Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Hello !
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Hey. Eu sunt Adda ,am 17 ani si iubesc tot ce tine de anime si manga.Imi place muzica rock , ciocolata , imi place de asemenea sa citesc carti si fanficuri.Cum am ajuns sa-mi fac un cont? Intr-un moment de plictiseala maxima si pura inspiratie m-am gandit sa-mi fac si eu unul.Bineinteles stiam de acest site de ceva timp dar chiar nu stiu de ce m-am gandit atat de tarziu sa imi fac un cont.Pai cam atat despre mine...
Sunt incantata sa devin membru Animezup!
Bine ai venit pe Animezup, PorcelainSoul!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
HEy sweets! Bine aic venit pe l noi!
Care a fost primul anime pe care l-ai vazut? Care este prefertul tau?
Eu momentan sunt obsedata dpa skip beat! l-am vzut de atatea ori incat nici nu mai tin minte nr.
Si mzic rock, hm? Trupe preferate?
M opresc ici, las si pe alti sa te intrebe10
Distractie pacuta!
Hey multumesc :3
Pai primul anime vazut a fost Hell Girl care pur si simplu m-a fascinat si asa am ajuns in lumea anime ,dar preferatul meu este Kuroshitsuji.
Sincer inca nu am vazut Skip Beat dar este pe lista mea de anime-uri pe care vreau sa le vad.
Trupe preferate ar fi Hollywood Undead , Thousand Foot Krutch , Linkin Park iar lista mea continuaSmile
Salut Adda si bun venit pe la noi! Sper sa te simti cat mai bine si sa-ti faci prieteni multi.

Daca ai nelamuriri in legatura cu ceva, te rog sa apelezi la staff. Nu muscam prea tare. ^^

Oh. Ce iti place sa citesti?

O zi faina si ne citim pe aici! m/
@Agrona Multumesc! Pai imi plac mai multe genuri cum ar fi : actiune, drama, horror si romance iar in legatura cu fanfiction atat normale cat si yaoi . O zi faina si tie ^.^
@yaoi maniac Daca te referi la liceu sunt la profil real .Visul meu maret? Hm...sa ajung designer vestimentar :3 Da , am citit regulamentul si stai linistita promit ca voi respecta regulile.

Aly

Bun venit pe animezup Adda! Ne bucuram ca, asa tarziu, macar te-ai decis sa ni te alaturi :p

Daca ai vreo problema nu ezita in a ne contacta!



Hmm, ai vreun anime si/sau manga si/sau fic favorit? 5
@Aly Multumesc !!
Anime preferat :Kuroshitsuji
Manga preferat4arker Than Black
FanFiction preferat: More than brotherly love , l-am citit acum ceva vreme dar tot ramane preferatul meu ?