Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Un nou membru

#1
Vad ca trebuie deschis un topic aici asa ca nu mai ezit:
Salutare la toti! Spuneti-mi Yanagisawa sau Hanako (e mai usor fiindca e numele nickului), dar pt cei care sunt curiosi, numele meu este Ani. Am 14 ani, dar foarte curand voi avea 15.
anime-urile preferate: Blue Gender, Inuyasha, Jigoku Shoujo, Kiddy Grade, Povesti cu fantome, Trigun, Cowboy Bebop, Gallery Fake, Paradise Kiss, Slayers, R.O.D. si cam atat.
muzica: aproape de orice fel, inafara de manele si populara. Formatii preferate: nightwish, evanescence, backstreet boys, rammstein, tatu etc.
Restul voi spune la intrebarile voastre.
Ne mai intalnim pe forum! Va pup!

#2
Buna Maary! Multumesc ca m-ai intampinat. Ce poza superba de welcome!
Unltimul anime vazut? Cred ca Paradise Kiss dar nu sunt sigura
culoarea preferata: albastru (dar nu acela tipator)
numar preferat: sincer niciodata nu m-am gandit la asta, dar daca imi amintesc bine, zodiacul imi spune ca unul dintre numerele norocoase imi este nr 3.
anotimpul preferat: toamna
materia preferata: matematica urmata de geografie
Sper sa ne mai intalnim pe forum!

#3
Buna Yanagisawa Hanako,

Asteptam mai multe posturi de la tine si sper sa te simti confortabil aici. Te felicit pentru muzica pe care o asculti, dar mai ales ca-ti place nightwish.

Ai grija.
[Imagine: 36343631.png]Ura e cea mai mare sursa de energie dintr-o fiinta omeneasca.[Imagine: 36343631.png]

#4
Laliho Anni.Si Welcome pe Animezup!Sper sa te acomodezi repede aici.si mie imi place Evanescence...iar dintre anime-uri,aproape toate din cele enumerate din tine+inca(,)cateva.Nu imi mai ramane sa iti spun decat Have fun,spor la postat si no spam(cred ca o sa inebunesc cu chestia asta).App...numele meu este Andra(Andrada)sau Angeli...imi zici cum vrei tu!
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light






Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  membru nou saurian 6 2.877 27-06-2014, 10:41 AM
Ultimul răspuns: saurian


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)