Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Un nou membru
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.

Yanagisawa Hanako

Vad ca trebuie deschis un topic aici asa ca nu mai ezit:
Salutare la toti! Spuneti-mi Yanagisawa sau Hanako (e mai usor fiindca e numele nickului), dar pt cei care sunt curiosi, numele meu este Ani. Am 14 ani, dar foarte curand voi avea 15.
anime-urile preferate: Blue Gender, Inuyasha, Jigoku Shoujo, Kiddy Grade, Povesti cu fantome, Trigun, Cowboy Bebop, Gallery Fake, Paradise Kiss, Slayers, R.O.D. si cam atat.
muzica: aproape de orice fel, inafara de manele si populara. Formatii preferate: nightwish, evanescence, backstreet boys, rammstein, tatu etc.
Restul voi spune la intrebarile voastre.
Ne mai intalnim pe forum! Va pup!

Yanagisawa Hanako

Buna Maary! Multumesc ca m-ai intampinat. Ce poza superba de welcome!
Unltimul anime vazut? Cred ca Paradise Kiss dar nu sunt sigura
culoarea preferata: albastru (dar nu acela tipator)
numar preferat: sincer niciodata nu m-am gandit la asta, dar daca imi amintesc bine, zodiacul imi spune ca unul dintre numerele norocoase imi este nr 3.
anotimpul preferat: toamna
materia preferata: matematica urmata de geografie
Sper sa ne mai intalnim pe forum!
Buna Yanagisawa Hanako,

Asteptam mai multe posturi de la tine si sper sa te simti confortabil aici. Te felicit pentru muzica pe care o asculti, dar mai ales ca-ti place nightwish.

Ai grija.
Laliho Anni.Si Welcome pe Animezup!Sper sa te acomodezi repede aici.si mie imi place Evanescence...iar dintre anime-uri,aproape toate din cele enumerate din tine+inca(,)cateva.Nu imi mai ramane sa iti spun decat Have fun,spor la postat si no spam(cred ca o sa inebunesc cu chestia asta).App...numele meu este Andra(Andrada)sau Angeli...imi zici cum vrei tu!