Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Hello
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.

.::Mariko Emina::.

Sunt noua...si m-am cam ratacit ma ajutati ??? 10
Sa ma prezint...ma numesc Andreea am 13 ani si sunt clar,o fana anime am vazut multe animeuri,printre preferatele mele sunt :Naruto,Inuyasha,Fruits Basket,Kiddy Grade...Kaleido Star si nu mai stiu x_x
Imi place sa-mi fac prieteni , acesta fiind un hobby dar imi mai place sa merg cu rolele sa patinez...sa joc volley sau hanball
Konichiwa Andreea...Iti urez un calduros "Bun venit!".Sper sa te simti
bine pe Animezup si sa-ti faci multi prieteni.Succes la postat
si No Spam 4
Ce muzica asculti?

.::Mariko Emina::.

Ms pt intampinare ! Ascult orice muzik mai putin manele...si nici rock decat unele melodii in rest orice ^^

iuliana_rin

bun venit pe animezup andreea!sper sa te simti bine aici si sa-ti faci prieteni.si eu ascult orice in afara de manele;deci avem ceva in comun
de ce spui ca te-ai ratacit?
happy posting and no spam!
Bine ai venit pe Animezup, Andreea! Ne bucuram sa te avem printre noi! Interesante hobby-uri ai, mai ales mersul cu rolele. Ma gandesc sa imi iau si eu o pereche cand o sa mai fac rost de niste bani 65
Happy posting and have fun here ^^

Kyo

welcomes 4 .
hei bunaaaa...nu sunt eu persoana potrivita pentru chestii din astea fiindca nu imi gasesc cuvintele niciodata4..dar tot ce vroiam sa itzi spun e ca ma bucur ca s-a mai loghat cineva itzi ureaz no spam shi multe posturriii pe zup ^ ^...hei vad ca eshti fan sakura ..me too welcome in the club 4