Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce ai face daca.....

Poi care Hokage? Al 3-lea banuiesc nu? Ca al 5-lea e femeie.21.Poi as refuza e prea mos ptr mine si n'am chef sa aud povesti din mosi stramosi.Dar dace e vorba de al 4-lea 105 As accepta fara ezitare:X Prea dulce baiatu`:X


Cfd Naruto s'ar lasa in maieu si si'ar ridica mainile? Tinanad cont k are o dita mai padurea si iese o duhoare.........
[Imagine: EnvYQ.png]

OK, intrebarea asta e usor...cumva. Da, probail i-as zice sa faca un dus 21 si nu cred ca as mai continua. Poate si-ar da seama ca e ceva in neregula cu el sau cu felul cum miroase. Dar sa fim seriosi...nu mai zic nimic. 21
Next: Ce ai face daca tot acelasi Naruto ti-ar spune ca te uraste pentru ca i-ai pierdut cd-ul cu lil wayne?
[Imagine: ak8THBQ.png]


Ma doare in cot 21 Ii scot limba rautacios si s'ar prin camera spunand ca e prost [i know i'm crazy :crazy:

Cfd Pein te'ar lua in aer si te'ar tranti puternic de pamant?
[Imagine: EnvYQ.png]

M-as ridica sau as incerca sa ma ridic, apoi as incerca sa il iau si eu sa il trantesc de pamant. Am mai spus, razbunarea e arma prostului, dar nu vad ce altceva as face, in afara de a-mi da uitarii nervii. Pentru ca probabil as avea nervi daca mi-ar face asta. Nu? Sau doar eu as avea nervi? 17 ?
Next: Ce ai face daca Yondaime ti-ar spune ca e tatal tau?
[Imagine: ak8THBQ.png]


"O___O''' I-I-I am what?! WTF, That's sooooo cool!" Si cred ca i-as isari in brate. xD
Next: Ce ai face daca Sasori ti-ar canta Love me al caruia nume il urasc^_^

Love me? Cantata de? Poi nimic. Sasori e un tip frumos :X

Cfd Karin ti'ar trage o palma?
[Imagine: EnvYQ.png]

As scuipa-o indre ochi. I-auzi cat tupeu. Sa-mi dea o palma?! Cat tupeu. Copii din zilele noastre nu mai au pic de respect 21
NExt: CFD te-ai intalni cu Deidara pe strada si el ar incepe sa-ti cante Man! I feel like a woman de Shania Twain?

Probabil as inncepe sa rad 21 Nebunul de el se simte ca o femeie15 Poate isi face operatie de schimbare de sex


Cfd Orochimaru te'ar musca de gat?
[Imagine: EnvYQ.png]

Eheeee... Orochi? Eheee... ce vis frumos 105 Intradevar. Nu stiu, cred ca n-as avea nimic de spus xD.

Next: CFD ar veni Gaara la tine si ti-ar spune Te iubesc!?

Desi e dragut i'as spune ca mai bine ramanem prieteni buni.Smile


Cfd dk Tzunade s'ar dezbraca oin fata ta?
[Imagine: EnvYQ.png]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Ce ai face daca... [3] Rose ^^ 104 47.014 16-05-2013, 11:42 PM
Ultimul răspuns: hero1hero


Utilizatori care citesc acest subiect:
6 Vizitator(i)