Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Adevar sau provocare
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
ok provoc urmatoarea persoana sa.....imi zica un film horror pe care l-a vazut si sa-mi zica si mie niste formatii de rock mai de doamne ajuta ca sa nu adorm aici
Foarte bine atunci ^_^" ...
Pai un film horror ... Razboiul familiei Watson , un film de la care am avut cosmaruri , cu toate ca l-am mai vazut odata dupa .
Formatii ... Le voi spune pe cele care imi plac , nu de alta , dar nu stau sa le insir aici pe toate care exista ...
City Sleeps si Muse 10 ...

Next : Provoc userul urmator sa spuna numele ( nickul ) , userului pe care il admira ^.^ !
daca chiar vrei sa sti o sa spun...mitsusaki yoru...de ce o admir deoarece e foarte talentata*ca scriitoare cel putin*
provoc urmatorul user sa spuna numele animeului pe care il detesta
off 39 let's think... am vazut un anime mai demult, nu stiu numele, care efectiv era silly. grafica proasta, ideea scarboasa.
*next*
provoc urmatorul user sa spuna cu cine se intelege cel mai bine de pe zup... ^____________^
provoc urmatorul user sa spuna cu cine se intelege cel mai bine de pe zup... ^____________^
ah ,foarte simplu .Elusive Wolf
next:provoc urmatorul user sa spuna pe cine detesta cel mai mult de pe site
provoc urmatorul user sa spuna pe cine detesta cel mai mult de pe site.
off 46 bine, am sa spun, nu vreau sa iasa scandal, dar raspunsul este: D.D.A, care a fost Dee_Duu si mai apoi Dee_Dush.

*next* provoc urmatorul user sa-si spuna parerea despre mine :-S [i'm scared]
*next* provoc urmatorul user sa-si spuna parerea despre mine [i'm scared]
Parerea mea ...sa ma gandesc....nu iti face griji nu este una rea....imi pari o persoana buna,poate putin sensibila .Din cate am vazut prin reputatiile tale ,cred ca esti o persoana sociabila .Deci parerea mea despre tine este una buna
next:te provoc sa-mi spui care crezi ca e relatia mea cu Lolli Pop
next:te provoc sa-mi spui care crezi ca e relatia mea cu Lolli Pop
Daca veti fi prietene , sicer cred ca veti fi echipa de neinvins ... Poate , indirect a fost o relatie plina de scantei , totusi a fost una buna si cred ca va fi si mai buna , daca nu va certati ... So .. pace !

Next : Este adevarat ca te enerveaza emisiunile de gen Dan Diaconescu ?
Este adevarat ca te enerveaza emisiunile de gen Dan Diaconescu ?
ah, nu, nu ma enerveaza. ma amuza... adica cat de prost poti sa fi crezi ca ce se intampla acolo e true?!

*next* e adevarat ca sunt enervanta? (imi trebuie mai multe pareri nu numai parerea unui baiat [se stie el])

OFF: blueangel, sunt mai mult decat sensibila 4
E adevarat ca sunt enervanta? (imi trebuie mai multe pareri nu numai parerea unui baiat [se stie el])
Nu , nu esti , cu toate ca te superi destul de usor ... Mie una nu mi se pare ca esti enervanta , dar cine stie ? Poate cu alti 21

Next : Este adevarat ca urasti sa te certi cu alte persoane din motive banale ?
hah..*evil smile* eu nu m-am certat in viata mea cu nimeni....dar singurele lucruri care ma fac sa ma enervez sunt cele banale..in consecinta raspunsul la intrebarea ta e Nu..
next...E adevarat ca persoana care o sa raspunda s-a inscris in competitia de ficuri?lipsa de inspiratie
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20