Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

ÃŽn acest moment (2)

Mood : Sleepeh.
Status : Morrrr de somn.
Locaţie : Pe pat.
Mănânc : Chips`uri.
Beau : Cola.
Sunt îmbrăcată în : Stretchi albaștrii și tricou negru ( Sex Drugs & Rock`n`Roll ).
Ascult : Vama Veche - Cu tine.
Privesc : Sticla de Cola și compunerea la engleză.
Status messenger : Me : Trăiesc cu iarbă și pământ, te asigur că nu voi muri prea curând. Bobo : Păi dacă trăiești cu iarbă, acum trebuie să te duc și la dezintoxicare.
Vorbesc pe messenger cu : Diddy, Alexa și Radu.
Citesc : Ce scriu și Îți amintești cum a fost prima oară ? de Jenny nu știu cum.
Mă gândesc la : Sadismul de care dau dovadă în compunerile de la engleză. ._.
Dating : În șaisprezece minute ies afară cu Bobo.
Doresc : Să iau premiul I la engleză, sâmbătă.
Iubesc pe : Depinde de sens, am mai spus. Nu iubesc pe nimeni mai mult decât ca pe un prieten ( poate doar pe mine :]] ).
Nervoasă pe : Știu - eu - care - ciocolată - blondă - care - nu - mai - dă - niciun - semn - de - viață.
Urăsc pe : Nimeni.
Îmi lipsește : * vezi Nervoasă pe *.
Abia aştept să : Treacă săptămâna asta.
Intunecand intunericul,
iata
portile luminii.

Mood: Obosită, somnoroasă, plictisită. ._.
Status: Ăsta chiar aşteaptă să-l sun eu ? >.>
Locaţie: În pat.
Mănânc: Am mâncat deja prea mult azi. o.o'
Beau: Apă minerală.
Sunt îmbrăcată în: Pantaloni de trening şi un tricou de la Nirvana.
Ascult: Cedry2k ft. Pacha man - Iarna grea.
Privesc: Aici, acolo, dincolo.
Status mess: Busy + film. : )
Vorbesc pe mess cu: Nimeni. .-.
Citesc: Ce scriu.
Mă gândesc: La faptul că trebuie să-mi rezolv nişte teste la franceză * defapt să mă uit pe ele * să verific testele la romană şi să-mi repet formulele la mate, ._. ca mai apoi să mă pot uita şi eu liniştită la My bloody Valentine. < 3
Dating: Ce tu ? eu mor aici că nu termin mai repede cu chestiile de mai sus şi ţie îţi arde de dating ? hâş, hâş.
Doresc: Să termin cu astea pentru şcoală şi să mă uit la film, cer prea mult ?
Iubesc pe: Mine. decât eu merit iubirea mea. < 3
Nervoasă pe: Nimeni.
Urăsc: Nu.
ÃŽmi lipseÅŸte: Un nou telefon.
Abia aştept să: Vină vară. xD

punct.

Mood10lictisita,somnoroasa :zz:
Status:-----
Locaţie: Pe scaun
Mănânc:Aer
Beau:Suc de pere
Sunt îmbrăcată în10ijamale cu model de pata
Ascult:Ce spune Busu la meteo
Privesc: Monitorul si incerc sa descifrez ce zic astia pe mess ?"
Status mess4ND plictisita37
Vorbesc pe mess cu:Flapy
Citesc:Ce scrie flapy
Mă gândesc:Ce o sa fac maine
Dating:As vrea eu =.='
Doresc:Sa vad un anime la care sa rad cu lacrimi :ha:
Iubesc pe:Jack
Nervoasă pe10isica care se freaca intruna de piciorul meu :grr:
Urăsc10isica de care spuneam mai sus
ÃŽmi lipseÅŸte:Jack
Abia aştept să:Il vad pe Jack
bye :bye:
[Imagine: IzayaOrihara2.jpg]

