Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Casatoreste, ignora, ucide.
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Sesshomaru ( Inuyasha ), Kard ( DN Angel ) , Ino Yamanaka ( Naruto Shippuuden )

Ma marit cu Sesshomaru [uu...sexy guy], il omor pe Kard [srry, hate DN angel] si o ignor pe Ino [mai intrebati??].

Next: Ikuto [shugo chara], Karin [Naruto] si Sasuke [Naruto]
Ikuto [shugo chara], Karin [Naruto] si Sasuke [Naruto]
Hi Hi Hi Hi Hi !!! .
Sa vedem , sa vedem.Ma voi casatori cu Ikuto din Shugo chara.De ce ? tipul asta este adorabil si are o privire atat de cute.Imi place parul lui si felul de a fi.Adaugandu-se si micul Yoru,chara-ul lui.Este atat de cute,de fapt amandoi sunt.iar Ikuto este un tip ce merita toata atentia ^^.Imi place foarte tare .
Igor -> pe Karin.De ce? Chiar nimic prea personal,sau altceva,But cineva trebuie ignorat si nu am un motiv atat de strasnic sa ucid,so ignoratul este perfect pentru moment ^^
De ucis il voi ucide pe Sasuke uchiha din Naruto,de ce? Nu am nimic cu el arata super tare,dar totusi gandurile sale ( ma refer la plecarea sa din sat ) ma enerveaza si mi se par lipsite de noima.Dupa parerea mea aici a actionat prea impulsiv,asa ca pentru asta merita sa il ucid :die:

Next :
Nobu ( Nana ) , Takuto ( Full Moon Wo Sagashite ) , Victoria ( Hellsing )
Nobu ( Nana ) , Takuto ( Full Moon Wo Sagashite ) , Victoria ( Hellsing )
uhm 39 ..ma casatoresc cu Nobu because he`s so cute si imi place cum gandeste...si arata bine
Il ignor pe Takuto pentu ca nu cunosc personajul 4
Si o omor pe Victoria pentru ca a ramas singura optiune 21 ...
next: Pein[Naruto],Takumi [Nana],Misuzu[Air]
next: Pein[Naruto],Takumi [Nana],Misuzu[Air]
Oh my God ^^' let me see..Este greu ( un personaj imi este necunoscut - Misuzu,dar nu stiu pe cine aleg sa ma casatoresc,because Takumi - Pein..grea legere...)
Hmm de casatorit ma voi casatori cu Takumi din anime-ul Nana.De ce?Pentru ca are parul negru 21 .I have a crush on boys like that..Hmm desi modul lui de a gandi cateodata nu imi place,nu pot spune ca nu este cute,ca nu arata bine and stuff.>Este un personaj interesant.So come on Takumi !! ^^'
De ignorat il voi ignora pe Pein,nu am nimic personal cu acesta dar trebuie sa ignor pe cineva,asta este clar.Asa ca il voi ignora pe el.
iar de ucis o voi,sau il voi ucide pe Misuzu din Air.Motivul?Nu cunosc personajul...
Next:
Mello ( Death Note ) , Lucy ( Elfen Lied ) , Orochimaru ( Naruto )
Ma casatoresc cu Mello si vom manca impreuna multa ciocolata 19
O ignor pe Lucy ca nu m-a prea impresionat acest personaj
Il ucid pe Orochimaru pentru ca la inceput n-aveam chiar nimic cu el, dar deja devine cam scarbos.

Next:
Ed (Full Metal Alchemist); Vash (Trigun); Kagome (Inuyasha)
Ed (Full Metal Alchemist); Vash (Trigun); Kagome (Inuyasha)
Hmm sa vedem ^^' Nu este prea greu de ales de aceasta data.
ma voi casatori cu Ed,chiar daca este mic de intaltime si blond 21 Dar imi place foarte mult,este interesant,si este un alchimist ^^ O sa imi faca chestii dragute 24 .Eh oricum este cute,so I'm gonna marry him.
De ignorat il voi Ignora pe Vash nu am nimic cu el,personal,desi uneori ma scotea din minti ( in unele faze din anime era destul de stresant )
O voi ucide pe Kagome din Inuyasha,hmm sumimasen Kagome-chan..But cineva trebuie ucis in acest joc,si se pare ca tu ai fosta leasa pentru aceasta ^^'. Why?Hmm au fost unele faze din anime in care as fi vrut sa te dau afara de acolo.Si pentru ca nu m-a impresionat ca personaj o.o Sorry but that's the truth.
Next:
May Wong ( Kaleido star ), Kousuke ( Spirala ) , Kurama ( Yu Yu hakusho )
May Wong ( Kaleido star ), Kousuke ( Spirala ) , Kurama ( Yu Yu hakusho )

Cu siguranta ma casatoresc cu Kurama 21. I love that fox, nimic mai mult de adaugat.
Il ignor pe poor Kousuke. Imi place tipul, dar de casatorit imi gasi si decat sa-l omor mai bine-l ignor.
O omor pe May. La inceput mi-era simpatica, dar la un moment dat a devenit pur si simplu stresanta.

Next:
Miroku (Inuyasha), Sango (Inuyasha), Naraku (Inuyasha)
Miroku (Inuyasha), Sango (Inuyasha), Naraku (Inuyasha)
Well Well se pare ca ma voi casatori cu fustangiul de Miroku . Imi place cum arata tipul si chiar si cu iesirile lui prea de "afemeiat" mie imi place . Asa ca pregateste-te Miroku pentru ca nu am de gand sa te slabesc,te tin din frau * evil laugh *
De ignorat o voi ignora pe poor Sango-chan..O ador , imi place foarte mult de ea dar cum cineva trebuie sa fie ignorat o voi ignora pe ea o.o
De omorat il voi omora pe Naraku.Nu imi place,ma enerveaza si este un tip total pe dinafara.merita sa moara cu tot cu toate gandurile lui stupide.Die Naraku :die:

Next :
Zetsu ( naruto ) , Sagara Sousuke ( Full Metal Panic ) , Misa Amane ( Death Note )
Ma casatoresc cu Misa deoarece este si draguta si ai pus doi baieti si nu sunt homo21
Il ignor pe Sagara Sousuke deoarece este can ciudat cand vine vorba de protectia cuiva si devine...cum sa zic...nu mai zic mai bine21
Il ucid pe Zetsu din Naruto ca nu il suport deloc si este cam ciudat si mai bine ar prinde muste ca deja arata ca o capcana de muste21

next:
Rosette(Chrono-Cruciada) George(Paradise kiss)
and Sasuke(Naruto)
ma casatoresc cu George :X because he's nice ...e misterios, arata bine...desi are parul ala 40 ..si in plus creea za niste haine absolut superbe 71
o ignor Rosette pentru ca nu cunosc personajul
si il omor pe Sasuke (nu stiti cat am asteptat asta :dead: ) pentru ca ma enerveaza, numai razbunare are in cap..si in plus m-am saturat de el..toata lumea Sauke in sus Sasuke in jos , Dieeee!!! :die:
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21