Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Helloz~! ^o^
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Hello ~!
So...Numele meu este Soubi ^o^. Am 15 ani [[I`m little in my opinion >.>]].
Etto...Imi plac animeurile horror , SF , dar si cele de dragoste. [[Elfen Lied , Another , Kaichou Wa Maid-sama , Amnesia , Cuticle Tantei Inaba , Mahou Shoujo Madoka Magica , Shiki , D.Gray-Man etc.]]. Ascult j-rock [[prea multe trupe de spus , dar in principiu ascult The GazettE , MEJIBRAY , BUCK-TICK , NEGA etc.]] , j-pop , k-pop .
Sunt zodia berbec. Si hmm...nu prea stiu ce sa mai spun >.<.
In fine. Sper sa ma inteleg bine cu toata lumea si sa am parte de o perioada frumoasa aici pe Animezup ! ^o^ *astept intrebari daca sunt*
Bine ai venit pe Animezup, Soubi!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Hey, Soubi! Bine ai venit printre noi, daca ai intrebari sau probleme poti apela la grupul rosu: eu, Aly, Syryus (mai ales Syryus daca sunt probleme tehnice).

Am observat doua lucruri: D.Gray-man si Buck-Tick; citesti si manga D.Gray-man? Ca anime-ul a ramas in plop si ma intrebam daca sunt singura careia ii place manga 4; de Buck-Tick stii de la xxxHolic sau cum i-ai descoperit?

Citesti SF si carti sau doar anime? Ai ceva filme preferate?
Mersi de urarea calda , Lia ! Asta o sa fac daca o sa apara probleme in viitor , dar eu sper ca nu vor fi. ^o^
Da , citesc si manga , doar ca in ultima vreme n-am mai avut cine stie ce timp pentru a mai citi cine stie ce din ea. Si nope , nu esti singura careia ii place ! ^w^
Buck-Tick i-am descoperit de la Shiki [[primul opening , Kuchizuke]] si dupa i-am mai redescoperit si de la xxxHolic , dar inainte de asta am mai cautat cateva melodii pe net de la ei care mi-au placut la nebunie.
Dap , citesc si carti SF. Cartile sunt hrana mea preferata de cand ma stiu [[inafara de animeuri si manga ...si muzica]].
Filme preferate...Hmm...Infection , The Grudge , Titanic [[singurul film pe care l-as putea numi normal din toata ceata de filme preferate]] , Bunshinsaba , The Doll Master , APT , Apartment 1303 etc.
Hei ^.^ Bine ai venit hug
Ai gusturi bune la anime-uri XD si mai ales J-rooock <3
Cum ai descoperit forumul?Smile
Scrii fanficuri, desenezi?4