Mood: foarte bine dispusa.
Status: 105
Locaţie: la birou.
Mănânc: Lays. Trebuie sa ma opresc!
Beau: cacao cu lapte.
Sunt îmbrăcată în: tricou cu dungi portocalii.
Ascult: Far East Movement - Like a G6.
Privesc: in trecut.
Status mess:
Vorbesc pe mess cu: Tudiiiii.
Citesc: O.o
Mă gândesc: la faptul ca dorintele se indeplinesc!
Dating: ehe... 15 <3
Doresc: sa ma lase tata undeva !
Iubesc pe: gasca mea.
Nervoasă pe: nimeni.
Urăsc: scoala. M-am plictisit de ea.
ÃŽmi lipseÅŸte: vacanta de vara!
Abia aştept să: imi fac majoratul!

Mood:Sleepy
Status:------
Locaţie10e scaun
Mănânc:Salatini
Beau:Cola
Sunt îmbrăcată în:Blugi gri si hanorac gri (gri rullz!)
Ascult:The GazettE-Guren
Privesc:The Vampire Diaries
Status mess:-----
Vorbesc pe mess cu:Nimeni
Citesc:Nimic
Mă gândesc la:Teza la mate care trebuie s-o dau
Dating:No one
Doresc:Mai multa Cola.
Iubesc pe4udu,Alexa,Daria 8
Nervoasă pe:Nimeni
Urăsc pe:Blonda din clasa mea
ÃŽmi lipseÅŸte10atul.Mi-e somn
Abia aştept să:Vina Duda de la scoala

Mood: Stresata
Status:MAMIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII~~
Locaţie: acasa
Mănânc:rabdari prajite
Beau:apa
Sunt îmbrăcată în:..haine de casa
Ascult:matematica
Privesc:functiile
Status mess:n-am
Vorbesc pe mess cu:Nimeni
Citesc:,,Copii liberatii'' de Marc LEvy
Mă gândesc la:FUNCTII
Dating:cu scoala de luni pana vineri de la 8 la 2 uneori la 3
Doresc:sa vina ziua mea
Iubesc pe:sora-mea
Nervoasă pe:graficul functiei f
Urăsc pe:-
ÃŽmi lipseÅŸte:somnul
Abia aştept să:vina ziua meeea *16 mai 10*
[Imagine: wqymg0.jpg]

Mood: Obosită, plictisită. .-.
Status: He's so stupid. ._.
Locaţie: În pat.
Mănânc: Am mâncat mai devreme.
Beau: Apă minerală.
Sunt îmbrăcată în: Pijama. xD
Ascult: Nu ascult muzică.
Privesc: Telefonul.
Status mess: prea mult fum.
Vorbesc pe mess cu: Nimeni.
Citesc: Dă.
Mă gândesc la: Mine, mine, mine şi mine.
Dating: Peste vreo oră cu nişte prieteni. :]
Doresc: Să nu-mi mai fie lene să-mi îndrept paru'. : ))
Iubesc pe: Mine, mine, mine ÅŸi mine.
Nervoasă pe: Nimeeeeeeeeeeni.
Urăsc pe: Idem. ;>
Îmi lipseşte: Vacanţa. T-T
Abia aştept să: Să-mi îndrept paru', să vină Dana de la şcoală şi să ies afară-

punct.

Mood15:-P
Status: lma, dear hug
Locaţie: acasa
Mănânc: o felie de tort
Beau:un pahar de vin alb <3
Sunt îmbrăcată în: in rochie O.o
Ascult: Rising Sun
Privesc: undeva
Status mess: e acel de sus
Vorbesc pe mess cu: cu nimeni
Citesc: nimic
Mă gândesc la: .
Dating: maine, cu facultatea
Doresc: sa castig saptamana viitoare
Iubesc pe: Cristi
Nervoasă pe: pe mine
Urăsc pe: ar fi cineva 39
ÃŽmi lipseÅŸte: Jenea 2
Abia aştept să: ma duc la party 105
[Imagine: aaaakip.jpg]

