Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Manga
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Saluuuut tuturor; da, stiu, am cam tras chiulul pe aici in ultima vreme.. phew, cred ca n-am mai postat din toamna.. Nu' ca v-a fost dor de mine? 5

Anyway, am tot dat search si n-am gasit nimic concret despre manga VK, asa ca m-am decis sa fac eu un thread. Dupa cum probabil stiti deja, aceasta s-a incheiat odata cu cel de-al 93-lea capitol.. un final de tot *stitivoice*, dupa parerea mea.. dar fie.

Deci, daca tot suntem aici, a citit cineva toata manga? Ce parere aveti despre final, a fost zeki sau yume? Eu sincer sunt inca profund dezamagita, asa ca las pe altcineva sa isi exprime opinia si poate o s-o fac si eu apoi..

aaaa, ca tot aflai ca e in "functiune" proiectul mangazup, ce-ati zice sa o traducem? chiar si acum sunt o gramada de fani si eu zic ca merita.. primele 8 capitole sunt inca pe site vad. e doar o idee.. ;3 entuziasmul este de vina.
http://animezup.com/forum/Thread-Vampire...ire+Knight

+

N-au mai fost doritori pentru manga "Vampire Knight", asa ca fost abandonata. Momentan, cei din staff-ul MangaZup, sunt ocupati. Deja sunt proiecte lungi "in desfasurare" (din cate stiu).
Cum vreti, oricum.