05-2013, 11:42 PM
Ultimul răspuns: hero1hero


Utilizatori care citesc acest subiect:
4 Vizitator(i)