Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Adevar sau provocare
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
(15-07-2009, 10:09 PM)...:::Dee_Duu:::... A scris: [ -> ]Next
Pe urmatorul user care va posta il provoc sa scrie ca "Sunt mic si beau laptic" de vreo 19 ori!(sa fiu sincera mie nu-mi place laptele)

Sunt mic si beau laptic
Sunt mic si beau laptic
Sunt mic si beau laptic
Sunt mic si beau laptic
etc. etc.
Offf... frate nu puteam sa scriu de 19 ori pentru ca ocupam prea mult spatiu si in plus arata cam urat. De 4 ori cred ca ajunge

Next - Provoc urmatorul user sa promita ca se lasa de hentai [trebuie sa fie cineva obsedat de hentai ]
Ma las de ele 10 ( probabil! ) Iar daca imi vor placea vreodata , promit ca am sa le las inainte sa le visez si noaptea-n somn.


Adevar: Crezi in Dumnezeu? Sau este doar o fatada a oamenilor slabi?
Adevar: Crezi in Dumnezeu? Sau este doar o fatada a oamenilor slabi?
da ,desigur ca eu cred in Dumneze ,altfel nici nu as fi mers la concursul de religie si probabil nu am fi castigat locul I .
next :este adevarat ca uneori nu spui se crezi sau simti cu adevarat ,de teama respingerii de ceilalti ?
Next iti plac piersicile?(am mancat una acum 12 secunde)
desigur ca imi plac ,am prin bucatarie una ,dar deocamdata nu mi-e foame .
next :este adevarat ca iti plac caii?
Ador caii negri Smile Sunt pur si simplu superbi.
Acum sa te vedem urmator user 10
ADEVAR:
Este adevarat ca ti-au fugit ochii la iubitul celei mai bune prietene? (la iubita celui mai bun prieten ?)
Oh da... tre sa recunosc ca mi s-a intamplat odata sa raman cu o privire d-aia doritoare ce da p-afara de saliva si asta mai se intampla dar nu inseamna ca ne indragostim de ei dak ii consideram good-looking si nici ca ne tradam prietenele. E doar o catalogare in mintea noastra a unui tip de baiat frumos.

Next: Este adevarat ca... te-a ametit dragostea?
Pai ce sa spun... Ah! Dragostea asta vine si pleaca Si apropo m-a ametit rau de tooooot uhhhh ^__^

#Next#
Adevar:
Ai dori sa-mi fii prietena/prieten sau sora/frate?
ok ar fi fun sa-ti fiu frate dar ma rog...

acum cine-mi da o provocare mai de doamen ajuta..cand zic asta ma refer sa nu fie ceva banal
Te provoc sa pui o poza/poveste caraghioasa cu tine4
O poveste caraghioasa am sa aleg e mai mult tembela decat caraghioasa ca nu prea am povesti caraghioase ci mai mult povesti de genul near death experience. o sa pun una din acela deoarece pentru mine sunt caraghioase, mai exact faptul ca nu am muit ci am scapat cu viata din fiecare. Poate o sa vi se para ridicol sa aleg o astfel de poveste insa....mie mi se par amuzante, mai mult e amuzant cat pot fi de tont si bleg.

Povestea pe care am ales-o este destul de anormala insa este foarte amuzanta daca nu iei in seama faptul ca e cam "rosiatica". Intr-o zi am luat un ceas si am vrut sa-l asez pe peretele de la mine in camera si nu aveam unde, fortat de situatie am fost nevoit sa bat un cui. Incep sa bat cuiul, facand abstractie de prostia mea si de faptul ca nu eram atent la ce faceam ci la muzica data la maxim in camera mea, constat dupa ceva vreme ca aveam mana stanga putin cam umeda, ma intreb ce naiba se intampla si ma uit spre perete si mai exact spre cuiul pe care, teoretic il tineam, cuiul nu se mai afla unde il lasasem ci era acum doar un punct pe perete si nimic mai mult insa begetuele mele erau relativ mai inguste deoarece cam dadusem de 5-6 ori cu ciocanul in ele. NU m-a durut insa cateva zile nu am mai putut posta sau sa fac altceva. Incercand sa apreciez partea buna am facut o noua pictura pe peretele din camera mea Cam a douazece-a tot din astfel de evenimente, au rezultat si celelalte. Ironia sorti e ca nu-mi pare deloc rau ca am peretii pictati deoarece fiecare pictura marcheaza ceva special pentru mine.....Nu ca ar avea vre-un rost sa dezbat astfel de lucruri deoarece nu folosesc nimanui ca sa folosesc un citat ar trebui sa-mi amintesc si al cui este insa nu pot de aceea va voi spune doar ideea, mai exact esenta citatului "inutilitatea". Acum ca am terminat cu asta.

mai vreau o provocare ca sa nu ma plictisesc
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20