Mood: I'm so happy! Iubesc si iar iubesc! hug:X
Status: Iubirea e oarba - dupa ce iubirea iti fura ochii, ramani orb (sau ceva de genu' - cam asa ceva gandesc in legatura cu propozitia aia XD).
Locaţie: Acasaa~! Maine la in banca de la scoala. Of, nebunii aia, cat pot sa-i iubesc pe toti (bine, exceptii, dar acum pe toti - si pe cei care m-au injurat, batut, scuipat si etc. ^^xd).
Mănânc: Eh, e deja tarziu *rusinata*. >;)
Beau: Nimica, mai. Nu beam ceva fara tine, inafara de apa, desigur. ;]]
Sunt îmbrăcată în: Haine; pantaloni largi, stransi la glezna, albastri, dungi negre, tricou bleomaren cu un fluture argintiu pe el. ^^ Comode haine + soseste cu roz si albastru. :]]
Ascult: TRAX - Oh my goddess - dupa McDonald's cu clasa am ascultat melodia asta la telefonu' scumpicai de Dya (o iubesc pe oamana asta ;x, sper sa se inteleaga de ce era sa-i dau una in mecla lui Mihaele cand a atins-o sa-i dea parul dupa ureche sau gand mai aveam putin si ii rupeam umarul lui Dya tragand-o din bratele lui Alin - sac, sac, la el a fost o minciuna cu faza "sarutul de un minut", la mine e adevarata - cred ca a durat si mai mult daca nu am insel (oh, bisexuala de mine) si eu cu balonu' rosu si ea cu verde (;;] am vrut balonase si ea mi-a promis ca le luam dupa ce iesim din Mc - dulcea de ea ;x) si eu dadeam acolo cu balonu si era... minunat (mai ales ca ea se ferea cand dadeam cu balonu' - nu-i place cand se sparg baloanele si na ;]]). Oricum, cred ca o sa ascult... ori Block B, ori X-5 (cred ca a doua + Fantasy parca se numea melodia la care miscarea cu ... o dadeam pe spate pe Dya - oh, maniaca aia de k-pop *ce ma fac eu cu dragalasa aia? ;]]*).
Privesc: Ceea ce scriu si... *pam pam* punga lui frati'miu de Viva Cips cu smantana si... patrunjel parca (vai, nu-mi da ca ma ingras, ce... grijului e *aha*).
Status messenger cu: Sunt offline, mai.
Vorbesc pe messenger cu: T^T T_______T
Citesc: Ti-am zis deja. ;-j
Mă gândesc la: Viata mea minunata si perfecta. ;x
Dating: Pam pam, cred ca cu Dya saptamana asta, poate la un desen sau... la o paleta (mda, am jucat si noi azi cu o viata, phai~, eram genitale in acele momente - sa se inteleaga ca sarcasmul ma omoara ;-? :]]) sau ce-o mai vrea ea.
Doresc: Oh, sa stau cu toata familia in camera, eu pe canapea, cu o ciocolata calda in mana, sa fie iarna, soba sa fie calda, cu o patura pe mine si sa discutam... Ar fi atat de frumos. Pana si cei morti sa reinvie macar in acel moment. Ar fi minunat... Poate mi-ar da si lacrimile. Dar nu doar ei, ci si ceilalti care au murit si alte persoane (care mi-au ca niste mame si... ceilalti care m-au considerat ca o fica sau ceilalti... ;-? *sunt multi*).
Iubesc pe: Multi, dar pe Dya in special (mi-a placut cum ne intrebam lucruri pe drum sau cum eu mancam corcoduse si ea sapa pamantul pentru trandafiri :]] *yeah... sa se vada cine-i forta aici, adica ea daca nu v-ati prins :]]*.
