Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce ai face daca.....

Ce intrebare ciudata :]] ! As sari de pe vaca si as fugi acasa, unde m-as schimba si as arunca rochia, crezand ca nu e a mea. M-as intoarce in sat si l-as intreba pe Naruto ce s-a intamplat.

Ce incet ma misc...
Raspunsul la intrebarea lui AlerimxD:
Nu as face nimic. E problema ei. Oricum, cred ca i-ar sta bine..."?

Next: Ce ai face daca ai ucide-o pe Anko din greseala?
[Imagine: 25rd0nd.jpg]

106 Nu stiu. Probabil as ajuta la inmormantare 24)))


Cfd Kabuto ar face experimente pe tine?
[Imagine: EnvYQ.png]

As inversa eu rolulrile 19
O sa fac eu experimente pe el 105.

Ce ai face daca ...Naruto ar vrea sa mergeti amandoi la munte ?Singuri 15

' You say you love rain,but you use an umbrella to walk under it.You say you love sun,but you seek shade when it is shining.You say love wind,but when it comes you close your window.So that's why I'm scared when you say you love me. ' -Bob Marley

Ehmmmm... as merge. Deobicei nu fac drumetii mai departe de bucatarie, dar ma rog xD.
Next: [...] ar veni la tine Dei-kun si ar vrea sa *aham.*

Tss =).
Ce tampit 17
Cum poate crede asa ceva ?0.o
In fine 78

Cfd Sasuke` [I luv ` it 105 . ] ti`ar aduce soarele in dar? <3

' You say you love rain,but you use an umbrella to walk under it.You say you love sun,but you seek shade when it is shining.You say love wind,but when it comes you close your window.So that's why I'm scared when you say you love me. ' -Bob Marley

Paii iam multumi dar nu las accepta deorece e cald:]]
Ce ai face daca NEJI tear saruta? [ lipsa d einspiratie22]
[Imagine: touhou-sayori-works-23662058db_large.jpg]

I`as trage o ditamai palma xD.
Pentru ca nu`l suport 47.
E un ignorant ! : |

Cfd Kiba ar vrea sa te rapeasca?

' You say you love rain,but you use an umbrella to walk under it.You say you love sun,but you seek shade when it is shining.You say love wind,but when it comes you close your window.So that's why I'm scared when you say you love me. ' -Bob Marley

Whhh!! Pai.. Sincer nu l`as lasa sa ma ia mas zbate ias trage cateva picioare in burta etc etc71


Ce ai face daca.. Sasuke siaar scoate aia in fata ta21.?
[Imagine: touhou-sayori-works-23662058db_large.jpg]

24 ,
Chiar daca il adorr <3
L-as omora ...grr
I-a auzi cata nerusinaree 14

Cfd Naruto te-ar cere de sotie ? :-x

' You say you love rain,but you use an umbrella to walk under it.You say you love sun,but you seek shade when it is shining.You say love wind,but when it comes you close your window.So that's why I'm scared when you say you love me. ' -Bob Marley

Pff...Prima oara as crede ca e o gluma, iar cand m-as prinde probabil m-as inrosi si l-as refuza cat d epoliticos pot.

Next: Ce ai face daca Sasuke ti-ar da un inel care sa faca toti serpii sa te asculte?
[Imagine: 25rd0nd.jpg]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Ce ai face daca... [3] Rose ^^ 104 47.633 16-05-2013, 11:42 PM
Ultimul răspuns: hero1hero


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)