Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Avatare si siguri la comanda !

Off: *looks above* LOL,DUUUUUUUDE,spune-i asta pe mess O.o' Nu aici

On: Yulyutza_I ,trebuie sa ai mai multe posturi,cam vreo 30[parca o.o] ca sa faci o comanda

Revenind,mersi mult Nibles o_o Arata foarte bine.Btw,daca nu iti iese al doilea nu-i nimic,desi,incearca <3 Please? *puppy eyes*
LOLNOPE

Citat:Am si eu nevoie de o semnatura insa nu e atat de simpla.
Marime: 300x93 px
Poza: http://th07.deviantart.com/fs25/300W/f/2...EVARei.png
Efecte: as vrea sa aiba cam aceleasi efecte ca si semnatura aceasta iar textul acelas font.
Nu doresc modificata sig-ul acela.Prima poza sa fie semnatura insa cu efectele de pe acel sig daca se poate iar textul cu acelas font.
Text: Anti Yaoi and Yuri Club Member.
Daca s epoate ca prima poza sa fie pozitionata cam unde este si tipul acela cu parul albastru. >.<
Cine ma poate ajuta si pe mine si e dispus pentru dureri de cap ? *puppy eyes*

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Hiyono, îmi aduc aminte că facusem chiar eu pe m-a comanda aia şi nah, nu s-a oferit nimeni (eu cerusem set-ul). Cred că aş putea să ţi-l fac eu ^_^

Nu vreau sa fiu sacaitoare oameni buni,insa a trecut aproape o luna de cand am rugat pe cineva.Daca nu se poate realiza,atunci am sa fac bine sa mi-o retrag,insa totusi se pare ca cineva a acceptat si a uitat de ea ? >.<

ok-ok, vina mea, doar că, când am vazut că ai facut altă comandă mi-am adus aminte şi am crezut că nu mai vrei
promit s-o fac repede ^_^"

(16-06-2009, 09:03 PM)Blood_Saya A scris: vreau si eu un set cu imaginea aceasta : http://farm3.static.flickr.com/2245/2320...5ecb8f.jpg

Sig: As vrea sa puneti NYU undeva unde pare dragut... si sa fie colorat..si un text care sa se potriveasca cu poza...eu nu gasesc nimic...nu e oblicatoriu...daca aveti inspiratie.
Avi: Nimic special. Sa fie normal.

O rog pe Liet daca are timp, daca nu altcineva.

46
[Imagine: 97943774.png]
~Thanks Rx~!~

Fa exact lucrul de care ti-e frica!


Okay, Blood_Saya, îţi fac comanda : ) sry că n-am vazut mai devreme, caci aveam destul timp să-ţi fac comanda.

Btw, I gotta say smthg: e ultima comandă pe care o mai iau prin intermediul topic-ului, deci prin urmare mă retrag din echipă. Dacă mai vrea cineva neaparat să poarte un set facut de mine, îmi trimiteti un PM sau, cine are id-ul meu, îmi zice pe mess.

So ... Blood_Saya, aşteaptă edit-ul Smile

(17-06-2009, 11:39 AM)~Sunako-chan~ A scris: Hy! Am venit si eu dupa atata timp cu o comanda :
Img:
http://fc08.deviantart.com/fs39/f/2008/3..._cos22.jpg
aV:sa apara doar ursuletzul ala ,cu capul in jos.
Sign : Doar fata cu ursuletul
efecte si culori ceva potrivit
Text: Still a doll
Autor:cine poate si vrea
Sper ca nu am dat mari batai de cap.
Ja ne!

nu vreau sa fiu stresanta dar ...mie nu imi i-a nimeni comanda in seama .?
.I dont need anyone in my life who does not want to be there.
.Sometimes i cant , sometimes i dont want to , and sometimes i dont even try.
.I am nostalgic , cinical and lonely , so i may hurt you.

well as vrea si eu doar un sig cu poza aceasta:
http://i305.photobucket.com/albums/nn235...-b2007.jpg
Dimensiuni alegeti voi, culori sa fie ceva ce sa se potriveasca, fundalul tot ceva floral if possible, and a little border. Si daca puteti pune o floare chiar in coltul borderului, sa para ca iese din sig floarea aceea ar fi super. (sper ca se intelege ce vreau -_-' *not very good at explaining*) a da si text, daca nu incarca prea rau: "Flower girl"
Puteti sa faceti si un avatar, dar nu e obligatoriu.

Multumesc anticipat, ja ne bye
[Imagine: elegance1.png]
Arigatou Luinil hug


Mi-as mai dori si eu inca doua siguri urgent ...
( am sa il port si pe cel cu sasori )
Sign 1 :
Imaginea asta
Sa se mai adauge efecte , dar sa ramana aceleasi culori .
Text : Stormyhunter
Fontul - nu conteaza

Sign 2 :
Imaginea asta
Efecte , culori , dimensiuni ... puteti face ce vreti
Text : Be happy ! [daca se poate as vrea sa fie scris undeva in dreapta pe verticala ]
Font :Arial Narrow ( daca se poate )

Autor : Daca poate nibles daca nu altcineva care are timp ....

Multumesc mult !

Stormyhunter .........................................................................

KEiho

[Imagine: keiavat.png]

[Imagine: ksign.png]

Sunako-chan incerc eu sa iti fac setul . ^^"



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Concurs de avatare Ana 5 4.166 18-12-2010, 03:27 PM
Ultimul răspuns: Ana
  Ce se va intampla cu :"Avatare si siguri la comanda !" Ryuu 1 2.887 18-11-2009, 10:19 PM
Ultimul răspuns: Tox
  Avatare Magica Bloom 3 3.373 30-03-2008, 09:36 PM
Ultimul răspuns: Lye
  Avatare Magica Bloom 3 3.736 01-03-2008, 06:00 PM
Ultimul răspuns: Flaw


Utilizatori care citesc acest subiect:
9 Vizitator(i)