Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Casatoreste, ignora, ucide.
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Hayato Gokudera [ Katekyo Hitman Reborn ]
Near [ Death Note ]
Victoria [ Hellsing ]
So ma casatoresc cu Near deci pur si simplu il ador pe near :X:X
Il ignor pe Victoria desi imi place stilul ei da nu am ce face
Si o omor pe Hayato Gokudera habr nu am cine e si nici nu imi place cum arata

Zero [Vampire Knight ]
Irie naoki [itazura na kiss]
Botan [yuyu hakusho]
Next : Hibari Kyoya [ Katekyo Hitman Reborn ] , Hiei [ Yu yu Hakusho ] , Reira [ NANA ]

Pei... ne casatorim cu Kyoya 65 he looks awesome
Il ignoram pe hiei ca si el e dragutzel da nu e genu nostru ^_^
Si o ucidem pe Reira ca n-am auzit de ea in viatza vietzilor noastre 21

Next:
Gilbert [Pandora Hearts], Cloud [Final Fantasy], Shinobu [Junjou Terrorist]
Sa vedem.....Ma casatoresc cu Shinobu ca pare destul de dragutz ,il ignor pe Cloud chiar daca pare frumuÅŸel ÅŸi il omor pe Gilbert ca asta a mai ramas 4
next: Light(Death Note),Sai(Naruto Shippuden) ÅŸi Sinistra(Kiddy Grade)
Aaaaah ^o^ ma casatoresc cu Raito pt ca ii suna misto numele in japoneza 21 + ca... e genu meu... 5
Si~ il ignor pe Sai ca e perv rau
Shi... o omor pe Sinistra ca nu mai stim cn este

Next:
Ranka Lee [Macross Frontier] ; Iwaki-san [Haru wo Daite Ita] si... Sora [Kingdom Hearts]
Paay... Ma casatoresc Ranka Lee pentru ca e frumusica si e singura fata enumerata de tine. Il ignor pe Sora, desi mi-a placut personajul lui in Kingdom Hearts and il ucid pe Iwaki-san pentru ca nu mi se pare frumos, plus ca n-am auzit de el 21 [ acu cautai o poza cu el pe net 21 ]

Neeext XD : Lelouch Lamperouge [ Code Geass ], Roxas [ KIngdom Hearts] and Mio [ K-ON! ]

Angel-Asakura

ma casatoresc cu Lelouch(e super cute si kawaii)...o ignor pe Mio(asta pt ca e draguta si nu vreau sa o ucid)...si il KILL pe Roxas

next:Saya(blood+),Ichigo(Bleach),Sango(Inuyasha)
So, ma casatoresc cu Ichigo pentru ca e singurul baiat enumerat, nu din alte motive, o ignor pe Sango, desi in realitate o admir si o omor pe Saya pentru ca nu am alta optiune.

next:

Zero (Vampire Knight), Kagome (Inuyasha), Yuki (Gravitation)
Mdeah poi....
Gonna be with Yuki... bad but ugly 21
Gonna ignore Zero cuz he's a vampire
And gonna kill Kagome cuz I don't watch Inuyasha

As for next:
Akashia Moka [Rosario to vampire] Ayase [Okane ga nai] si... Lettuce Midoricawa [Tokyo Mew Mew

enjoy ^-^ hihihi
Poi sa vedem..M'as casatori cu Ayase 71 blondutul ala e asa sexy 4 si inocent xD

As ignora'o pe Moka ... >__< e draguta..dar...prea pinky sa zic asa ...

Iar pe Lettuce Midoricawa o omor..nu o suport si gata 21 10


Next : Kira {Death Note} , Sasori {Naruto} , Simca {Air Gear}
Să vedem.. Nu e nici o fată, înafară de Karin în enumeraţia ta. >_<

Deci... Mă căsătoresc cu Dino. Nu sunt gay, dar pe Karin o detest. Mie chiar îmi place stilul lui Dino, deci mai bine zis l-aş vrea drept frate. În fine...
Îl ignor pe Arucard pentru că n-am nimic cu acest personaj and it's better to ignore than killing him.
Şi o omor pe cea mai urâtă fiinţă numită Karin. Nu o pot suporta pe fata asta. Nici în anime, nici ca aspect. E grasă şi are nişte picioare... Mă sperie pur şi simplu..

Next: Orochimaru [Naruto] , Hitsugaya Toshiro [ Bleach ] Misa Amane [ Death Note ]
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21