Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hello

#1
Sunt noua...si m-am cam ratacit ma ajutati ??? 10
Sa ma prezint...ma numesc Andreea am 13 ani si sunt clar,o fana anime am vazut multe animeuri,printre preferatele mele sunt :Naruto,Inuyasha,Fruits Basket,Kiddy Grade...Kaleido Star si nu mai stiu x_x
Imi place sa-mi fac prieteni , acesta fiind un hobby dar imi mai place sa merg cu rolele sa patinez...sa joc volley sau hanball

#2
Konichiwa Andreea...Iti urez un calduros "Bun venit!".Sper sa te simti
bine pe Animezup si sa-ti faci multi prieteni.Succes la postat
si No Spam 4
Ce muzica asculti?
[Imagine: Untitled-1.png]

#3
Ms pt intampinare ! Ascult orice muzik mai putin manele...si nici rock decat unele melodii in rest orice ^^

#4
bun venit pe animezup andreea!sper sa te simti bine aici si sa-ti faci prieteni.si eu ascult orice in afara de manele;deci avem ceva in comun
de ce spui ca te-ai ratacit?
happy posting and no spam!

#5
Bine ai venit pe Animezup, Andreea! Ne bucuram sa te avem printre noi! Interesante hobby-uri ai, mai ales mersul cu rolele. Ma gandesc sa imi iau si eu o pereche cand o sa mai fac rost de niste bani 65
Happy posting and have fun here ^^

#6
welcomes 4 .

#7
hei bunaaaa...nu sunt eu persoana potrivita pentru chestii din astea fiindca nu imi gasesc cuvintele niciodata4..dar tot ce vroiam sa itzi spun e ca ma bucur ca s-a mai loghat cineva itzi ureaz no spam shi multe posturriii pe zup ^ ^...hei vad ca eshti fan sakura ..me too welcome in the club 4
back in black
I'll bite you, so don't bite me.
I am all the little things you hate

[Imagine: zvx369.png]
I was a sinner, a bad girl, Lord pardon me
I was deaf, dumb and blind, but know I can't see






Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)