Animezup - forum manga si anime
Avatare si siguri la comanda ! - Versiune listare

+- Animezup - forum manga si anime (https://www.animezup.com/forum)
+-- Forum: Arhiva (https://www.animezup.com/forum/Forum-Arhiva)
+--- Forum: Recycle Bin (https://www.animezup.com/forum/Forum-Recycle-Bin)
+--- Subiect: Avatare si siguri la comanda ! (/Thread-Avatare-si-siguri-la-comanda)



RE: Avatare si siguri la comanda ! - Lover - 23-06-2009

Imi zice si mie pls daca pot intra in echipa? (am postat 2 comenzi la "inscrieri")


RE: Avatare si siguri la comanda ! - Lucifer - 23-06-2009

Va rog frumos nu mai multumiti sau faceti discuti in acest topic. nu e topic de declarat iubiri platonice and so on. Multumirile le faceti fie la sig sub sig puneti "multumesc x-ulescu" fie prin pm. si a doua chestie pe care as vrea sa o evitati este urmatoarea :

NU luati comenzi daca NU SUNTETI in echipa


va multumesc!





[Imagine: Untitled-1-4.png]

chibiko uite cu toti cinci insa data viitoare cand faci o comanda incearca sa te rezumi la 2 personaje
cu 5 e foarte greu de facut deoarece nu poti pune efecte fara sa te bagi peste focale :--?? sper sa iti placa am facut tot ce am putut


RE: Avatare si siguri la comanda ! - Lover - 23-06-2009

Oke...vreau si eu un set...
La sig as vrea sa combinati imaginile:
[Imagine: you__re_a_summer_storm_by_hiritai.jpg]

[Imagine: never_tired_of_waiting_by_hiritai.jpg]

[Imagine: a_glamorous_life_by_hiritai.jpg]

Uitati ce vreau:
Tipul cu lantul sa fie undeva in stanga...undeva mai in intuneric...Tipul roscat sa stea undeva prin dreapta...in lumina...si fata undeva in mijloc...Vreau sa para ca cei doi o vor...sper ca intelegeti...si vreau ca fata sa iasa parca din lumina...sper sa intelegeti si asta...text...poi vreau sa scrieti "Amorous Triangle"
La ava o vreau doar pe ea, iar textul sa fie "Pure Innocence"
THX in advance pupic!
Autor: Nibles, Amnon (de preferat) dar poate incerca oricine...
Marimi:
sig: 400x145
Ava: 100x120


RE: Avatare si siguri la comanda ! - Lucifer - 23-06-2009

~Sunako-chan~ Wrote: Hy! Am venit si eu dupa atata timp cu o comanda :
Img:
http://fc08.deviantart.com/fs39/f/2008/3..._cos22.jpg
aV:sa apara doar ursuletzul ala ,cu capul in jos.
Sign : Doar fata cu ursuletul
efecte si culori ceva potrivit
Text: Still a doll
Autor:cine poate si vrea
Sper ca nu am dat mari batai de cap.
___________________________
ok taken 4 w8 for editSmile

later edit: sorry amnon nu am vazut cand ai spus 21 nust ce e cu mine azi caldura astaSmile

Sunako: cum a zis si amnon in caz ca vrei sa vezi si varianta mea lasa un reply si o fac poti alege pe care o vrei nu se va supara nimeniSmile


RE: Avatare si siguri la comanda ! - PureMorning - 23-06-2009

(23-06-2009, 12:51 AM)Amnon A scris: Sunako-chan incerc eu sa iti fac setul . ^^"

^^" am zis ca il fac eu 65 si am facut ceva ..don`t kill me

[Imagine: dolllavacopy.png] [Imagine: hgghgjh.png] [Imagine: stilladollav.png]

[Imagine: stilladoll.png]

Sunako daca nu iti place poti astepta ca Gonty sa iti faca setul


Kido
[Imagine: kidosig1copy.png]

[Imagine: kidosig12.png]

[Imagine: kidosig2.png]

[Imagine: kodoavatcopy-2.png]

