Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hello !

#1
Hey. Eu sunt Adda ,am 17 ani si iubesc tot ce tine de anime si manga.Imi place muzica rock , ciocolata , imi place de asemenea sa citesc carti si fanficuri.Cum am ajuns sa-mi fac un cont? Intr-un moment de plictiseala maxima si pura inspiratie m-am gandit sa-mi fac si eu unul.Bineinteles stiam de acest site de ceva timp dar chiar nu stiu de ce m-am gandit atat de tarziu sa imi fac un cont.Pai cam atat despre mine...
Sunt incantata sa devin membru Animezup!

#2
Bine ai venit pe Animezup, PorcelainSoul!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
HEy sweets! Bine aic venit pe l noi!
Care a fost primul anime pe care l-ai vazut? Care este prefertul tau?
Eu momentan sunt obsedata dpa skip beat! l-am vzut de atatea ori incat nici nu mai tin minte nr.
Si mzic rock, hm? Trupe preferate?
M opresc ici, las si pe alti sa te intrebe10
Distractie pacuta!

#4
Hey multumesc :3
Pai primul anime vazut a fost Hell Girl care pur si simplu m-a fascinat si asa am ajuns in lumea anime ,dar preferatul meu este Kuroshitsuji.
Sincer inca nu am vazut Skip Beat dar este pe lista mea de anime-uri pe care vreau sa le vad.
Trupe preferate ar fi Hollywood Undead , Thousand Foot Krutch , Linkin Park iar lista mea continuaSmile

#5
Salut Adda si bun venit pe la noi! Sper sa te simti cat mai bine si sa-ti faci prieteni multi.

Daca ai nelamuriri in legatura cu ceva, te rog sa apelezi la staff. Nu muscam prea tare. ^^

Oh. Ce iti place sa citesti?

O zi faina si ne citim pe aici! m/
[Imagine: sdfbnm.png]

Despite your best efforts, people are going to be hurt when it's time for them to be hurt.
~ Haruki Murakami~

#6
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#7
@Agrona Multumesc! Pai imi plac mai multe genuri cum ar fi : actiune, drama, horror si romance iar in legatura cu fanfiction atat normale cat si yaoi . O zi faina si tie ^.^
@yaoi maniac Daca te referi la liceu sunt la profil real .Visul meu maret? Hm...sa ajung designer vestimentar :3 Da , am citit regulamentul si stai linistita promit ca voi respecta regulile.

#8
Bun venit pe animezup Adda! Ne bucuram ca, asa tarziu, macar te-ai decis sa ni te alaturi :p

Daca ai vreo problema nu ezita in a ne contacta!



Hmm, ai vreun anime si/sau manga si/sau fic favorit? 5

#9
@Aly Multumesc !!
Anime preferat :Kuroshitsuji
Manga preferat4arker Than Black
FanFiction preferat: More than brotherly love , l-am citit acum ceva vreme dar tot ramane preferatul meu ?




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)