Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce ai face daca.....

I-as da inapoi dublat. Eu nu insel, sa fie clar. El a inselat si da vina pe mine. Dar cred ca l-as ierta 71. Doar e dei-kun xD

Next: Ce ai face daca... Ar veni la tine Kabuto si ti-ar spune ca te iubeste xD

Nuuu, Doamne fereste, il urasc pentru ca si el e un obsedat asemeni lu' nebunul de Orochimaru
Pai, cea mai simpla solutie sa scap de el ar fi sa-l omor 106

Ce ai face daca Sasori ar vrea sa te faca o papusa?

As face o fata groaznica , apoi l-as trimite sa se plimbe oriunde , numai sa nu dau eu de el ca altfel o incurca rau . Apoi l-as trimite pe Naruto sa-l spulbere .

Next :Ce ai face daca Sasuke s-ar arunca intr-o prapastie si te-ar trage si pe tn dupa el

Poii... Nustiu cred ca mas speria...


next: Ce ai face daca Naruto ar veni la tne si ar incepu sa planga spunandu-ti ca Hinata la parasit si are nevoie de un sfat?
[Imagine: touhou-sayori-works-23662058db_large.jpg]

I-as da un sfat destul de bun si apoi as pleca si mi-as vedea de viata .

Ce-ai face daca Naruto ar veni la tine si ar zice ca a cerut-o pe Sakura in casatorie si ea la refuzat ?

Errrrmmmmmmm... Nimic? Probabil as pleca spunandu-i ca aorcum nu are succes? Si sa se duca la Hinata?
Next: Ce ai face daca Sasori ar veni la tine si ti-ar spune ca vrea sa vi cu el sa traiti impreuna pe un munte?

dute la ea si spunei, hai sa fim iar impreuna, si ea va accepta, stii ca te iubeste naruto, hai fi barbat

next: ce ai face daca yondaime si alin pe forum te-ar invita in oras, cu cine ai iesi primu?
-----------------------------------------------------------------
[Imagine: silviussj5.png]
-----------------------------------------------------------------

Care vine primu si cu intentia cea mai buna. Asa m-a invatat tata sa zic 21.
Next: Ce ai face daca Oro ar veni la tine si ti-ar spune ca vrea sa-ti ia corpul?

Hm ... nu as avea o reactie prea deosebita ... I-as trage o palma si i-as urla un " Nu ! " cat sa ma tina minte toata viata si apoi , daca nu as avea forta necesara sa il las inconstient , probabil as fugi la cineva care are 71

Next : Ce ai face daca te-ai trezi in Naruto ? Care ar fi primele trei lucruri care le-ai schimba sau la care ai lua parte ? Numai 3 . 71

Imprevizibilul sporeste entuziazmul fiecarei povesti de dragoste.
Iar eu pretuiesc fiecare moment neasteptat. (o^.^o)

I love :
Mizuki-chi...o(^-^)o [ my mammy ] ; Layla. [ my sury ] ; Kayla. [ my sis ] ; E. H. [ my daddy ] ; PnÈ™ . [ my little rainbow ] ; Eve. [ Prajiturica mea ] ; Briskly. and Ronnie.

[Imagine: desktop.png]

Is something about change !!!



1.Sa ii bag mintile in cap lui Sasuke xD
2.Sa o omor pe Karin
3.Sa ma dau la Deidara xD

Cfd te-ai trezi cu toate personajele din Naruto in dulap?
[Imagine: EnvYQ.png]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Ce ai face daca... [3] Rose ^^ 104 47.016 16-05-2013, 11:42 PM
Ultimul răspuns: hero1hero


Utilizatori care citesc acest subiect:
6 Vizitator(i)