Sper ca acum e bine 4


RE: Avatare si siguri la comanda ! - nibbles - 23-06-2009

[Imagine: kjjgihkdgsavcopy.png] (în cazul în care vrei şi avatar)
[Imagine: kjjgihkdgscopy.png]

ok, am postat doar asta pentru că tu aştepti de ceva timp comanda


RE: Avatare si siguri la comanda ! - Lover - 23-06-2009

OK...sa trecem la subiect...as vrea sa va rog ceva
Nu mai sariti peste comenzi!!!(nu ma refer numai comanda mea) Cand v`ati inscris in echipa, v`ati asumat riscul de a face orice comanda, indiferent de cat de usoara/grea este! Cand am luat comanda lu` Mousy, mi`ati sarit in cap...la fel si la Mitzukai Yoru...De ce nu le`a luat altcineva? Daca stiati ca nu veti putea face anumite seturi, de ce v`ati mai inscris in echipa? Nu o spun cu rautate...doar ca unii asteapta setul...iar voi pur si simplu treceti mai departe...daca tot luati comenzile, luati`le la rand!

Edit: Am uitat sa spun...imi retrag comanda...


RE: Avatare si siguri la comanda ! - PureMorning - 24-06-2009

1.Faci spam
2. 7.Daca intr-o saptamana nu vi s-a facut setul poteti posta pentru a cere socoteala.Dar pana atunci va rog sa asteptati fiindca nu puteam fii mereu pe animezup sau pe net sau in ps.
Tu cand ai facut comanda? Azi ?..
3. 4.Pentru useri care nu fac parte din echipa si vor sa faca seturi ^_^ .Nu postati daca nu faceti parte din echipa!
Nu ti-a sarit nimeni in cap , dar nu faci parte din echipa deci nu ai voie sa iei comenzi 106

Mitsukai Yoru, Yulyutza_I, Isuzu, incerc eu sa va fac seturile dar nu stiu cat de repede le voi putea posta . Daca vrea altcineva sa mai ia din comenzi nu ma supar 4.

Edit:
Mitsukai Yoru
[Imagine: MYsig.png]

[Imagine: myavat.png]


RE: Avatare si siguri la comanda ! - Lucifer - 25-06-2009

Citat:buna, as dori o comanda ^^.. de nibles, daca se poate ^^
render: http://i183.photobucket.com/albums/x103/...nderII.png
detalii: ceva de genul acesta, nuami ca alte culori, alt fundal, alte brushuri. Asta e ideea, sper ca nu vei face la fel de absolut de groaznic si oribil cum am afcut eu ^^'. Daca ai alta idee de asezare n-am nimic impotriva ^^ ( doar la ce idei am eu 78... )
culori: ceva albastru luminos cu alb ^^
font: oh nu-l gasesc. este un scris de mana cu bucle maari, poate il stii ^^'. Daca nu-l stii, e bun si altul o.o'
text: ..flying through destiny..
domo arigato gozaimas ^^

ok ti-o fac eu 4 pana luni sper sa fie gata

@ nyzu
mai vreisa pricepi? NU ESTI IN ECHIPA NU FACI SI NU IEI COMENZI
pricepe odat! nu suntem robot, nu suntem platiti facem asta din placere insa avem si noi o viata...pe care trebuie sa o traim, pana cum fiecare comanda a fost onorata doar ca trebuie timp so aveti rabdare

nyzu ai incercat sa intri in echipa ti-am zis la inscrieri ca inca nu poti face parte din echipa inca esti la stadiul "brush-ul la putere" crezi ca daca cineva considera ca esti indeajuns de experimentata sa intri nu m-ar fi contrazis106 mai invata ps si mai siscutam dupa pana atunci nu mai lua comenzi...


RE: Avatare si siguri la comanda ! - nibbles - 25-06-2009

oh, ok ^_^" eu am ceva probleme cu photoshop-ul şi nu cred că pot face o comandă prea repede ( pc stupid! ) aşa că, ori va trebui să aibă ceva rabdare Stormyhunter (deşi a spus că vrea repede sig-urile) ori ia altcineva comanda ei.

îmi pare rau! T_T