Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce ai face daca.....

Pai, l-as invita la o cafeluta, la un suculet drept rasplata, nu? Mi se pare frumos din partea mea *modesta fiind* sa fac asta. Apoi am pleca fiecare in treaba lui. Ce credeati ca o sa fac? Sa il invit la mine acasa 21 ?
Anywho, next: Ce ati face daca Kakashi ar sari pe voi sa va bata in timp ce va plimbati cu rolele prin parc?
[Imagine: ak8THBQ.png]


Ar muri. In special daca era Silviu. Claaaar xD

Nextul: Ce ai face daca ar veni la tine Lee si ti-ar spune ca ai un copil cu el?

I-as spune ca sigur s-a drogat 21 Copilul meu nu va fi al lui O.o" ci al luuui...aah....tipu` care trece mereu prin fata ferestrei mele xD Dulceata cu ochii negri :X

Neext: Ce ai face daca Tsunade ti-ar spune ca esti nepoata`sa ?
[Imagine: gambar-emo.jpg]
Enough for me ...

The past is history.
The future is a mystery.
And the time we have now is a gift, that's why we call it "the present."



He`s cute <3 !
[Imagine: weeping_face_by_mental_remix.jpg]

O____O" Cred ca ar fi ok... Da... Ok^^

Next: Ce ai face daca Sasuke ar veni la tine si ti-ar spune ca tipu' pe care il placi te inseala cu una blonda?

I-as spune " De ce ma inseli cu una blonda ?" 21 Desiiiigur, daca ar fi bunacinea aia *viseee* i-as zice ca nu-l cred sau as criza 4

Next: Ce ai face daca Naruto ti-ar spune ca esti sortita sa fi sotia lui ? 15
[Imagine: gambar-emo.jpg]
Enough for me ...

The past is history.
The future is a mystery.
And the time we have now is a gift, that's why we call it "the present."



He`s cute <3 !
[Imagine: weeping_face_by_mental_remix.jpg]

" Nu cred in soarta " cam asa ceva... Si probavil o teorie despre faptul ca-mi fac singura destinul xD
Nextul: Ce ai face daca la tine ar veni Kakashi si ar vrea sa te *ahaaam!*

Ai caramba :X. I'as refuza oferta 9 desi imi place tipu 9 Dar nu fac cu oricine 4

Cfd Naruto ar face Sexy Jutsu in fata ta?
[Imagine: EnvYQ.png]

Oooooooo ce si-ar lua-o....................... L-as bate si i-as zice sa nu mai faca asta in viata lui in fata mea ca atunci chiar l-as omori............. adaca o mai face o data, e mort.
Next: Ce ai face daca Konohamaru ti-ar zice ca e mai sexy decat tine cand utilizeaza Sexy Jutsu? 21
Va rog, nu-i lasati sa moara!



[Imagine: cuZv.gif]
[Imagine: 3MiK.gif]
[Imagine: BvWd.gif]
[Imagine: QrLB.gif]
[Imagine: v1oJ.gif]

O sa il fac sa nu mai zica asa ceva si o sa ii para rau ca a ziso 19 Matur strada cu parul lui de arici

Cfd mucosu ala care e prieten cu konohamaru nu mai stiu cum il cheama si'ar lasa mucii pe tn?
[Imagine: EnvYQ.png]

Whai, da 21 imi aduc aminte de tipul ala, intotdeauna ii curge din nas...asa. Ce as face? L-as palii bine, asa cum face Sakura cateodata cu Naruto. I-as da destul cat sa se sature, apoi i-as explica ce inseamna sa te stergi la nas. Asta l-ar invata o lectie 21

Next: Ce ai face daca Hokage-sama ti-ar cere numarul de telefon si ti-ar cere sa iesi la o intalnire cu el, cu un zambet pervers?
[Imagine: ak8THBQ.png]




Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Ce ai face daca... [3] Rose ^^ 104 47.014 16-05-2013, 11:42 PM
Ultimul răspuns: hero1hero


Utilizatori care citesc acest subiect:
6 Vizitator(i)