Nervoasă pe: Nimeni. Sunt absolut fericita doar pentru ca traiesc si sunt sanatoasa (asta pana cand o sa ma duc la analize sa vad daca nu sufar de probleme cu glanda sau mai stiu eu ce).
Urăsc pe: Oh... prea multe intrebari. T______T Sau am scris eu o tona si de-aia? Eh, tot pe prima o aleg *vorbesc oricum ca o moara stricata, deci, n-ar fi o problema, eu deja m-am obisnuit, Dya da, ce sa mai conteze pe aceasta tema?*.
ÃŽmi lipseÅŸte: Pufy, Melisa, Rex, Sara si ceilalti caini si sticletele de la Mica. Oh... si de Robert (presupun ca asa il cheama pe cel de care ma indragostisem in vacanta la breaza - stateam in cabana lui Tanti Nuti - o iubesc pe femeie asta, iar ea pe mine ;]]) si de Cipli (Ciprian defapt... oh, ce-mi mai placea de el cand eram mica... inca imi amintesc cum ma tinuse pe picior cand eram o copila pe la unu noaptea cand - presupun - juca remi cu cineva sau... :]] oricum, mama a iesit la poarta, oh, incepuse sa-mi placa acolo 65) si de Glasu (porecla, il cheama Alex, ah... cat a mai crescut, dupa ce nu l-am vazut de ani de zile... a trebuit ca prostia mea sa-i zic ca ma duc sa continui sa-l alerg pe Gaby - tipul care m-a facut sa zambesc cand imi venea sa plang si caruia i-am cumparat un hamburger la McDonald + Stefy *Stefyyyyyyyyyyyyy* mi-a dat un leu ca i-am cerut lui Doamna, dar ea nu m-a auzit, si a scos el... ce cute *si Geanina, Alex, Florin ne-au dat inghetatele lor *nu conteaza cat erau* - ca tot ma plangeam eu lui Dya - masa de doua persoane la geam - ca vreau) si oh, imi e dor de zilele in care jucam cu Doamna Paula (Dumnezeu s-o ierte) remi sau carti, impreuna cu Grasu si Picea (eh, pacat ca sunt asa o tipa dulce, ca altfel sigur nu se mai baga in viata mea pentru ca sunt ca o... surioara mai mica pentru ea ^^ *si cica imi vrea fericirea*, oricum, apreciez tot ceea ce a facut...). Oh, ma opresc aici (desi as putea vorbi pana maine :]] *vorbareata de mine ;]]*).
Abia aştept să: Sunt asa de fericita~! Totul! Si teza de la matematica de maine! hug Nimic nu ma mai intereseaza. ;]] Si dea bea astept... defapt nu, dar totusi, am uitat sa-i zic lui Dya sa vedem cam ce servesc si cam cat costa restaorantul ala chinezesc de dupa coltul strazii mele, as vrea sa mergem acolo de ziua lui Oppa (Zico) din Block B - parca el era pe 4 septembrie sau... oricum, sa ne ducem acolo. :]]
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

Mood: <3
Status: <3
Locaţie: acasa
Mănânc: nimic.
Beau: apa
Sunt îmbrăcată în: pijamale
Ascult: My love - Justin Timberlake 21
Privesc: treaba mea.
Status mess:
Vorbesc pe mess cu: Edy si Spartacus.
Citesc: ce scriu.
Mă gândesc la: 15
Dating: cu somnul maine.
Doresc: sa ma duc in bucuresti.
Iubesc pe: mai multe persoane.
Nervoasă pe: nimeni.
Urăsc pe: aaa... 21 nimeni?
ÃŽmi lipseÅŸte: o bere.
Abia aştept să: plece tata in Serbia.



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Cel mai trist moment...cel mai dureros nemo-chii 44 25.864 25-12-2010, 03:28 PM
Ultimul răspuns: SnowFlake.


Utilizatori care citesc acest subiect:
3 Vizitator(i)