Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Vampire Knight] Manga

#1
Saluuuut tuturor; da, stiu, am cam tras chiulul pe aici in ultima vreme.. phew, cred ca n-am mai postat din toamna.. Nu' ca v-a fost dor de mine? 5

Anyway, am tot dat search si n-am gasit nimic concret despre manga VK, asa ca m-am decis sa fac eu un thread. Dupa cum probabil stiti deja, aceasta s-a incheiat odata cu cel de-al 93-lea capitol.. un final de tot *stitivoice*, dupa parerea mea.. dar fie.

Deci, daca tot suntem aici, a citit cineva toata manga? Ce parere aveti despre final, a fost zeki sau yume? Eu sincer sunt inca profund dezamagita, asa ca las pe altcineva sa isi exprime opinia si poate o s-o fac si eu apoi..

aaaa, ca tot aflai ca e in "functiune" proiectul mangazup, ce-ati zice sa o traducem? chiar si acum sunt o gramada de fani si eu zic ca merita.. primele 8 capitole sunt inca pe site vad. e doar o idee.. ;3 entuziasmul este de vina.
[Imagine: dh4h3a.png]

~.~
„Nu poti cunoaste cu adevarat decat ceea ce renunti a stapani.”

#2
http://animezup.com/forum/Thread-Vampire...ire+Knight

+

N-au mai fost doritori pentru manga "Vampire Knight", asa ca fost abandonata. Momentan, cei din staff-ul MangaZup, sunt ocupati. Deja sunt proiecte lungi "in desfasurare" (din cate stiu).
Cum vreti, oricum.
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)