Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Helloz~! ^o^

#1
Hello ~!
So...Numele meu este Soubi ^o^. Am 15 ani [[I`m little in my opinion >.>]].
Etto...Imi plac animeurile horror , SF , dar si cele de dragoste. [[Elfen Lied , Another , Kaichou Wa Maid-sama , Amnesia , Cuticle Tantei Inaba , Mahou Shoujo Madoka Magica , Shiki , D.Gray-Man etc.]]. Ascult j-rock [[prea multe trupe de spus , dar in principiu ascult The GazettE , MEJIBRAY , BUCK-TICK , NEGA etc.]] , j-pop , k-pop .
Sunt zodia berbec. Si hmm...nu prea stiu ce sa mai spun >.<.
In fine. Sper sa ma inteleg bine cu toata lumea si sa am parte de o perioada frumoasa aici pe Animezup ! ^o^ *astept intrebari daca sunt*

#2
Bine ai venit pe Animezup, Soubi!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Hey, Soubi! Bine ai venit printre noi, daca ai intrebari sau probleme poti apela la grupul rosu: eu, Aly, Syryus (mai ales Syryus daca sunt probleme tehnice).

Am observat doua lucruri: D.Gray-man si Buck-Tick; citesti si manga D.Gray-man? Ca anime-ul a ramas in plop si ma intrebam daca sunt singura careia ii place manga 4; de Buck-Tick stii de la xxxHolic sau cum i-ai descoperit?

Citesti SF si carti sau doar anime? Ai ceva filme preferate?
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

#4
Mersi de urarea calda , Lia ! Asta o sa fac daca o sa apara probleme in viitor , dar eu sper ca nu vor fi. ^o^
Da , citesc si manga , doar ca in ultima vreme n-am mai avut cine stie ce timp pentru a mai citi cine stie ce din ea. Si nope , nu esti singura careia ii place ! ^w^
Buck-Tick i-am descoperit de la Shiki [[primul opening , Kuchizuke]] si dupa i-am mai redescoperit si de la xxxHolic , dar inainte de asta am mai cautat cateva melodii pe net de la ei care mi-au placut la nebunie.
Dap , citesc si carti SF. Cartile sunt hrana mea preferata de cand ma stiu [[inafara de animeuri si manga ...si muzica]].
Filme preferate...Hmm...Infection , The Grudge , Titanic [[singurul film pe care l-as putea numi normal din toata ceata de filme preferate]] , Bunshinsaba , The Doll Master , APT , Apartment 1303 etc.

#5
Hei ^.^ Bine ai venit hug
Ai gusturi bune la anime-uri XD si mai ales J-rooock <3
Cum ai descoperit forumul?Smile
Scrii fanficuri, desenezi?4




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)